چگونه به ویتنام بوده است به طوری که موفق حاوی COVID-19?

ویتنام عمل به سرعت زمانی که اولین COVID-19 موارد گزارش شده در اواخر ماه ژانویه توقف پروازها در نهایت بسته شدن

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

ویتنام عمل به سرعت زمانی که اولین COVID-19 موارد گزارش شده در اواخر ماه ژانویه توقف پروازها در نهایت بسته شدن مرز با چین و راه اندازی در سراسر کشور کمپین اطلاعات با نرم و صاف کردن پیام های تصویری و پوستر.

این کشور تا به حال فقط 268 تایید عفونت و هیچ مرگ و میر گزارش شده است. دولت در حال حاضر آرامش تنگ محدودیت.

شایان ذکر است که ویتنام است که یک حزب کمونیستی دولت با نفوذی دستگاه امنیتی است که آگاهانه به سرعت از هر گونه عفونت و اجرا قرنطینه حتی در تمام مناطق به آنها را جلوگیری از گسترش. این کشور همچنین دارای یک دولت محلی کارآمد با ایفای نقش کلیدی در کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

ویتنام شده است قادر به تکرار جرم در تست انجام شده توسط آلمان و کره جنوبی. آن سلامت سیستم ضعیف منابع و خواهد شده اند به سرعت غرق جدی تر شیوع.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب