'چگونه من قصد دارم به ماندن ؟ زمانی که لازم است.' — خانه بهداشت کارگری در قرنطینه

در حالی که خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های سراسر کشور در برخورد با COVID-19 صفحه اصلی مراق

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

در حالی که خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های سراسر کشور در برخورد با COVID-19 صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران در حال تلاش برای کمک به مشتریان خود را اقامت در خارج از اتاق اورژانس با آوردن مراقبت های بهداشتی و حمایت از سالمندان و افراد معلول است.

در برخی موارد, آنها, انتخاب, به قرنطینه با مشتریان خود را.

آنا Castillo است مراقبت شخصی همراه شده است که کار با مشتری 74 سال با ناتوان کننده مفاصل, برای بیش از دو سال است. Castillo او کمک می کند تا از خواب در صبح زیبا و آماده وعده های غذایی.

در هفته های اخیر Castillo را شیفت رفته از شش ساعت در روز به 24/7.

"من فقط به نگه داشتن همه چیز تحت کنترل چک کردن برای دیدن اگر او خوب اگر او نمی باشد و درجه حرارت مطمئن شوید که او از دارو و ویتامین ها ممکن است و اجتناب از جهان خارج است."

Castillo زندگی فقط در شمال بوستون در چلسی ماساچوست با شوهرش. اما در اواسط ماه مارس او تصمیم گرفت به حرکت در با مشتری خود را در جنوب بوستون به کاهش خطر ابتلا به حمل COVID-19 به مشتری خود را.

حتی اگر او چک را منعکس نمی کند او برنامه جدید او گفت که او احساس او تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

"چگونه من قصد دارم به ماندن ؟ به عنوان طولانی به عنوان آن لازم است. او نمی خواهد بود قادر به زنده ماندن در خود" Castillo گفت.

به عنوان یک مراقبت شخصی همراه, Castillo در نظر گرفته شده است مستقیم به مصرف کننده خانه کارگر سلامت و او را پرداخت توسط توده سلامت برنامه مدیکید دولت. او باعث می شود حدود 15 دلار در ساعت پرداخت از جیب برای سلامت خود منافع و می گوید او هنوز هم تنها در گرفتن پرداخت برای شش ساعت کار در روز.

Castillo یکی از بیش از دو میلیون خانه بهداشت کارگران در ایالات متحده با توجه به فی ملی حمایت از سازمان های غیر انتفاعی.

با توجه به ربکا Gutman با خدمات اتحادیه کارگران 1199SEIU خانه بهداشت نیروی کار ساخته شده است تا حد زیادی از مهاجران و زنان از رنگ.

"این کار قهرمانانه در طول زمان عادی و در طول همه گیر وجود دارد خیلی بیشتر ترس در میان خانه مراقبت از کارگران به عنوان آنها در حال رفتن به محل کار" Gutman گفت.

بر خلاف Castillo بسیاری از این کارگران هستند که هنوز هم رفت و آمد. آنها اغلب به حمل و نقل عمومی زندگی در مسکن عام و زندگی به چک چک.

"شما باید یک جمعیت آسیب پذیر مراقبت از یک جمعیت آسیب پذیر" Gutman گفت: "و سپس آنها در حال رفتن به خانه از افراد معلول و بزرگان و انجام این کار بدون تجهیزات حفاظت فردی."

خدمات اتحادیه کارگران است که جمع آوری و توزیع ماسک و دستکش برای خانه سلامت کارگران اما گفت Gutman آن را آهسته رفتن بخشی از علت به ملی کمبود.

در ضمن Castillo گفت: خانه بهداشت و مراقبت های شخصی مسئولین توصیه به صفحه مشتریان روزانه برای تب و جلوگیری از سفر غیر ضروری و شستن دست های خود را اغلب.

"با توجه به سطح شیب دار تا مثبت COVID-19 نفر در خانه های پرستاری در حال حاضر احتمالا امن ترین محل برای بزرگان و افراد معلول می شود در حال حاضر در خانه های خود گفت:" Gutman. اما او تاکید کرد که به معنی خانه بهداشت کارگران باید یک راه برای محافظت از خود.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن