چگونه مجبور داوری صدمه دیده می تواند سیاه و سفید و قهوه ای کارگران

موسسه سیاست های اقتصادی نشان می دهد که 65 درصد از شرکت های با بیش از 1000 کارمند اجباری داوری روش — معنی کارگر

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

موسسه سیاست های اقتصادی نشان می دهد که 65 درصد از شرکت های با بیش از 1000 کارمند اجباری داوری روش — معنی کارگران باید اشتغال حل و فصل اختلافات از طریق خصوصی میانجیگری سیستم از چشم های عمومی.

این عمل که به دست آورد انتقاد طول #MeToo جنبش برای پنهان کردن الگوهای آزار و اذیت جنسی در محل کار است دوباره زیر آتش برای ساخت آن را سخت تر برای کارکنان به برگزاری کارفرمایان مسئول تبعیض نژادی.

بازار را کیمبرلی Adams صحبت کرد به الیزابت Riles صندلی کالیفرنیا استخدام وکیل در مورد چگونه مجبور داوری می تواند یک outsized تاثیر بر کارگران از رنگ. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کیمبرلی Adams: برای کسانی که در زمینه های حقوقی چیست, مجبور داوری?

الیزابت Riles: مجبور داوری است که شما باید فقط یک کار ارائه شده است شما را به روز اول خود را, شما در جهت گیری خود را — و شما را با ارائه یک داوری که ثبت نام شما به شما می گویند که توافق به هر گونه اختلافات است که شما را با که کارفرما تصمیم با قاضی و در دادگاه با حضور هیئت منصفه. این اتصال پس هیچ درخواست تجدید نظر از این تصمیم. و آن را به طوری که آن را نه رکورد های عمومی مانند آن خواهد بود به طور منظم در یک دادگاه.

آدامز: مجبور موافقت نامه داوری کردم کمی توجه در ارتفاع #MeToo جنبش است. چرا آن را به یک سطح جدید از موشکافی در حال حاضر ؟

Riles: واقعیت این است که بسیاری از ادعا می کند که شما ممکن است در آوردن در حال رفتن به ادعای تبعیض. و بنابراین اگر شما در حال آوردن یک تبعیض نژادی و ادعای شما که همان رکورد های عمومی از آنچه اتفاق می افتد. بنابراین اگر وجود دارد یک فضای عمومی نژادپرستی در یک شرکت خاص آن را نمی توان نشان داد چرا که آن را برای رفتن به خصوصی.

نکته دیگر این است که بسیاری از اوقات افرادی که به موضوع موافقت نامه داوری به پایین هستند-دستمزد کارگران است که نامتناسب با زنان و مردم از رنگ. و در عین حال داوران در حال شدت و سفید مردان است. و به طوری که آنها در حال گرفتن نیست که داوران از همسالان خود که بخشی از مدنی ما نظام عدالت.

آدامز: چرا کارفرمایان می گویند که این سیستم بهتر از فقط رفتن را از طریق دادگاه ؟

Riles: به طور کلی شرکت ها می گویند که آنها در حال تلاش برای استفاده از داوری به دلیل آن است که ارزان تر و سریع تر است. و من می گویم که داوری می کند و تمایل به سریع تر است. در این شرکت در سطح آن تمایل به ارزان تر اما این است که به دلیل شاکیان موفق کمتر زمانی که آنها در داوری و زمانی که آنها موفق خسارت که به آنها تعلق می گیرد کمتر باشد.

آدامز: اگر داوری تمایل به نفع کارفرمایان چه خواهد بود منصفانه تر ،

Riles: من فکر می کنم آنچه که ما نیاز به انجام است را داوری می شود. هنگامی که داوری آغاز شد این قرار بود این سیستم که در آن شما باید دو طرف این انتخاب در مورد رفتن به داوری. اما در حال حاضر ما چیزی کاملا متفاوت است. آن است که کارفرما و گفت: "در اینجا این است که چگونه ما در حال رفتن به تصمیم گیری اختلافات است." و انتخاب شما این است برای پیدا کردن شغل دیگری اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار است. و به طوری که نه واقعا یک انتخاب است.


بازار رسیده به انجمن داوری آمریکا برای نظر. بیانیه خود را در زیر است.

AAA اجرا کرده است روش های مختلف با هدف ارائه منصفانه و عادلانه فروم برای حل اشتغال اختلافات. با توجه به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و داوری, AAA باعث می شود مقدار قابل توجهی از اطلاعات در مورد اشتغال داوری در دسترس عموم است. یک گزارش آماری که شامل اطلاعات در مورد هر یک از AAA اداره اشتغال داوری برای پنج سال گذشته است که در دسترس از وب سایت ما اینجا را کلیک کنید. علاوه بر واقعی AAA اشتغال جوایز منتشر شده در Westlaw و تعدادی از وب سایت های دیگر. علاوه بر این, آن مهم است که توجه داشته باشید که AAA اشتغال داوری قوانین اعمال نمی کند هر محرمانه مورد نیاز در احزاب و یا نمایندگان آنها. به حدی چنین محرمانه مورد نیاز وجود داشته باشد این امر می تواند به عنوان یک نتیجه از یک اصطلاح در طرفين قرارداد و یا شرایط دیگر که ممکن است مذاکره به طور جداگانه.

AAA اشتغال قوانین داوری نیز ارائه تمام احزاب فرصت برابر برای شرکت در این داور روند انتخاب و ترکیب از نظر اشتغال با توجه روند پروتکل. پروتکل توسعه یافته توسط یک کارگروه متشکل از افراد به نمایندگی از مدیریت, کار, اشتغال, حقوق مدنی, سازمان خصوصی اداری سازمان های دولتی و انجمن داوری آمریکا. هدف از این پروتکل در کنسرت با اشتغال قوانین داوری است که به ارائه انصاف و برابری در محل کار حل و فصل اختلافات. برخی از مفاد اصلی این روند به دلیل پروتکل عبارتند از:

کارکنان باید به حق نشان داده می شود توسط سخنگوی خود انتخاب کرده است.

کارکنان/افراد باید دسترسی به تمام اطلاعات منطقی مربوط به ادعای خود را.

کارکنان/افراد و کارفرمایان حق دارند به طور مستقل و بی طرف میانجی و/یا داور.

واسطه ها و/یا داوران باید آگاهی از مسائل قانونی در خطر است, در اختلاف و آشنایی با محیط کار و اشتغال محیط و باید حضور در آموزش ارائه شده توسط دولت `سازمان, نوار, انجمن علمی موسسات و غیره.

هیچ حزب ممکن است یک طرفه انتخاب داور.

باید وجود افشای کامل توسط واسطه ها و/یا داوران از هرگونه درگیری بالقوه و یا ظاهر تعارض و یا تماس قبلی بین داور و احزاب است. داور نباید هیچ شخصی و یا منافع مالی در این موضوع است.

داوران باید قدرت به اعطای هر چه امداد در دسترس خواهد بود در دادگاه تحت قانون.

انجمن داوری آمریکا

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن