چگونه یک تولید کننده مواد غذایی نگهداری می شود کسب و کار رفتن در میان همه گیر

فقط پایین جاده از Sioux Falls, داکوتای جنوبی, Smithfield گوشت خوک کارخانه فرآوری شده است که یکی از نقاط داغ از

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

فقط پایین جاده از Sioux Falls, داکوتای جنوبی, Smithfield گوشت خوک کارخانه فرآوری شده است که یکی از نقاط داغ از COVID-19 همه گیر است بسیار کوچکتر از تسهیلات متعلق به یک شرکت به نام گرند پریری مواد غذایی. گرند پریری مواد غذایی باعث می شود تخم مرغ و دیگر مواد غذایی است که بادها در هتل صبحانه بوفه و همچنین بسته بندی ساندویچ صبحانه و دیگر مواد غذایی برای, مواد غذایی و فروشگاه های راحتی.

"بازار" میزبان کای Ryssdal بازدید گرند پریری مواد غذایی در سال 2013 و صحبت با کورت Loudenback این شرکت مالک و مدیر عامل. ما او را به نام پشت این هفته برای دیدن چگونه این شرکت هوازدگی بیماری همه گیر. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: به من بگویید چه این چیز مانند نگاه در راه در گرند پریری مواد غذایی.

Kurt Loudenback: به خوبی از آن شده است کاملا یک ماجرا از اینجا در قلب. هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن در ماه مارس در سراسر کشور, من در تعطیلات در آفریقای جنوبی و ما به معنای واقعی کلمه فرود هفته است که چیزهایی که واقعا شروع به گرم. ما رو به خانه فقط در زمان به حدود 80 درصد از ما خرید سفارشات لغو شده است. زیرا همانطور که می دانید ما بسیار به شدت درگیر در مهمان نوازی و صنعت سفر با ما عملیات خدمات غذایی و کسانی که مردمی بودند تعطیل بسیار به سرعت در اطراف آن زمان و تصمیم گرفت که آنها نمی نیاز به مواد غذایی دیگر.

Ryssdal: آره, من به یاد داشته باشید زمانی که ما در خارج وجود دارد از چند سال پیش کل بزرگ تخم مرغ نیمرو چیز. آن را کاملا مجموعه ای از ماشین آلات. بنابراین آنچه که شما انجام دهید ؟ چگونه شما واکنش نشان می دهند به شما به عنوان کار می کرد برای صرفه جویی در کسب و کار شما?

Loudenback: خوب ما هنوز در حال کار برای صرفه جویی در کسب و کار ما, چون شما می دانید شما نمی جایگزین 80 درصد از کسب و کار خود و یک شبه. و خوشبختانه از آنجا که شما بوده ام در اینجا ما تاسیس یک دوم عملیات که ما نقل مکان کرد که مواد غذایی خدمات و کسب و کار. و گیاه است که شما بازدید کرده بود هنگامی که شما را در اینجا تبدیل به یک بسته بندی کالا تسهیلات. بنابراین شما می دانید که اتفاق افتاده است با بسیاری از مردم به عنوان عملیات خدمات غذایی از زخم کردن ما قادر به سطح شیب دار بالا بسته بندی محصولات کسب و کار. به طوری که مرکز در حال اجرا است در شش روز هفته در دو شیفت روز و, شما می دانید, ما واقعا به پمپاژ کردن بسیاری از مسائل برای بازسازی کسب و کار ما با کالاهای بسته بندی شده.

Ryssdal: آیا در کل [چک Protection Program] وام به گرفتن برخی از پول نقد عامل و نوع جزر و مد شما بیش از ؟

Loudenback: ما انجام داد. ما بسیار خوش شانس به واجد شرایط برای آن است. و کاملا رک و پوست کنده بود یک نجات دهنده زندگانی. این امر می تواند یک راه دشوار و بدون آن. بنابراین ما واقعا ممنون که این فرصت وجود دارد.

Ryssdal: من نمی خواهم به شما بپرسید آقای Loudenback در مورد اپیدمیولوژی از این چیز. چون شما در Sioux Falls, به عنوان این است که بزرگ Smithfield گوشت خوک گیاه.

Loudenback: درست است.

Ryssdal: چگونه نگران بودند شما که این شروع شد در مورد کارکنان خود را? منظورم این است که من تصور می کنم احتمالا شما از اعضای خانواده از کارگران خود را که در آن گوشت خوک گیاه.

Loudenback: اوه مرد که یک زن و شوهر از هفته من به شما بگویم چه. به خاطر آن بود که شاید یک یا دو هفته بعد از ما شروع به بستن همه چیز را که اتفاق افتاده است و ما تمام شد فقط هنوز نوع از یادگیری چگونه برای مقابله با این ویروس و چگونه به نگه داشتن آن را از ما امکانات و نگه داشتن مردم بی خطر است. و حق با شما هستیم — ما سهم زیادی از اعضای خانواده با کارگران بیش از وجود دارد. اما ما تا به حال نوع از شایعات شنیده اوایل که آنها با داشتن برخی از مسائل بیش از وجود دارد. و بنابراین ما در واقع خواسته هر کارمند که همراه بود با زندگی با [یا] در یکی از اعضای خانواده با یک کارمند در اسمیتفیلد به ماندن در خانه. و ما تا به حال آنها را انجام دهد که برای دو هفته. بنابراین ما خوش شانس بودند که ما باید برخی از کسانی که مردمی که رو مثبت [COVID-19 آزمون] نتایج, اما آنها نه در امکانات ما در آن زمان که این اتفاق افتاد. بنابراین ما تا حد زیادی قادر به نگه داشتن آن را.

Ryssdal: بنابراین در یک سال چه کسب و کار خواهد بود در گرند پریری غذاهای?

Loudenback: آره. بنابراین همانطور که من قبلا ما از دست داده و حدود 80 درصد از کسب و کار ما در یک روز. ما بهبود احتمالا نزدیک به نیمی از این که با دیگر کالاهای بسته بندی شده. و شما می دانید که ما احساس می کنیم در خوش بینانه است که در شش تا 12 ماه انجام می شود خوب است. ما در حال رفتن به انجام این کار به عنوان به خوبی به عنوان ما قبل از اینکه با عملیات رفتن اما ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما قصد داریم با کسب و کار ما.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن