چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر است کارولینای جنوبی تولید

بیش از 200 شرکت های بین المللی دارای عملیات در کارولینای جنوبی Spartanburg County است. این منطقه بزرگترین کارف

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

بیش از 200 شرکت های بین المللی دارای عملیات در کارولینای جنوبی Spartanburg County است. این منطقه بزرگترین کارفرما است که اولی گیاه است که به طور موقت بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اما با وجود این ویروس سازندگان: بسیاری از اقتصاد جهانی بسیاری از اسپارتان کنندگان هنوز هم باز برای کسب و کار ضروری.

شصت و پنج درصد از شرکت های تولیدی وجود دارد عامل در برخی از ظرفیت با توجه به دیوید بریت صندلی از توسعه اقتصادی کمیته اسپارتان شورای شهرستان. برخی از امکانات حتی چرخد و به تولید و پزشکی و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس. بریت صحبت با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد چالش های تولید در طول بحران و چه آن را به نگه داشتن کارخانه در حال اجرا است.

"صنعت دوباره در نیروی کامل و یا حتی در نیمه راه ما باید قابل آزمون و این یک مشکل بزرگ" بریت گفت. "در تولید ما نیاز به ماسک, ما نیاز به دستکش — اما مهمتر از همه — ما نیاز به آزمون."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن