چگونه مردم در حال جشن و اجتماعی دور روز مادر

آن را به یک نوع متفاوت از روز مادر این جمعه. با بسیاری از کسب و کار هنوز هم بسته و مردم نگه داشتن حداقل 6 فوت

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

آن را به یک نوع متفاوت از روز مادر این جمعه. با بسیاری از کسب و کار هنوز هم بسته و مردم نگه داشتن حداقل 6 فوت از هم جدا معمول brunches و سفرهای خرید نیست اتفاق می افتد. پس چگونه افرادی هستند که جشن روز مادر?

شما می توانید شرط وجود خواهد داشت بسیاری از بایگانی اطلاعات و ویدیو چت.

"ماسک برای مادر من از یکی از دوستانم که باعث می شود آنها را با استفاده از زیبا پارچه" گفت: تینا Duryea در کانکتیکات. او نیز خواهد بود و آوردن برخی از گلدان گل را به مادرش زندگی می کند که در این نزدیکی هست و ترک آنها را در ایوان از یک فاصله امن.

همه گیر منتقل شده چگونه مصرف کنندگان هزینه برای تعطیلات با توجه به کاترین کالن مدیر ارشد صنعت و مصرف کننده بینش برای فدراسیون ملی خرده فروشی.

"مصرف کنندگان ممکن است بخواهید به دادن مادر خود را از یک دستگاه به کمک او جریان سرگرمی و چت تصویری" کالن گفت.

کتاب باغبانی اقلام و لوازم خانگی نیز محبوب این سال است. اما صرف بر تجربه مانند درمان های آبگرم و یا وعده های غذایی کاهش یافته است خاموش است. هنوز مریم استار امید در, Marin, California, خواهد بود, به او مادر تجربه از آهنگ. او را برای رفتن به آواز خواندن او مرل نحیف لحن "Mama سعی کردم."

در این سال بسیاری از مردمی در تلاش هستند تا به یک کمی بیشتر خلاق است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن