چگونه یک آرایشگر در حال آماده سازی برای بازگشت به کار

به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را, برخی از کسانی که شغل خود را از دست در میان coronavirus بحران در

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را, برخی از کسانی که شغل خود را از دست در میان coronavirus بحران در حال آماده سازی برای شروع کار دوباره.

"من چند هفته رزرو کردن در حال حاضر" آیداهو, hairstylist, اشلی, نلسون گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal. "من قطعا فکر می کنم مردم بسیار مشتاق به موهای خود را انجام داده است."

آیداهو است که یکی از کشورهای آغاز به بازگشایی آن اقتصاد است. شروع مارس 16, دولت امیدوار است اجازه می دهد تا رستوران ها و سالن های ورزشی و سالن مو برای باز کردن اگر آنها قادر به دنبال برخی از روش های ایمنی.

"من تصمیم به رفتن به یک مجموعه خصوصی که در آن من خواهد شد و اساسا ایجاد یک لایه دیگر از راحتی را برای مشتریان به طوری که ما فقط به تنهایی در یک اتاق است که می تواند مقادیر بسیار خوبی بین هر مشتری" نلسون گفت.

در عین حال او را پشت در تماس با مشتریان است.

"من تا به حال حدود 170 نفر من تا به حال برای دریافت در تماس با" او گفت:. "امیدوارم مردم وفادار بودن به خود [مدل مو] و نه فقط bopping در اطراف و تلاش برای پیدا کردن کسی که می توانید آنها را در هر چه زودتر."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن این گفتگو.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب