چگونه این بیماری همه گیر در حال تست سیستم نگهداری

Arnie است که زن نمی تواند ما بپیوندید زوم تماس بگیرید چرا که او کمی مشغول مدیریت یک خانواده از هفت فرزند. "او

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

Arnie است که زن نمی تواند ما بپیوندید زوم تماس بگیرید چرا که او کمی مشغول مدیریت یک خانواده از هفت فرزند. "او برای نگه داشتن بچه ها در خلیج خارج," او گفت:. "شما می دانید من اینجا نشسته سمت راست در حال حاضر به دنبال از پنجره به بیرون و آنها در حال پریدن از روی ترامپلاین."

این زوج دارای چهار فرزند به تصویب رسید و سه پرورش کودکان و نوجوانان. آنها همچنین دو بیولوژیکی دختران در 20s خود را که دیگر زندگی می کنند در خانه و خانواده در هیگرزتاون مریلند. "این مدیریت هرج و مرج از دقیقه شما دریافت تا به دقیقه به شما به رختخواب بروید," او گفت:.

است به خصوص نگران در مورد پرورش کودکان و نوجوانان. همه آنها خواهران و برادران در سنین 5 و 7 و 9. و به دلیل همه گیر آنها شده اند قادر به بازدید از خانواده های بیولوژیکی خود را که او گفت: ضروری است. "آنها نیاز به چیزی است که آنها را متصل به آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها را راه خود را در جهان" است گفت:. "و فکر می کنم در مورد آن: برای آخرین 90 روز ما خود را تنها در جهان است."

برای ماه COVID-19 بوده است اخلال در خانواده — و که شامل خانواده فاستر. با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد بیش از 400 ، 000 مراقبت از کودکان در پرورش در ایالات متحده آمریکا

و آن را فقط فاستر خانواده ها و کودکان احساس وزن از بیماری همه گیر. کل سیستم زمین به توقف: دادگاه در حال حمایت کردن. مددکاران اجتماعی نمی توانید با خیال راحت وارد خانه ها به کودکان و نوجوانان است. و گزارش به دولت و سوء استفاده از خطوط تماس ویژه ای را در برخی از ایالت ها به اندازه 50 درصد است. "مکان های که در آن کودکان به طور معمول دیده می شود مانند مدارس و مراقبت از تنظیمات در حال حاضر در عملیات" گفت: کارن Poteet ملی پدر و مادر رضاعی انجمن.

به این معنی هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از یک سیل از کودکان می تواند وارد فاستر مراقبت. و پس از آن شماره می توانید نگه دارید در حال افزایش است. دولت نشان داده است که پس از رکود بزرگ تعدادی از بچه ها از ورود به پرورش و مراقبت از گل رز برای مدت پنج سال. و سیستم نمی تواند آن را اداره کند.

"به عنوان caseworkers بودند تکاپوی پیدا کردن خانه برای پرورش کودکان و نوجوانان بسیاری از کودکان زخم خوابیدن در هتل ها و یا در خود caseworkers' دفاتر گفت:" شری Lachman در پرورش امریکا است.

او گفت: بخشی از این افزایش ناشی از مواد مخدر بحران است. اما او همچنین ویژگی های آن را به رکود است. چرا که با استرس مالی, سوء استفاده از کودکان و بی توجهی افزایش یابد.

همچنین به یک overworked مسئول پرونده فقر می تواند مانند غفلت — حتی زمانی که آن را ندارد. "بنابراین تصور کنید رفتن به یک آپارتمان و دیدن قالب روی دیوار هیچ مواد غذایی در یخچال و 10 سال مراقبت از نوزاد, خواهر, از آنجا که مادر نیاز به رفتن به محل کار و می تواند دسترسی به مراقبت از کودکان" Lachman گفت.

کارشناسان در حال حاضر نگران در مورد نیاز به اندازه کافی پدر و مادر رضاعی را در کودکان و نوجوانان در یک پست-همه گیر رکود است. چرا که آنها نیاز به امنیت مالی برای حتی فکر می کنم در مورد تبدیل شدن به یک پدر و مادر رضاعی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن