چگونه همه گیر-توقیف دانشگاه می تواند بازگشایی

برخی از دانشگاه های ایالات متحده به دنبال در چگونه به سر کلاس های دانشگاه با خیال راحت. بسیاری از تعطیل برای ب

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

برخی از دانشگاه های ایالات متحده به دنبال در چگونه به سر کلاس های دانشگاه با خیال راحت. بسیاری از تعطیل برای بیش از دو ماه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس.

یکی از آنها ممکن است به دنبال الهام از چین است. بیش از وجود دارد, برخی از دانش آموزان در برخی از نهادها از جمله دانشگاه نیویورک دانشگاه در شانگهای در حال حاضر حضور در کلاس های حضوری پس از سه ماه. دانشگاه نیویورک و شانگهای تابستان آغاز جلسه این هفته است.

در اینجا به برخی از این ویروس پیشگیری اقدامات دانشگاه نیویورک و شانگهای است که در نظر گرفتن:

1. صفحه نمایش به صورت بالقوه coronavirus حامل

سبز "سالم" کدهای QR

در غیاب گسترده coronavirus تست NYU شانگهای مانند بسیاری از کسب و کار و سازمان در سراسر چین تنها اجازه خواهد داد که مردم با سبز سلامت QR کد را وارد کنید.

 • Tables at the NYU Shanghai cafe usually have one chair to encourage social distancing. (Jennifer Pak/Marketplace)
 • All the chairs face the same direction in NYU Shanghai's cafeteria. (Courtesy of NYU Shanghai)

این کد QR با استفاده از اطلاعات مختلف هر چند معلوم نیست که داده ها استفاده می شود برای تعیین هر یک از اقامت یک رنگ: قرمز به معنی مشکوک یا تایید coronavirus حامل; زرد نشان می دهد یک فرد ممکن است نیاز به قرنطینه; سبز به معنی کم خطر و فرد می تواند حرکت آزادانه.

تب چک

هر کسی با دمای بالاتر از 37.3 C (99.1 F) قرار است فرستاده شده به تب درمانگاه.

Entering NYU Shanghai requires a green health QR code and fever checks. (Courtesy of NYU Shanghai)
ورود به دانشگاه شانگهای نیاز به یک سبز سلامت QR کد و تب چک. (حسن نیت ارائه میدهد عکس NYU شانگهای)

پیگیری و ردیابی

دانشجویان معمولا با اسکن یک کد QR به رزرو یک میز در کتابخانه, اما در حال حاضر این تابع نیز آن را آسان تر برای پیگیری و ردیابی دانش آموزان باید کسی بعد از شما با coronavirus.

2. نگه داشتن coronavirus در خلیج

 • ضد عفونی کننده تشک در ورودی با هدف حذف میکروب ها از کفش
 • دانشگاهی ساختمان است که به طور مرتب ضد عفونی
 • ماسک صورت مورد نیاز در پردیس
 • گارد امنیتی و کافه کارکنان پوشیدن ماسک صورت و چهره سپر
 • دست عفونی قرار می گیرد در سراسر محوطه دانشگاه از جمله در کافه, مطالعه, سالن, آسانسور و دادگاه های غذایی
 • پوستر در سراسر پردیس یادآوری دانش آموزان را به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را و نگه داشتن یک فاصله امن از هم جدا

3. اجتماعی فاصله

 • تنها یک مجموعه ای از درب برای ورود و دیگری برای خروج از ساختمان پردیس برای جلوگیری مردم از bumping به هر یک از دیگر
 • برچسب مارک هر 1 متر (3 فوت) در مناطق که در آن مردم ممکن است خط مانند پردیس ورودی کافه سفارش منطقه و کافه تریا
 • صندلی های حذف شده در سراسر محوطه دانشگاه معمولا ترک فقط یک صندلی در هر جدول. تمام صندلی چهره همان جهت
 • آسانسور مشخص شده اند خطوط شبکه به طوری که بیش از پنج نفر در داخل باید در یک زمان
Students can only sit in every other seat (Courtesy of NYU Shanghai)
در کلاس دانش آموزان می توانند تنها نشستن در هر صندلی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس NYU شانگهای)

4. مخلوط حالت یادگیری

راه دیگر برای حفظ اجتماعی فاصله است به منظور محدود کردن اندازه کلاس.

"یک کلاس است که ممکن است معمولا توان گنجايش 60 نفر از دانشجويان در حال حاضر [به صندلی] بیشتر شبیه به 25 یا 30 دانش آموزان" NYU معاونت جف لیمن گفت.

دیگر دانش آموزان را مجبور به استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم برای حضور در کلاس. NYU اشاره به این نوع از یادگیری به عنوان "حالت مخلوط."

دانشگاه نیویورک و شانگهای در حال حاضر در حال تست این آموزش فرمت از دو سوم اعضای هیات علمی خود و برخی از دانشجویان بین المللی هنوز گیر کرده خارج از کشور است. چین تعطیل مرزهای خود به خودی به دلیل بیماری همه گیر.

Professor Tao Siye teaching a dance class where half of her students are not physically in the classroom (Jennifer Pak/Marketplace)
تائو Siye می آموزد یک کلاس رقص که در آن نیمی از دانش آموزان حضور فیزیکی در کلاس درس. (جنیفر Pak/بازار)

تنها استادان که در شانگهای می تواند نگه دارید مخلوط حالت کلاس. این رویکرد به یادگیری همراه با بسیاری از چالش های فنی از جمله که در آن به جای میکروفن.

"اگر شما دو میکروفون آنها با یکدیگر تداخل. پس چگونه شما با استفاده از یک میکروفون برای ضبط هر دو دانشکده و دانش آموزان در کلاس است ؟ " مدیر کتابخانه Zu Xiaojing پرسید. "از دانش آموزان تمایل به صحبت آرام یا صدای خود را نسبتا بالا بنابراین فقط مقدار زیادی افزایش سرعت."

دو دوربین در کلاس های درس بزرگتر — یکی روت استاد دیگر در دانش آموزان در اتاق.

هدف این است که این دوره فقط به عنوان پر جنب و جوش برای دانش آموزان در خانه به عنوان آن را برای کسانی که نشستن در کلاس.

"نمایش دو نمایش دوربین مهم است که به ایجاد که کامل کلاس درس تجربه" Zu گفت.

NYU senior Amy DeCillis in what is usually a favorite hangout for students. Many of DeCillis' friends are stuck overseas because of the pandemic (Jennifer Pak/Marketplace)
NYU ارشد امی DeCillis در آنچه که معمولا مورد علاقه دانش آموز پاتوق. بسیاری از DeCillis دوستان باقی می ماند در خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر. (جنیفر Pak/بازار)

محدودیت هایی وجود دارد به فن آوری است. در طول یک روال در استاديار تائو Siye اقلیت و قوم کلاس رقص در خانه دانش آموزان هستند با کسانی که در کلاس درس.

"اینترنت [اتصال] است کمی با تاخیر" تائو گفت.

حتی اگر این تکنولوژی کار می کند یکپارچه وجود دارد هنوز هم موانع.

دستیار پروفسور چن Guodong شرکت-امور مالی کلاس شامل برخی از دانش آموزانی که هنوز هم در ایالات متحده است.

در زمان این دوره صورت می گیرد که آن را در اواخر شب در امریکا که چن گفت: باعث می شود آن را به چالش به یک درگیر شدن بحث. گاهی اوقات او خواستار پیوستن به دانش آموزان از خانه های خود را به اطمینان حاصل شود آنها را بیدار بماند.

"این متفاوت است از کلی آموزش" چن گفت.

Jeff Lehman of NYU Shanghai said social distancing requirements would mean a mix of students attending the course in class, while others join online (Jennifer Pak/Marketplace)
جف لیمن از دانشگاه نیویورک و شانگهای گفت: اجتماعی فاصله مورد نیاز مخلوط حضور دانش آموزان در کلاس با آن شرکت آنلاین. (جنیفر Pak/بازار)

پس از دوربین های ثابت در کلاس های درس در طول mixed-mode آموزش NYU شانگهای معاونت لیمن گفت: حرکات خود را محدود زمانی که او می دهد و سخنرانی می کنیم.

"این سرگرم کننده کمتر" لیمن گفت.

تا زمانی که واکسن در دسترس است مخلوط حالت یادگیری به خوبی ممکن است طبیعی جدید.

در حال حاضر لیمن گفت: ترم پاییز است oversubscribed برای هر دو چینی و دانشجویان بین المللی.

5. اجازه دهید دانش آموزان در مراحل

شانگهای آموزش و پرورش هیئت مدیره اجازه بازگشت سالمندان در محیط های دانشگاهی برای اولین بار در اواخر ماه مارس و به دنبال آن underclassmen یک هفته بعد. NYU نیز بازگشت به شانگهای پردیس اختیاری.

امی DeCillis کارولینای شمالی بود که در شانگهای از زمان شروع این بیماری همه گیر شد و هیجان زده می شود در پردیس دوباره. "من بسیار خوشحال به بازگشت در مدرسه" گفت: DeCillis ارشد رشته جهانی چین مطالعات.

از آنجا که بسیاری از همکلاسی های او نمی شد در شانگهای هر چند او تا به حال برای پیدا کردن دوستان جدید در کشش نهایی از مطالعات خود را.

DeCillis به یاد می آورد شور و هیجان خود را هنگامی که او را دیدم یکی از همکلاسی های او راه رفتن پایین سالن. "گفتم:" اوه خدای من سلام! این خیلی خوب است برای دیدن شما! شما نمی شد کسی در رادار من قبل از اینکه اما در حال حاضر شما در حال رفتن به بهترین دوست من چون ما فقط در اینجا با هم و سالمندان است.' پس این واقعا خنده دار است."

NYU sophomore Maggie Liang is relieved to be allowed back on campus after three months of closure. (Jennifer Pak/Marketplace)
NYU دوم مگی لیانگ رها می شود را مجاز در محوطه دانشگاه پس از سه ماه از بسته شدن. (جنیفر Pak/بازار)

حتی اگر DeCillis' دوره آموزش داده شد آنلاین, او ترجیح به حضور آنها در حالی که در محوطه دانشگاه از آنجا که او گفت: او به راحتی پریشان در خانه.

همین کار را با روانشناسی عمده مگی لیانگ دانشجوی سال دوم.

"داشتن این محیط فیزیکی و داشتن امکانات [چه] من دست ترین" لیانگ گفت. "[در حالی که] پشت در خانه من می توانید کلاس روی تخت من."

نه از آنها به خصوص نگران سلامت خود را در حال حاضر است که آنها در محوطه دانشگاه. که در بخشی به دلیل آنها گفت: تعدادی از coronavirus عفونت در شانگهای نسبتا کم است.

"حتی در اوج خود موارد فقط چند صد و شانگهای یک شهر از 24 میلیون" DeCillis گفت. "بنابراین من همیشه احساس بسیار امن است."

دانشگاه نیویورک و شانگهای می گوید آن را به سرمایه گذاری بیش از $200,000 در پهنای باند اضافی تکنولوژی, لوازم جانبی, نرم افزار, مجوز و بهداشتی و تجهیزات ایمنی مانند دما تشخیص دستگاه های ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و دیگر اقلام محافظ.

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن