چگونه به از دست دادن از 600 دلار در هفته تاثیر بیکاری مردم ما شده ایم پس

اگر فدرال همه گیر پول از بین می رود متوسط بیکاری در سراسر کشور بررسی خواهد شد و افت بیش از 60 درصد به حدود 340

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

اگر فدرال همه گیر پول از بین می رود متوسط بیکاری در سراسر کشور بررسی خواهد شد و افت بیش از 60 درصد به حدود 340 دلار در هفته است.

همین Darue و خانواده اش شده اند ،

"ما شده است صرفه جویی در پول در پیش بینی از پایین افتادن از همه این" او گفت:. هنوز هم اونها رو به یک صخره مالی.

"ما فقط صحبت کردن در مورد که صبح امروز بیش از صبحانه چه می خواهیم بکنیم ؟" او گفت:.

در غیر COVID بار Darue می توان اکثر روزهای هفته میزبانی صبح درایو-زمان رادیو در تراکی کالیفرنیا یک منطقه رفت و آمد مکرر در نزدیکی دریاچه تاهو. در ماه مارس تمام ایستگاه کارکنان گذاشته شد ، Darue در خانه مانده به مراقبت از او دو ابتدایی-سنی کودکان و نوجوانان بودند که از مدرسه به خانه. همسر خود را هنوز هم کار می کند نظارت بر مواد غذایی و خدمات در یک بیمارستان محلی است.

او اخذ شده است حدود 400 دلار در هفته در دولت مزایای بیکاری به علاوه 600 دلار در هفته فدرال — آن را در واقع کمی بیشتر از او بود از ساختن در ایستگاه های رادیویی.

"کمک کرد که همه چیز زیبا ماندن وضعیت موجود در خانه ما," او گفت:.

اما Darue هنوز هم نمی دانم اگر مدرسه بازگشایی در پاییز. اگر آن را نمی کند, او می تواند در خانه به تماشای بچه ها.

"اگر من نمی تواند به عقب برویم به کار و COVID امداد به پایان می رسد ما در حال رفتن به حرکت می کند. آن را به نظر درست نميرسد اما در طول همه گیر اجاره بالا رفته است," او گفت:.

جودی Solell می داند چه خانواده اش را به انجام اگر 600 دلار در هفته pandemic پرداخت می رود: بیشتر از همان.

"ما بسیار با صرفه," او گفت:.

بازگشت در ماه مارس Solell شد furloughed از کار خود را در یک خورشیدی-انرژی نصب در حومه مریلند.

"منظورم این است که من به عنوان به زودی به عنوان من furloughed. من شده اند در یک فروشگاه دیگر از یک فروشگاه مواد غذایی پس از مه" او گفت:. "ما صورتحساب کارت اعتباری است مانند نیمی از آنچه در آن به طور معمول است."

از دست دادن فدرال بیکاری پرداخت ممکن است او را مجبور به شروع به شارژ کارت تا دوباره. شروع هفته آینده Solell بیکاری بررسی خواهد شد کاهش دو سوم به فقط 300 دلار در هفته است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن