چگونه وام مسکن نرخ اتصال به بانک فدرال نرخ وجوه

نرخ وام مسکن و تغذیه صندوق های رای در اوایل سال 2020 فدرال رزرو کاهش آن هدف نرخ وجوه فدرال را به نزدیک به صفر

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

نرخ وام مسکن و تغذیه صندوق های رای

در اوایل سال 2020 فدرال رزرو کاهش آن هدف نرخ وجوه فدرال را به نزدیک به صفر است.

نرخ وام مسکن به دنبال ضربه پایین ضبط سه بار در بین ماه های مارس و آوریل.

حتی برخی از گمانه زنی در مورد منفی نرخ بهره در ایالات متحده, اما تغذیه ساخته شده است آن را بسیار روشن آن را نمی سرگرم کننده ایده.

به دنبال به جلو, فدرال رزرو قصد دارد به نگه داشتن نرخ بهره سیاست ثابت تا پست COVID-19 چشم انداز اقتصادی جامد.

اما این بدان معنا نیست که نرخ وام مسکن را هنوز نگه دارید.

نرخ وام مسکن عمل مستقل از تغذیه بنابراین صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد (یا ندارد) در نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو آنها هنوز هم ممکن است حرکت به بالا یا پایین در آینده نزدیک.

پیدا کردن و قفل در نرخ پایین امروز (Jun 9th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چه اتفاقی می افتد در فدرال رزرو جلسات ؟

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) به طور معمول در دیدار هر شش هفته به بحث در مورد سیاست نرخ بهره.

کمیته یک چرخش, 12-فرد زیر کمیته در فدرال رزرو به ریاست رئیس فدرال جروم پاول.

کمیته دیدار هشت بار در سال بر یک از پیش تعیین شده برنامه و به صورت اورژانس زمانی که مورد نیاز است به عنوان مورد نیاز بود بین 2008-2011 زمانی که اقتصاد ایالات متحده بود رفع افسردگی و در سال 2013 زمانی که دولت ایالات متحده موفق به بالا بردن بدهی های خود را محدود می کند.

کمیته شناخته شده ترین نقش در سراسر جهان است که به عنوان دروازه بان نرخ وجوه فدرال. اما دقیقا چگونه این میزان بودجه تغذیه تاثیر کیف پول خود را ؟

فدرال رزرو کنترل نمی کند نرخ وام مسکن

این یک باور رایج است که فدرال رزرو "را می سازد" مصرف کننده نرخ وام مسکن. در واقع, آن را نمی کند. نرخ وام مسکن ساخته شده در وال استریت.

فدرال رزرو هیچ اتصال مستقیم به ایالات متحده نرخ وام مسکن ندارند.

>> مرتبط: چگونه نرخ وام مسکن در حال ساخته شده واقعا

در اینجا اثبات است: بیش از دو دهه گذشته فدرال رزرو صندوق های رای و به طور متوسط 30 سال با نرخ ثابت نرخ وام مسکن باید متفاوت به اندازه 5.25% و به عنوان کمی به عنوان 0.50%.

Federal Funds Rate Vs 30-Year Fixed

اگر فدرال رزرو نرخ وجوه واقعا مربوط به ایالات متحده نرخ وام مسکن, تفاوت بین دو نرخ می تواند خطی یا لگاریتمی — نه ناهموار ممکن میکند.

که گفت: تغذیه می کند اعمال یک نفوذ در امروز نرخ وام مسکن.

پس از آن برنامه ریزی جلسات کمیته مسائل مربوط به آزادی مطبوعات به مردم که برجسته گروه اقتصادی نظرات و اجماع.

زمانی که کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو را پس از جلسه مطبوعاتی است که به طور کلی "مثبت" در اقتصاد ایالات متحده نرخ وام مسکن تمایل به افزایش است. زمانی که فدرال رزرو به طور کلی منفی با آن چشم انداز نرخ وام مسکن تمایل به سقوط.

هنگامی که چشم انداز اقتصادی است که به طور کلی "مثبت" نرخ وام مسکن تمایل به افزایش است. هنگامی که چشم انداز است که "منفی" میزان تمایل به سقوط.

به تازگی فدرال رزرو نشان داده ترکیبی از مثبت و منفی.

این گروه اذعان کرد که اقتصاد آمریکا در حال بهبود است اما این رشد موانع باقی می ماند. همچنین گفت که نرخ تورم باقی می ماند سرسختانه کم است که یک نگرانی نیز هست.

فدرال رزرو در بیانیه رسمی منتشر خواهد شد در 2:00 بعد از ظهر و پنج شنبه.

قفل در نرخ قبل از امروز اعلام بانک مرکزی (Jun 9th, 2020)

آیا فدرال رزرو کاهش نرخ بهره چیست ؟

فدرال رزرو نرخ وجوه تجویز رای در کدام بانک ها پول قرض دادن به یکدیگر در یک شب اساس.

زمانی که فدرال رزرو نرخ وجوه کم است, تغذیه در تلاش برای ترویج رشد اقتصادی است. دلیل این است که بانک فدرال بودجه ای سرنوشت در ارتباط است به نخست رای است که اساس بسیاری از وام دهی بانک ها از جمله بسیاری از وام کسب و کار و مصرف کنندگان کارت های اعتباری.

برای فدرال رزرو دستکاری تغذیه صندوق های رای یکی از راه های مدیریت آن دو منشور پرورش حداکثر اشتغال و حفظ ثبات قیمت ها.

Federal Funds Rate vs. Consumer Price Inflation, 1970-2018

نرخ وجوه فدرال و قیمت مصرف کننده تورم 1970-2018. منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو

فدرال رزرو نرخ بهره پایین سیاست کمک به ایجاد شغل بعد از گذشته چند دهه رکود اقتصادی و در حال حاضر فشار قیمت ها در اقتصاد پایین باقی می ماند.

برخی می گویند پس از آن که فدرال رزرو است که مدیریت آن دو منشور توانایی.

اما یک کم وجوه بانک فدرال نرخ دستمزد ایجاد فشار و ترویج ریسک که هر دو می تواند به سرعت منجر به تورم (به عنوان مثال افزایش قیمت). به علاوه دستمزد فشار ممکن است نصب با نرخ بیکاری در کمتر از 4 درصد در سراسر کشور.

به همین دلیل فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه خود صفر-سیاست نرخ بهره در ماه دسامبر سال 2015 افزایش نرخ 25 واحد پایه (0.25%) برای اولین بار در بیش از یک دهه.

بانک مرکزی در حرکت بود و نه منجر به افزایش مصرف کننده نرخ وام مسکن. در مقابل نرخ وام مسکن کاهش یافته و بیش از 50 واحد پایه (0.50%) پس از فدرال رزرو در اواخر 2015 حرکت می کند.

دلیل این است که ایالات متحده نرخ وام مسکن نیست تنظیم و یا ایجاد شده توسط فدرال رزرو و یا هر یک از اعضای آن است. بلکه نرخ وام مسکن در حال تعیین قیمت وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBS), امنیت به فروش می رسد از طریق وال استریت.

فدرال رزرو می گذارد امروز نرخ وام مسکن, اما آن را نمی آنها را.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 9th, 2020)

چه تغذیه می گوید: هنوز هم می تواند تغییر نرخ وام مسکن

فدرال رزرو بیش از فقط تنظیم تغذیه صندوق های رای. آن را نیز می دهد اقتصادی ارشاد به بازار.

برای رای دادن خریداران یکی از پیام های کلیدی که به گوش یکی از بانک فدرال در تورم است. تورم است که دشمن از وام مسکن اوراق قرضه و به طور کلی زمانی که تورم فشار در حال رشد نرخ وام مسکن در حال افزایش است.

ارتباط بین نرخ تورم و نرخ وام مسکن است که مستقیم به عنوان مالکان در اوایل 1980s تجربه کرده است.

فدرال رزرو را کنترل نمی کند و نرخ وام مسکن اما ارتباط بین تورم و نرخ وام مسکن است مستقیم.

بالا و نرخ تورم در آن زمان منجر به بالاترین نرخ وام مسکن تا کنون. 30 سال وام مسکن نرخ رفت و برای بیش از 17 درصد (به عنوان یک نسل کامل از وام گیرندگان را به شما یادآوری می کنند) و 15 سال وام نبودند خیلی بهتر است.

تورم اقتصادی است واژه در توصیف این از دست دادن قدرت خرید. زمانی که تورم موجود در اقتصاد بیشتر از همان ارز مورد نیاز برای خرید همان تعداد کالا.

ما تجربه تورم در فروشگاه مواد غذایی.

یک گالن شیر استفاده می شود به هزینه $2. امروز آن را هزینه $3. بیشتر پول مورد نیاز برای خرید همان مقدار شیر زیرا هر یک دلار دارای ارزش کمتر.

در ضمن نرخ وام مسکن بر قیمت اوراق بهادار با پشتوانه وام (MBS) و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار دلار را گرانتر. این به این معنی است که کاهش ارزش دلار خواهد شد در نتیجه کاهش ارزش پول ایالات متحده وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به عنوان به خوبی.

زمانی که تورم موجود در اقتصاد و سپس ارزش وام مسکن اوراق قرضه قطره که منجر به افزایش نرخ وام مسکن.

این است که چرا بانک فدرال نظرات به تورم نزدیک تماشا وال استریت. بیشتر فشارهای ناشی از تورم فدرال رزرو در اقتصاد بیشتر احتمال دارد آن است که نرخ وام مسکن بالا خواهد رفت.

قفل در نرخ قبل از امروز اعلام بانک مرکزی (Jun 9th, 2020)

فدرال رزرو پرسش و پاسخ

آنچه که فدرال رزرو?

فدرال رزرو بانک مرکزی آمریکا آن را یک نهاد مستقل (نه کنترل شده توسط دولت) وظیفه مدیریت ارز کشور و سیاست های پولی و نگه داشتن اقتصاد پایدار است. در بیشتر relatable از نظر فدرال رزرو تاثیر چیزهایی مانند نرخ بهره به شما پرداخت کارت اعتباری و یا وام کسب و کار. فدرال رزرو نیز تاثیر بیش از این قیمت به شما پرداخت برای هر روز کالا و خدمات, پس از آن کمک می کند تا مدیریت تورم است.

چه فدرال رزرو انجام دهید ؟

در پهن های تغذیه ای است که برای حفظ رشد اقتصادی آمریکا پایدار است. این کار با مدیریت آمریکا, ارز, تعیین نرخ بهره برای وام دادن و نگه داشتن تورم در بررسی از طریق انواع سیاست های پولی. به طور کلی تغذیه تلاش می کند تا به نگه داشتن نرخ تورم و بهره به اندازه کافی کم است که مصرف کننده کسب و کار و هزینه های اقامت قوی — اما به اندازه کافی بالا است که اقتصاد نمی کند و دچار رکود.

چرا فدرال رزرو ایجاد شده ؟

فدرال رزرو ایجاد شد و در سال 1913 با امضای فدرال رزرو اقدام کنند. در فدرال رزرو را در کلمات خود آن را ایجاد به "ارائه ملت با امن تر و قابل انعطاف تر و با ثبات تر پولی و سیستم مالی." قرار دادن متفاوت تغذیه با استفاده از نفوذ خود بر سیاست های پولی و بانک ها برای کمک به اطمینان حاصل شود اقتصاد رشد نمی کند و یا کوچک شدن بیش از حد به سرعت. هدف این است که به نگه داشتن قیمت ها به اندازه کافی پایدار است که مصرف کنندگان می توانید استطاعت به صرف و قرض و کسب و کار می تواند شناور ماندن و فراهم کردن اشتغال پایدار.

چرا فدرال رزرو افزایش نرخ بهره چیست ؟

دوره فدرال رزرو نرخ بهره می برد. بیشتر به طور خاص, آن افزایش نرخ وجوه فدرال که به نوبه خود تاثیر وام گیرندگان نرخ بهره در چیزهایی مانند کارت های اعتباری و خانه وام سهام و بیشتر به طور غیر مستقیم با نرخ ثابت وام خانه. پس چرا فدرال رزرو افزایش نرخ بهره در تمام ؟ به دلیل آن کمک می کند تا نگه داشتن نرخ تورم در چک. زمانی که نرخ بسیار پایین ارزان استقراض می تواند بر افروختن یک اقتصاد است. قیمت افزایش تقاضا برای کالا و خدمات بالا می رود. اما فدرال رزرو می تواند به مقابله با تورم با افزایش نرخ موجب مهار مصرف. برعکس فدرال رزرو می تواند در مبارزه با کاهش قیمت ها با کاهش نرخ بهره. پول ارزان اسپرز هزینه و تقاضا برای کالا کمک به افزایش قیمت ها در اقتصاد است.

چه میزان بودجه تغذیه?

نرخ وجوه فدرال یا "فدرال رزرو نرخ وجوه" است نرخ بهره بانک شارژ به قرض دادن پول به یک دیگر یک شبه. چرا شما باید مراقبت چه میزان بانک در حال شارژ هر یک از دیگر ؟ از آنجا که فدرال رزرو نرخ وجوه اثرات مصرف کننده وام گرفتن بیش از حد. نگاهی به میزان بودجه تغذیه اضافه 3 درصد به آن و شما به طور کلی "نخست رای" — که مبنای تعیین نرخ مصرف کننده خطوط اعتباری مانند وام خودرو, کارت های اعتباری و خانه وام سهام. همه نرخ بهره در قفل مرحله با میزان بودجه تغذیه (نرخ وام مسکن نیست, برای مثال) اما همه آنها تحت تاثیر آن است.

که کنترل فدرال رزرو

از همه مهمتر هیچ شاخه ای از دولت کنترل فدرال رزرو. آن را یک نهاد مستقل ساخته شده از حکام و 12 فدرال رزرو بانک ها در سراسر کشور است. هفت اعضای هیئت مدیره و همچنین به عنوان یک چرخش بازیگران بانک فدرال رزرو رئیس جمهور تشکیل کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (فدرال رزرو کمیته بازار آزاد) — بانک فدرال حاکم بر بدن است. کمیته ملاقات هر 8 هفته به ارزیابی سیاست نرخ بهره.


آنچه امروز نرخ وام مسکن?

فدرال رزرو adjourns از آن اولین جلسه برنامه ریزی شده از سال شنبه بعد از ظهر.

وام مسکن فعلی قیمت گذاری نیست پیش بینی شده را تغییر دهید, اما هیچ تضمینی وجود دارد وقتی که می آید به نرخ بهره.

نگاهی به واقعی امروز نرخ وام مسکن در حال حاضر. وام مسکن به نقل از به راحتی در دسترس هستند و شما می توانید شروع در دقیقه.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 9th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن