چه مدت باید شرکت ها را خطر پرداخت ؟

رشاد لوید شروع به کار در کل شراب و بیشتر در اسپرینگفیلد ایالت ویرجینیا در ماه مارس درست زمانی که همه گیر گرم م

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

رشاد لوید شروع به کار در کل شراب و بیشتر در اسپرینگفیلد ایالت ویرجینیا در ماه مارس درست زمانی که همه گیر گرم می شود. این کار پرداخت 14 دلار در ساعت با اضافی $2 ساعت به عنوان خطر پرداخت.

"حتی اگر آن نبود مقدار زیادی از آن بدان معنی است که, هی, نگاه ما به آنچه شما انجام می دهند قدردانی می کنیم آنچه شما انجام," او گفت:. "اما زمانی که آنها را متوقف, آن را, آن را مانند ایست."

این جایزه به پایان رسید در مارس 12. اما آنچه به پایان نرسیده: تهدید ویروس. "منظورم این است که من فوق العاده نگران خطر شخصی" لوید گفت. "اما من نیاز به کار و من نیاز به برخی از درآمد."

تعریف واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری است تا حد زیادی از چپ به دولت. اما آن را تا به ضروری کسب و کار برای تصمیم می گیرید که چگونه آنها در حال رفتن به جبران کارگران برای وقت خود را.

در یک ایمیل مجموع Wine & More گفت: خطر پرداخت بود به طور موقت برای مطابقت با افزایش ترافیک فروشگاه. دیگر خرده فروشان مانند هدف وعده داده اند خطر پرداخت از طریق پایان ماه مه. بسیاری از کسب و کار نمی دادن آن در همه.

این سوال بسیاری از خرده فروشان بدانم این است: چه مدت شما در حفظ و اعطای خطر پرداخت اگر خطر است و هیچ قابل پیش بینی پایان ؟

در زمان عادی مشاغل که به طور ناگهانی خطرناک تر خواهد پرداخت بیشتر به دلیل نوسانات بازار. اما این نیست زمان عادی و شغل نیست آسان به آمده است.

"بنابراین اگر یک کارفرما پرداخت شد خطر پرداخت و متوقف ارائه آن وجود دارد بسیار کمی کارمند می تواند انجام دهد" گفت: هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی.

فروشگاه خواروبار کارگران نیست, ثبت نام برای شغل خود را از فکر کردن در آنها می شود با قرار دادن خود در معرض خطر است. اما صاحبان که اصلا انتظار آن را یا نه.

"شما نه تصویر است که شما نیاز به پرداخت به کارگران خود را hazard pay به خاطر آن بود که در رادار خود است که این می تواند تبدیل به بسیار کار خطرناک" Shierholz گفت.

اکثر کسب و کار لازم نیست یک فاجعه برنامه ریزی برای جهانی همه گیر به خصوص کسب و کارهای کوچک که تمایل به کمتر از پول نقد در رزرو.

جیک Kaberle که شرکت صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در گذشتن از شهر میشیگان شروع می شود کارکنان در 11 دلار در ساعت است. او افزود $2 خطر پرداخت بدون تاریخ پایان.

"این قطعا درست به انجام, اما می تواند یک تاثیر بر روی خط پایین," او گفت:.

او قصد دارد به نگه داشتن به پرداخت پاداش به عنوان طولانی به عنوان فروش قوی باقی بماند و یا تا زمانی که همه چیز کمتر خطرناک برای کارگران است. او فکر می کند او می تواند حفظ آن برای چند ماه.

"ایمنی موضوع میتواند فشار سنج," او گفت:.

اما چگونه خواهد Kaberle تصمیم می گیرید که همه چیز امن است ؟ او گفت: زمانی که میشیگان بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن