چگونه حقوق و دستمزد تاریخچه ممنوعیت می تواند در افزایش دستمزد برای زنان و کارگران

دو سال پس از امیلی مارتین فارغ التحصیل از دانشکده حقوق او شروع clerking برای یک قاضی فدرال. او شروع به در همان

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

دو سال پس از امیلی مارتین فارغ التحصیل از دانشکده حقوق او شروع clerking برای یک قاضی فدرال. او شروع به در همان زمان به عنوان یکی دیگر از فروشنده بود که فقط یک سال از مدرسه قانون است.

"اما از آنجا که او برای بالا پرداخت حقوقی در حالی که من تا به حال کار کرده و کم پرداخت منافع عمومی سازمان او ساخته شده به طور قابل توجهی بیشتر از پول من برای همان شغل و کمتر تجربه," او گفت:.

مارتین در حال حاضر معاون رئیس جمهور برای آموزش و پرورش و محل کار عدالت در زنان ملی قانون مرکز دفاع از قوانین است که جلوگیری از کارفرمایان از پرسیدن در مورد قبلی پرداخت.

بیش از 20 دولت های محلی و 19 متحده گذرانده اند از جمله ممنوعیت به عنوان یک ابزار به آدرس سمج پرداخت شکاف برای زنان و مردم از رنگ. زنان هنوز هم به طور متوسط فقط 81 سنت برای هر دلار یک مرد باعث می شود برای کار مشابه و اختلاف است و حتی بزرگتر بین مردان سفید و سیاه و اسپانیایی مردان و زنان است.

تحقیقات جدید نشان می دهد شواهدی وجود دارد که تاریخ حقوق و دستمزد قوانین کار.

"این نوع از منفجر ما دور" گفت: James Bessen اجرایی, مدیر فناوری و سیاست طرح تحقیقاتی در دانشگاه بوستون مدرسه قانون است. "این یک تفاوت بزرگ است."

تیم خود را در مقایسه با دستمزد سود کارگران تغییر شغل در برخی از شهرستانهای ایالت ماساچوست که ممنوعیت حقوق و دستمزد سوالات سابقه, با کارگران در کشورهای همسایه در ایالات متحده است که اجازه می دهد تا به سوالات است. آنها دریافتند همه کارگران بهره مند و به درجه ای اما زنان و کارگران بهره مند ترین. زنان به دست آورده را از 8 درصد به 9 درصد بیشتر و کارگران از 13 درصد به 16 درصد بیشتر از مشابه کارگران در کشورهای همسایه.

"آنچه در آن می گوید این است که بسیاری از که مداوم دستمزدها — این مربوط به چیزی در مورد چانه زنی فرایند" Bessen گفت. "من ممکن است در همه تبعیض آمیز شرکت ممکن است تبعیض آمیز اما من تداوم تبعیض است."

به عنوان بسیاری از شرکت ها حرکت به آدرس صاحبان سهام در محل کار با ترشح اقدامات و اظهارات چیزی به عنوان کوچک به عنوان از بین بردن حقوق و دستمزد تاریخچه سوال می تواند یک تفاوت بزرگ گفت: کتی داناون که اجرا می شود, مشاوره در برابر پرداخت مذاکرات و کمک به پیش نویس حقوق و دستمزد سابقه بان کی مون در ماساچوست است.

"این یک برنامه است اما این تاثیر" او گفت:.

هنوز کمتر از نیمی از ایالت ها تاریخ حقوق و دستمزد ممنوعیت. و دو میشیگان و ویسکانسین را مسدود محلی از تصویب آنها در همه. متقاضیان می توانند همیشه کاهش پاسخ به اما که می تواند عواقب منفی بیش از حد گفت: وندی Pollack, بنیانگذار و مدیر حقوق و سیاست ابتکار در شرایور مرکز قانون فقر.

"آن را نمی کند, از بین بردن تعصب است که ذاتی در این مذاکرات" گفت: با استناد به تحقیقاتی که نشان می دهد که زنان و مردان حاضر به ارائه حقوق و دستمزد خود را تاریخ و یا سعی کنید به مذاکره برای پرداخت بالاتر از آن اغلب مشاهده نامطلوب و آنها ارائه شده و حتی پایین تر حقوق.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن