چگونه یک بیکار متصدی بار است که ساخت به پایان می رسد دیدار با

روز اورگان دولتی کیت قهوه ای بسته به تمام کافه ها و رستوران ها به مشتریان پورتلند متصدی بار نیل کنز گفت: "بازا

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

روز اورگان دولتی کیت قهوه ای بسته به تمام کافه ها و رستوران ها به مشتریان پورتلند متصدی بار نیل کنز گفت: "بازار" که بدون پس انداز به عقب نشینی در, فقط پرداخت قبوض را تبدیل به یک "مشکل واقعی" برای او بسیار به سرعت.

که در ماه مارس بود. با اورگان اقامت در خانه سفارش هنوز به طور کامل در اثر ما بررسی بازگشت به ببینید که چگونه او به پایان می رسد دیدار.

"از آن پس من از کار, بدیهی است," او گفت:. "من فقط به مراقبت از مسائل اطراف خانه انجام بسیاری از محوطه کار و تلاش برای به دست آوردن در این میان است."

با تشکر از دولت فدرال $1,200 محرک بررسی گسترش مزایای بیکاری و هم اتاقی به او کمک کند شکاف اگر بیکاری بررسی می آید در اواخر کنز گفت: او بسیار مطمئن شوید که او قادر خواهید بود برای پوشش صورت حساب این ماه است.

اما این راه حل نیست دائم. دولت فدرال را گسترش مزایای بیکاری برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

"اگر وجود ندارد یک تغییر بزرگ و یا چیزی دیگری نمی آیند پس از آن من میخوام باید برای پیدا کردن برخی از کار که در آن من می تواند در نظر گرفته شود 'ضروری'," او گفت:.

هیچ تاریخ اعلام شده برای, اورگان, کافه ها و رستوران ها به آغاز بازگشایی.

"اگر آن را همچنان مثل این میخوام باید خودم را به یک وضعیت خطرناک که در آن من به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده و به طور بالقوه می میرند" کنز گفت.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن