چگونه کاهش-سیاه و سفید متعلق به شرکت های بیمه افزایش ثروت فاصله

هر دو در جریان تظاهرات برای عدالت نژادی و COVID-19 همه گیر باید متمرکز ملی مکالمات در نسل شکاف ثروت بین سیاه و

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

هر دو در جریان تظاهرات برای عدالت نژادی و COVID-19 همه گیر باید متمرکز ملی مکالمات در نسل شکاف ثروت بین سیاه و سفید آمریکایی است. یک تکه از این گفتگو ؟ بیمه مالکیت.

"بازار" میزبان کای Ryssdal صحبت به رابرت Weems یک استاد تاریخ کسب و کار در دانشگاه ایالتی ویچیتا در کانزاس در مورد تاریخ سیاه و سفید متعلق به سازمان های بیمه و عواقب خود را کاهش در ثروت و جوامع است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: سیاه و سفید متعلق به شرکت های بیمه آغاز شده و عملیات خود را در یک عمیقا تفکیک امریکا است. چگونه آنها را به عنوان یک کسب و کار پیشنهاد?

رابرت Weems: به عنوان یک کسب و کار پیشنهاد این شرکت قادر به پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خوب در بیمه بازار. و من فکر می کنم نشانه ای از چگونه ماندگار این شرکت در اوج قرار شد که ما می دانیم که مثلا در دوران رکود بزرگ است که تقریبا نشانه های پایان یک اکثریت آفریقایی آمریکایی متعلق به بانک اما بسیاری از آمریکایی آفریقایی شرکت های بیمه قادر به زنده ماندن رکود تقریبا دست نخورده است.

Ryssdal: آره اما شما به اطراف نگاه امروز 80 سال از آن و یا هر آنچه در آن است و وجود ندارد که بسیاری از سیاه و سفید متعلق به شرکت های بیمه در اطراف. چه اتفاقی افتاده است ؟

Weems: خوب به اندازه کافی جالب توجه در بهبود وضعیت اجتماعی از آمریکایی های آفریقایی تبار با جنبش حقوق مدنی ناشی از بزرگ بیمه غول صنعت به تجدید نظر خود را به اعمال تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. ما شاهد غول صنعت به شدت دنبال آفریقایی بازار مصرف شده است. و از نظر آمریکایی آفریقایی مصرف کنندگان آن تحت اللفظی نماد وضعیت است که آنها در حال به بازار عرضه شده همان نوع سیاست هایی که شرکت هایی مانند مشخصاتش و زندگی شهری به فروش می رسد به سفید خود را به مشتریان. و بخش دیگری از این داستان این بود که آنها به معنای واقعی کلمه استخدام بالا سیاه و سفید نمایندگی از شرکت ها به سیاست های فروش در آفریقای جامعه آمریکا. و به عنوان یک واقعی طنز در این خصوص قصد بازگشت به بافت آفریقایی آمریکایی ها مشاهده عادلانه سیاست به عنوان نماد وضعیت ما به معنای واقعی کلمه دیدم شرکت های بزرگ قادر به سود حاصل از قبلی تبعیض آمیز عمل.

Ryssdal: مقدار ساخته شده است و زمان آخرین شما می دانید تعداد ماه مورد نژادی شکاف ثروت در این کشور درست است ؟ این من تصور کنید که به نوعی به آن. اول از همه من درست است ؟ و دوم از همه شما می تواند توضیح دهد چگونه است ؟

رابرت Weems این Willard W. Garvey استاد برجسته از تاریخ کسب و کار در دانشگاه ایالتی ویچیتا.


Weems: بله شما کاملا درست است. در واقع زمانی که ما نگاه آفریقایی شرکت های بیمه ما در حال صحبت کردن در مورد شرکت هایی که تا به حال, شما می دانید, میلیون دلار از دارایی های, تا به حال صدها میلیون دلار بیمه در نیروی. و زمانی که این شرکت ها ناپدید شد از شما می دانید, چشم انداز کسب و کار آمریکا لزوما این حال تاثیر منفی بر ایجاد ثروت در گسترده تر آفریقایی جامعه است. یکی از زیبایی های کسب و کار بیمه به خصوص از نظر سودآوری است که در هر لحظه در زمان وجود دارد بیشتر مردم زنده پرداخت حق بیمه پس از آن مردم در حال مرگ و شرکت ها مجبور به پرداخت مزایای مرگ. بنابراین یکی از چیزهایی است که شرکت های بیمه باید برای مقابله با, بر خلاف بسیاری از کسب و کارهای دیگر است که چگونه آنها را پراکنده مازاد? و در طول تاریخ آفریقایی آمریکایی شرکت های بیمه پراکنده بسیاری از مازاد خود را به آفریقایی جامعه در شرایط وام مسکن وام و انواع دیگر سرمایه نیاز دارد از جوامع آفریقایی آمریکایی. و من می خواهم استدلال می کنند که تصادفی نیست که ما شاهد کاهش و از بین رفتن آفریقایی شرکت های بیمه ما شاهد کاهش همزمان در زیرساخت های محیط آفریقایی جوامع در سراسر کشور است.

Ryssdal: اجازه دهید من از شما می خواهم اگر من می تواند در این راه از اینجا یک سوال در مورد این لحظه. و من از آن شما با مطالعه خود را از تاریخ کسب و کار در این اقتصاد: آیا امید خود را برای سرمایه داری بیرون آمدن از این لحظه ؟

Weems: خوب, من امیدوارم که اول از همه این است که وقتی ما نگاه, شما می دانید, آفریقایی, آمریکایی, کسب و کار, شما می دانید که چرا آنها برخی بسیار بزرگ و بسیار تاثیرگذار سیاه و سفید شرکت تعداد قابل توجهی همانطور که در اقتصاد گسترده تر و یا کسب و کارهای کوچک و متاسفانه زمانی که ما نگاه, شما می دانید, آفریقایی کوچک متعلق به کسب و کار بسیاری از این اشخاص واقعا بدست دسترسی به, شما می دانید, PPP برنامه و چیزهای دیگر در محل قرار داده برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن. بنابراین شما می دانید یکی از نگرانی های من این است که امیدوارم که وجود خواهد داشت یک جامعه کسب و کار در محل یک یا دو سال یا پنج سال از در حال حاضر با توجه به, شما می دانید, همه فشار که کسب و کارهای کوچک به طور کلی و کوچک سیاه و سفید, کسب و کار به ویژه در برخورد با در لحظه حاضر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de