چگونه یک هنرمند گسترش نقش خود را در طول همه گیر و تظاهرات

Atiya جونز چند رسانه ای هنرمند زندگی در پیتسبورگ. در میان همه گیر و گسترده در اعتراض به مرگ جورج فلوید, او در

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

Atiya جونز چند رسانه ای هنرمند زندگی در پیتسبورگ. در میان همه گیر و گسترده در اعتراض به مرگ جورج فلوید, او در گسترش آن نقش شامل ماسک-ساخت و جمع آوری کمک مالی.

"من راحت با این ایده به خصوص مردان در خانواده به عنوان سیاه و سفید مردان رفتن به فضاهای عمومی پوشیدن bandanas در چهره خود و بنابراین من شد یک ماسک ساز" جونز گفت. اما چه آغاز شده به عنوان یک تلاش برای ارائه پوشش صورت برای خانواده اش به سرعت تبدیل به یک منبع درآمد.

"خانه من شد یک کارخانه," او گفت:. "اما آن را نیز احساس واقعا عجیب قادر به حفظ معیشت در اثر یک بیماری همه گیر."

A screenshot from Atiya Jones’ website. She’s had a hard time keeping up with demand for her hand-made masks.
یک تصویر از Atiya جونز' سایت. جونز گفت که او تا به حال یک زمان سخت به نگه داشتن با تقاضا برای او دست ساخته شده ماسک.

سپس جهان را تغییر دوباره. "فقط به عنوان من در به دست آوردن گام در ساخت ماسک و واقعا نوع استخوانی پایین که برنامه هفته اول ماه ژوئن اتفاق افتاد و جورج فلوید قتل اتفاق افتاده و Breonna تیلور قتل اتفاق افتاده است گفت:" جونز. چرا که او احساس نمی راحت رفتن جسمی به اعتراض در حالی که همچنین ساخت ماسک جونز گفت که او به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش از خانه.

"من خواسته Instagram followers اگر من تا به حال آنها را به ارمغان آورد و شادی را در هر راه, اگر آنها می خواهم همیشه دوست داشتم یک تصویر ... اگر آنها به حال یک دلار در Venmo حساب فقط به ارسال آن راه من," او گفت:.

هر چند جونز گفت که او در ابتدا فقط امیدوار به 200 دلار کمک مالی به وثیقه وجوه او زخم تا بالا بردن $10,000 آن روز. "و سپس من را از طریق رفت استرس بدانند چگونه به تخصیص که پول چگونه به انتقال وجوه از طریق حساب خود در حالی که هنوز هم در حال اجرا کسب و کار است که من تا به حال هیچ وجه قصد توسعه," او گفت:. "پس از آن شده است بسیاری از مدیریت احساسات در یک بسیار وحشی ،

جونز گفت که در طول این زمان او یک درک بیشتر از نحوه گسترده نقش خود را به عنوان یک هنرمند می شود.

"من می گویند که من را به هنر مورد کوچک, تجمع, اقدامات," او گفت:. "همه چیز در زندگی ما است یک نتیجه از یک سرویس کوچک تجمع اقدامات و این که هر چیزی زمانی که شما در حال بررسی gentrification شما نمی توانید به آن نگاه کنید در این محدوده فرمت شما نیاز به درک که این اتفاق می افتد در بسیاری از میکرو سطح است."

هر چند کار او را انجام داده در طول چند ماه گذشته ساخت ماسک و جمع آوری کمک های مالی است که یک نوع متفاوت از کار, از, انتزاعی, نقاشی خط او اغلب باعث ایجاد جونز گفت: آن را متناسب با آن موضوع کوچک تجمع اقدامات است.

"به دنبال در کار من به عنوان یک جمع آوری کمک من خواسته برای $1 و $10,000 حتی ماسک ساخت که در آن من شروع با 30 و در حال حاضر من ساخته شده, صدها," او گفت:. "نگاهی به سیاه و انقلاب از سال 2020 ... فکر کردن در مورد که در آن ما صرف پول ما فکر کردن در مورد چیزهایی که ما می گویند ... ما واقعا باید به فکر می کنم بیشتر در مورد همه چیز کمی ما را در تمام طول روز به این دلیل که کسانی که در حال اقداماتی است که واقعا در جهان تاثیر می گذارد."

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد جونز و دولت از هنر و اقتصاد در آینده کتاب "مرگ هنرمند" توسط ویلیام Deresiewicz.

اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب