چگونه یک کالج در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پردیس در پاییز میان COVID-19

پاییز است که هنوز هم یک علامت سوال بزرگ برای بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها که مدیران وزن خطرات ناشی از بازگشا

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

پاییز است که هنوز هم یک علامت سوال بزرگ برای بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها که مدیران وزن خطرات ناشی از بازگشایی دانشگاه در میان coronavirus همه گیر در برابر چالش های جدی مالی است که کلاس های آنلاین در حال حاضر — از پول در حال حاضر از دست داده به مسترد اتاق و هیئت مدیره هزینه های به تهدید خروج دانش آموزان ثبت نام (و شهریه دلار) اگر مجازی آموزش همچنان ادامه دارد.

در پایان ممکن است دو سوم از کالج ها و دانشگاه های مورد بررسی توسط کرونیکل عالی آموزش و پرورش گفت: آنها تلاش برای استقبال از دانش آموزان به دانشگاه در پاییز. دیگران از جمله سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا تصمیم گرفته اند برای حفظ کلاس بیشتر آنلاین.

هنوز هم دیگران در حال تلاش برای پیدا کردن میانه. یکی از این موسسات است که بلیت, کالج, کوچک, کالج هنرهای لیبرال در بلیت ویسکانسین. مدیران امید به بازگشایی آن پردیس در پاییز, اما آنها می دانند که همه گیر تحولات می تواند آنها را وادار به تغییر به کلاس های آنلاین در هر نقطه.

به مربیان انعطاف پذیری در صورتی که آنها نیاز به ایجاد تغییر در اواسط ترم کالج است که تعمیرات اساسی آن 2020-2021 دانشگاهی, تقویم, تقسیم معمولی چهار ماه ترم به دو هفت و نیم هفته modules. بلیت دانش آموزان به جای مصرف چهار دوره در طول مدت ترم را ثبت نام در دو دوره در هر ماژول.

اریک بوینتون ، شهردار و رئیس این دانشکده گفت: این طرح گسترده دست آورد, خرید از ارومیه.

او همچنین اشاره کرد که کالج ها مانند بلیت هستند و منحصر به فرد قرار به این نوع از تغییرات گسترده به مدل های آموزشی در COVID-19.

"این لحظه ای است که یک چالش برای کوچک هنرهای لیبرال و کمک درسی-وابسته به موسسات. نیز وجود دارد یک راه که در آن این نوع از موسسات واقعا درخشش" مارتین گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

"اگر یک موسسه در پاسخ به چالش ها در این, چالاک, چابک, راه های شما می توانید انتظار به عنوان یک دانش آموز و پدر و مادر است که این نوع از آموزش شما در حال رفتن به دریافت کنید. شما در حال رفتن به دریافت نوع آماده سازی برای همیشه در حال تکامل پیچیدگی های جهان که COVID اخیر طعم."

Brancaccio صحبت بوینتون در مورد چگونه او را به برنامه ریزی برای بازگشایی پردیس در پاییز. در زیر یک ویرایش متن مصاحبه.

دیوید Brancaccio: به من بگویید در مورد این لولا این نقطه محوری که شما در حال ساخت به ترم آمده است.

اریک مارتین: آموزش عوض کردن 15 یا 16 هفته ترم که دانشجو در طول چهار دوره است که یک بار نرمال ما را تقسیم ترم به دو ماژول ها و دانش آموزان را به دو دوره و هر یک را هفت و نیم هفته "Mod." و بنابراین وجود یک لولا در این ترم است و لولا است که از این راه به حداکثر رساندن انعطاف پذیری. اگر ما نیاز به حرکت به دور از محوطه دانشگاه وجود دارد خواهد بود یک جایی یک نقطه محوری در این ترم که در آن می توان به حرکت در خارج از دانشگاه. و یا اگر ما تا به حال برای شروع آنلاین, آن را نیز یک محل که در آن تنها دو دوره تحت تاثیر قرار خواهد.

Brancaccio: آنچه شما انجام می دهند در مورد درس اندازه صندلی آزمایشگاه — حتی خوابگاه?

بوینتون: ما در حال رفتن به در پردیس در راه های هوشمندانه. ما تقریبا به اندازه کافی ظرفیت به مردم تک اتاق, برای مثال. ما باید درس فضاهای که در آن بیش از 10 دانش آموزان خواهد بود جمع آوری و در یک زمان. این یکی از مزایای کوچک هنرهای لیبرال نهاد که در آن شما باید یک نه بزرگ پردیس برای تعداد کمی از دانش آموزان است. و بنابراین ما قادر به مقابله با تراکم در راه است که بزرگتر دولتی دانشگاه فقط نمی تواند مقابله با.

Brancaccio: و به عنوان یک لیبرال هنرهای محل شما خواهد بود شهریه وابسته است. منظورم این است که تحقیقات دانشگاههای دیگر جریان درآمد. آنچه از شما شنیدن از دانش آموزان در مورد اگر آنها می آیند این سقوط و یا اگر آنها نمی, بسته به آن است که آیا آموزش از راه دور و یا اگر آن را در دانشگاه ؟

بوینتون: خوب با توجه به زمانی که شما را به نظر سنجی شما می توانید از انواع مختلف از پاسخ. من شرط بندی است که آن را برای رفتن به برخی از نوع هیبرید مدل آموزشی است که در آن ما در دانشگاه با بسیاری از دانش آموزان ما, اما نه همه دانش آموزان ما. وجود خواهد داشت برخی از دانش آموزان که نمی تواند بازگشت به دانشگاه مانند وجود دارد می تواند برخی از استادان که نباید تدریس در دانشگاه, در کسانی که در معرض خطر هستند.

باید بگویم که این لحظه ای است که یک چالش برای کوچک هنرهای لیبرال و کمک درسی-وابسته به موسسات. نیز وجود دارد یک راه که در آن این نوع از موسسات واقعا درخشش, واقعا از نشان دادن توانایی چالاک و زیرک است. و شما می دانید چه ؟ اگر یک موسسه در پاسخ به چالش ها در این, چالاک, چابک, راه های شما می توانید انتظار به عنوان یک دانش آموز و پدر و مادر است که این نوع از آموزش شما در حال رفتن به دریافت کنید. شما در حال رفتن به دریافت نوع آماده سازی برای همیشه در حال تکامل پیچیدگی های جهان که COVID اخیر طعم.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن