چگونه بسیاری از furloughed کارگران را به بازگشت به شغل خود را ؟ بسیاری از آنها خوش

طولانی نیست قبل از اقامت در خانه سفارشات قرار داده بودند در محل دشت اردن آغاز یک شغل رویایی را به عنوان یک مهم

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

طولانی نیست قبل از اقامت در خانه سفارشات قرار داده بودند در محل دشت اردن آغاز یک شغل رویایی را به عنوان یک مهمان مدیر روابط یک رستوران مجلل در اسکاتسدیل, آریزونا. سپس سه روز قبل از این رستوران را افتتاح او furloughed. "من ناراحت شد تنها به این دلیل که من خیلی هیجان زده به باز کردن رستوران و شروع کنید," او گفت:.

او جمع آوری بیکاری اما او شغل خود را دوست دارد و ندارد به دنبال یک جدید. همچنین او با دیدن متحده شروع به باز کردن. "من در اعتماد به نفس کامل آن را باز میکنیم تا به زودی و هنگامی که ما انجام خواهیم بود بسیار شلوغ است," او گفت:.

جدید ترین شغل گزارش گریم: بیش از 20 میلیون نفر شغل خود را از دست در ماه آوریل است. اما یک تکه از نور در تاریکی است که 78 درصد از افرادی که شغل خود را از دست ماه گذشته می گویند آنها به طور موقت گذاشته است.

و به نظر می رسد مانند بسیاری از آنها احساس مثبت است. یک نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس و دانشگاه شیکاگو می گوید: 78% از مردم در خانواده ها که در آن کسی گذاشته شده است فکر می کنم شانس وجود دارد آنها را به بازگشت به کار.

مت Notowidigdo در دانشگاه نورث وسترن احساس می کند که کمی خوش بینانه اما نه دور از واقعیت — حداقل در حال حاضر. "هر ماه که شما می گویند شما در اخراج موقت این احتمال وجود دارد که دائمی می شود," او گفت:.

برخی از صنایع را باید زمان آسان تر rehiring مانند مراقبت های بهداشتی و ساخت و ساز — شغل های عمومی ضرورت و یا جایی که آن را آسان تر به دنبال اجتماعی-دورى قوانین.

رستوران و گردشگری خواهد بود shakier اما آنها ممکن است نیاز به مردم را به گرفتن کمی در مشاغل مختلف است. "بخشی از داستان است که آنها در حال رفتن به نیاز مردم به دنبال اجتماعی فاصله" گفت: دین بیکر در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست.

در ضمن اعتماد به نفس ترین furloughed کارگران در حال نشان دادن خوب است. آن چیزی است که در واقع می تواند ما را نجات دهد از دیگر رکود. هنگامی که مردم بر این باورند که هنوز شغل در انتظار آنها همچنان به صرف پول است. و نگه می دارد که اقتصاد رفتن.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن