چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر مد بالا

گوچی جدیدترین طراح مد اعلام کرد که همه گیر است و وادار کردن آن به تغییر راه آن کسب و کار می کند. با نام تجاری

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

گوچی جدیدترین طراح مد اعلام کرد که همه گیر است و وادار کردن آن به تغییر راه آن کسب و کار می کند. با نام تجاری اعلام کرد و آن را متوقف نشان دادن طرح های جدید در هفته مد در سراسر جهان و از بین بردن سه از پنج مد نشان می دهد آن را به طور سنتی هر سال برگزار می شود.

دیگر طراحان خواستار تغییر اساسی در این صنعت در حالی که تعدادی از آجر و ملات و خرده فروشان — مهمترین Neiman Marcus — برای ورشکستگی زمینه.

وقتی گوچی اعلام شد که در آن کاهش تعداد مد نشان می دهد, آن را نگه دارید آن را تعجب آور به افرادی که به تماشای این بخش است.

"تغییر واقعا شروع با COVID آن شاید شتاب آن گفت:" جنی Vry لیو مدیر اجرایی در دانشگاه ییل مرکز بینش مشتری.

که به دلیل "داشتن به بیرون آمدن با اسلوب جدید در هر فصل در یک امید است که این شیوه فروش است که یک مشکل برای کسب و کار آنها در حال کردن تولید بیش از حد" توضیح جف Galak بازاریابی استاد در دانشگاه کارنگی ملون.

مد در حال حاضر تحت فشار بوده است به تغییر گفت: Thomai Serdari که می آموزد لوکس بازاریابی کسب و کار در نیویورک. برای تبدیل شدن به بیشتر فراگیر و کاهش ردپای کربن خود را. و مد سال تقویم برنامه ریزی شده تا کنون در پیشبرد — احساس منسوخ در سن مد سریع مانند H&M و زارا.

"بسیاری از تاثیر می آید از کانال های آنلاین" Serdari گفت. "مردم مشتاق بودند برای دیدن چه چیز جدید بیرون آمدن از مارک های که قرار بود مستقیم به مصرف کننده و این که در حال حاضر در کنار کانال های سنتی بازاریابی است."

کانال های سنتی مانند مد نشان می دهد. پس از آن وجود دارد که سازندگان: از خرده فروشان. Sucharita Kodali یک تحلیلگر Forrester گفت: این بدان معناست که گوچی و مارک های دیگر باید به شکل از چگونه به را تشکیل می دهند که خرید و فروش آنها را از طریق این فروشگاه.

"علامت های تجاری در حال حاضر به خود را به فروش کالا و اعمال فشار بر آنها را امتحان کنید به بیشتر کارآمد" Kodali گفت.

و با بسیاری از فروشگاه آجر و ملات های بسته که رفتن به گرفتن برخی از خلاقیت است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن