چگونه COVID-19 اقتصاد در حال تغییر است آمریکایی ها هزینه های عادات

به عنوان متحده به تدریج شروع به بازگشایی در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در اوایل شاخص نشان می دهد

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

به عنوان متحده به تدریج شروع به بازگشایی در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در اوایل شاخص نشان می دهد مصرف کنندگان خواهد بود محتاط با هزینه های خود را. که به طور بالقوه می تواند منجر به طولانی مدت تغییر در عادات خرج کردن یکی که پذیرای صرفه جویی.

به تازگی به عنوان یک زن و شوهر از هفته پیش برخی از اقتصاددانان پیش بینی بازیابی از یک COVID-19 ناشی از رکود اقتصادی خواهد بود تیز و سریع است. هرچند که ممکن است مورد دیگر. آسیب اقتصادی که coronavirus باعث شده به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در حال حاضر ممکن است بیش از حد شدید به انتظار آمریکایی ها برای رفتن بر روی پست-مستند صرف splurges.

قبل از COVID-19-مربوط به مستند محدودیت های وضعیت مالی بسیاری از Amercians نبود ، "درآمد شده اند راکد آنها افتاده ام برای اکثریت مردم برای چند دهه. منظور من تنها استثنا هستند و این بالاترین حقوق بگیران گفت:" کریس فارل بازار ارشد اقتصاد خبرنگار.

حتی بیشتر نگران کننده "بسیاری از وسط-پایین تر از درآمد خانوار آنها هرگز بهبود مالی از رکود بزرگ بود که ده سال پیش" فارل گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

در حال حاضر آمریکایی ها می تواند شروع به تغییر عادات هزینه های خود را به منظور زنده ماندن مالی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

"بیشتر مردم از آن استقبال می صرفه یا صرفه جویی. خط پایین در اینجا است: بدون واقعا قوی و سالم رشد درآمد آمریکایی ها نیاز به صرفه جویی بیشتر و خرج کمتر" فارل گفت.

که تغییر در حال حاضر منعکس شده در این شماره: "شخصی پس انداز و نرخ آن در حال حاضر شروع به پریدن کرد از 8 درصد در ماه فوریه به بیش از 13 درصد در ماه مارس و من فکر نمی کنم که یک انحراف," فارل گفت.

در زیر یک ویرایش رونویسی از گفتگو.

دیوید Brancaccio: شما چه فکر می کنید ؟ این روند انتظار می رود مجبور صرفه جویی?

کریس فارل: نه, من فکر نمی کنم آن بود. فکر می کنم یک زن و شوهر از هفته پیش: انتظار می رود در وال استریت بود و ما قرار بود به یک V-شکل بازیابی. ما به پایین و سپس هنگامی که اقتصادی مستند برداشته شده است شما قصد داشته این همه مقید کردن تقاضای مصرف کننده. و مردم فقط رفتن به بیرون بروید و شروع پیشنهاد می splurging بدهید. در حال حاضر ما متوجه نگاه بیش از حد بسیاری از خانواده ها منابع مالی خود شده اند به شدت تیره و تار است. مارس بیکاری تعداد خیره کننده بود, البته, اما آن را تنها قطاری بخشی از آسیب. منظورم این است که فکر می کنم در مورد تمام کارگران دیگر که ساعت کاهش می یابد یا قطع پرداخت و یا شاید آنها به طور موقت در مرخصی بدون حقوق. مردم در حال رفتن به بیرون بروید و صرف پول در راه آنها به طور معمول انجام پس از یک رکود است.

Brancaccio: اما کریس چی شد وضعیت پس انداز ما قبل از این مستند ظروف سرباز یا مسافر ؟

فارل: بنابراین درآمد شده اند راکد. آنها کاهش یافته برای اکثریت مردم برای چند دهه. منظور من تنها استثنا هستند و این بالاترین بگیر. و احتمالا حتی بیشتر نگران کننده بسیاری از وسط-پایین تر از درآمد خانوار آنها هرگز بهبود مالی از رکود بزرگ بود که دوازده سال پیش. بنابراین برای به دست آوردن در طول این همه گیر افسردگی اگر شما لازم نیست که مقدار پس انداز شما در حال قرض گرفتن بیشتر. و وجود این بررسی اخیر توسط CreditCards.com. این نشان می دهد که نزدیک به نیمی از بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر بدهی کارت اعتباری. و آن را از 43 درصد از یک نظرسنجی مشابه در اوایل ماه مارس. و سخت ترین ضربه: هزاره دارندگان کارت اعتباری.

Brancaccio: در حال حاضر صحبت از millennials منظور من در اینجا ما به آنها داده می شود طعم و مزه از آنچه پدربزرگ و مادربزرگ خود و حتی نوه پدربزرگ و مادربزرگ با تجربه در طول رکود بزرگ.

فارل: درست است. و مانند پدربزرگ و مادربزرگ یا پدربزرگ و مادربزرگ و بیشتر مردم از آن استقبال می صرفه یا صرفه جویی. منظورم این نگاه خط پایین در اینجا است: بدون شما می دانید واقعا قوی و سالم رشد درآمد آمریکایی ها نیاز به صرفه جویی بیشتر و خرج کمتر. شخصی پس انداز و نرخ آن در حال حاضر شروع به پریدن کرد از 8 درصد در ماه فوریه به بیش از 13 درصد در ماه مارس و من فکر نمی کنم که یک انحراف.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب