چگونه رئیس جمهور از بنیاد فورد خواهد reimagine اقتصاد

بنیادهای خیریه مورد نیاز توسط قانون فدرال به دل کردن حداقل 5 درصد از دارایی های خود را هر سال در, کمک های مالی

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

بنیادهای خیریه مورد نیاز توسط قانون فدرال به دل کردن حداقل 5 درصد از دارایی های خود را هر سال در, کمک های مالی و دیگر فعالیت های خیریه. بیشتر نمی ولگرد دور از این مبلغ در جهت منافع خود را حفظ موقوفه سال پس از سال است.

که به دست آورد انتقاد طول COVID-19 pandemic به عنوان سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور شده اند سقوط به بحران در همان زمان که مالیات معاف بنیادهای خصوصی که نشستن در یک جمعی $1 تریلیون دلار ثروت در مقیاس بازگشت دادن خود را.

این یک نقد که دارن واکر رئیس بنیاد فورد — که $13.7 میلیارد وقف باعث می شود آن را یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی در کشور نیست کاملا چندان اشتیاقی.

"ما سازمان های غیر انتفاعی در حال تجربه فشار مالی. آنها در حال تجربه لغو شد, جمع آوری اعانه, لغو حمایت های مالی شرکت های بزرگ در حالی که در زمان نیاز است. بنابراین ما غیر انتفاعی بخش نیاز به سرمایه بیشتر در حال حاضر. ما باید پرداخت بیش از سنتی ما 5 درصد" واکر گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

این است که چرا واکر در راس یک همکاری بین پنج عمده philanthropies به میزان قابل توجهی افزایش مقدار پول آنها در آینده است. بنیاد فورد به همراه همکار heavyweights جان D. و کاترین T. MacArthur Foundation, W. K. Kellogg, بنیاد, بنیاد اندرو دبلیو ملون و دوریس دوک بنیاد خیریه باید با هم متعهد به توزیع اضافی $1.7 میلیارد دلار در کمک های مالی در طول چند سال آینده.

بنیاد فورد را افزایش سالانه آن حیطه دادن کمکهای مالی از کمتر از 6 ٪ از دارایی های خود را به حدود 10 درصد برای سه سال آینده.

اما به جای فرو بردن بیشتر به آن موقوفه را ملاقات اضافی نیاز با پول قرض گرفته شده. پایه و اساس بسته هفته گذشته در $1 میلیارد دلار ارزش 30 - 50-سال اوراق قرضه که واکر توضیح می دهد که اجازه می دهد تا بنیاد حفظ موقوفه در حالی که با استفاده از نرخ بهره پایین تاریخی.

"ما در حال رفتن به آن اختصاص به موسسات مشغول به کار در خط مقدم برای عدالت در ایالات متحده و در دیگر نقاط جهان" واکر گفت. "سازمان های کار از جمله همه آمریکایی ها در رای گیری; سازمان که در حال ارائه راه حل های که ما فکر می کنم در مورد چگونه به reimagine ما اجرای قانون و سیستم. ما در حال رفتن به صندوق سازمان های کار در سیستم عدالت کیفری و جرم حبس و همچنین به عنوان ملی ما فرهنگ و هنر گنجینه های. این سازمان ها در معرض خطر هستند. و اگر ما انجام کسب و کار به طور معمول ما را تماشا خواهد کرد بسیاری از آنها را به سقوط کردن یک صخره."

درخواست ثروتمند پایه را بیشتر از پول خود را یکی از راه های واکر دفاع عمیق تر تغییرات ساختاری اقتصاد ما در یک لحظه متقاطع بحران از این بیماری همه گیر به خشونت پلیس به تعمیق نابرابری اقتصادی در طول مسابقه و کلاس خط.

"من می بینم مدیران اجرائی می بینم خیر و من می بینم فعالان گفت: همان پیام: که زندگی مهم است. بیایید ببینید اگر ما واقعا به معنی."

دارن واکر

Brancaccio خواسته واکر او چگونه خواهد reimagine فراگیر تر اقتصاد در حال حرکت فراتر از به سادگی رفع چه این بیماری همه گیر را شکسته است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: ما در حال صحبت کردن نه فقط در میان همه گیر اما البته در یک زمان از انرژی جدید در عدالت اجتماعی جنبش پس از کشتن جورج فلوید. آن است که حس خود را که مردم با افتخار در حال حاضر بیشتر گالوانیزه به فشار برای اعمال خواهد شد که واقعا تغییر سیستم ؟

دارن واکر: من قطعا بر این باورند که قتل جورج فلوید ساخته شده کاملا روشن از آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور است که فراتر از پلیس. و به اعتقاد من برای افرادی که نمی خواهند به زندگی می کنند در یک نژادپرست امریکا من فکر می کنم تماشای قتل دلخراش بود برای بسیاری از آمریکایی ها. اما قلب از آمریکایی های آفریقایی تبار شکسته شده است برای بیش از 400 سال به دلیل نژاد پرستی در امریکا است. و در حال حاضر همه ما درک عمق آن است.

بنابراین من را تشویق کرد. من را تشویق کرد چون من دیدن اجرائی می بینم خیر و من می بینم فعالان گفت: همان پیام: که زندگی مهم است. بیایید ببینید اگر ما واقعا به معنی.

Brancaccio: بیایید برای یک لحظه reimagine اقتصاد با هم — به فراتر از رفع چه این بیماری همه گیر را شکست. آنچه را که برخی از اولویت های جدید در اقتصاد بود برای شما ؟

واکر: من فکر می کنم که ما نمی توانیم به بحث در مورد از سرگیری اقتصاد به دلیل نوسازی به معنی شروع مجدد چیزی است که قطع شد. و من نمی خواهم به راه اندازی مجدد اقتصاد است که ما تا به حال. ما باید به reimagine. و ما شروع, اولین, با پرسیدن سوال: چرا این قدر نابرابری در جامعه ما? رندر یک جامعه برندگان و بازندگان.

و اقتصاد است که ما تا به حال در این کشور در سالهای اخیر بوده است که نوع سرمایه داری است که به هیچ وجه به رسمیت شناخته شده آسیب است که نابرابری به دموکراسی ما. به دلیل نابرابری باعث می شود مردم بر این باورند که این سیستم که قرار است به آنها خدمت می کنند در حال تقلب — طراحی شده توسط ما ممتاز آمریکایی ها به نفع ما در هزینه های خود را. و اگر من به درست و بی پرده با شما, David حق با آنها. آنها حق دارند.

Brancaccio: ما باید رای گیری به آن اثر است که نشان می دهد که در سراسر اقتصادی طبقات و نژادها و مردم احساس می کنند اقتصاد است "تقلب." و به طوری که مردم می آیند تا با نسخه چه خواهد بود یکی از آزمون ها برای شما ؟ اگر پاسخ به این سوال "آیا این را اقتصاد فراگیر تر?"

واکر: کاملا. و چگونه ما فکر می کنم در مورد تخصیص سرمایه به کارگران ؟ ما لازم نیست که سود های در مقیاس بزرگ به دلیل یک ایدئولوژی است که می گوید تمام سود را به سهامداران که خرید سهام است. و بنابراین کارگران دیگر ذینفع از رشد ظرفیت خود بهره وری و خود را ورودی. آن که نوعی ایدئولوژی است که ما باید آدرس اگر ما به فراگیر تر سرمایه داری است که به تولید فرصت بیشتری برای بیشتر کارگران است.

"ما نمی توانیم به بحث در مورد از سرگیری اقتصاد به دلیل نوسازی به معنی شروع مجدد چیزی است که قطع شد. و من نمی خواهم به راه اندازی مجدد اقتصاد است که ما تا به حال. ما باید به reimagine. و ما شروع, اولین, با پرسیدن سوال: چرا این قدر نابرابری در جامعه ما?"

دارن واکر

Brancaccio: به جای باریک منافع سهامداران, شما احتمالا می گویند فکر می کنم در مورد آن را به عنوان ذینفعان — از آنجا که که شامل کارکنان, اما آن را نیز شامل جامعه است.

واکر: درست است که دیوید. و در واقع در سال گذشته کسب و کار میزگرد با صدور بیانیه ای با بیش از 170 اجرائی رد سهامداران پارادایم در حمایت از ذینفعان پارادایم است که به رسمیت می شناسد این شرکت نیاز به حضور به نیازهای همه کسانی که ذینفعان. بله سهامداران اما کارکنان و مشتریان و تامین کنندگان و جوامع که در آنها کار خود را انجام دهد. و بنابراین این یک ایده متفاوت از سرمایه داری چه باید باشد و چه نقش این شرکت است. ما قصد داریم باید در این کشور اساسی [گفتگو] در مورد آنچه نقش این شرکت است. و ما نیاز به پرسش از سهام خصوصی و راه است که در آن سهام خصوصی در تامین مالی و incented است که می تواند یک ضرر به منافع کارگران و به منافع ما ثبات دراز مدت در جامعه ما است.

Brancaccio: آقای واکر شما قهرمان تنوع در شرکت های بزرگ امریکا و شرکت ها نیز سلام این هدف است. اما شما فکر می کنم در حال حاضر زمان برای شرکت ها برای به دست آوردن بسیاری جدی تر در مورد کسی است که قدرت در این قدرتمند شرکت است ؟

واکر: کاملا. و من معتقدم که اگر شما در وزارت امور خارجه از نمایندگی در سراسر تخته از شرکت های عمومی در امریکا, متاسفانه, شما را ببینید tokenism دیوید. شما را در هیئت مدیره به طور معمول یک آمریکایی آفریقایی یکی Latinx. این نادر است که در یک هیئت مدیره برای دیدن دو یا سه آمریکایی های آفریقایی تبار از 15 ، و بنابراین ما باید کار را به انجام.

Brancaccio: در حال حاضر شما خودتان را بر روی تخته. شما نمی خواهد آن را انجام دهد اگر شما احساس این شرکت نبود گوش دادن به شما.

واکر: کاملا. و من قطعا بر روی تخته است که در نوع گفتگو در اتاق هیئت مدیره در اطراف این مسائل اساسا در عرض چند هفته. و من از دیدن آن به دلیل اگر شما بر روی یک نامزد و راهبری کمیته شما ببینید که چه کسی در خط لوله و صحبت شما در مورد قرار دادن مردم در خط لوله. و در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر Latinx بیشتر مردم از رنگ در این خط لوله برای انتخابات در سال به آمده است. و بنابراین من در واقع کاملا با تشویق چه من از دیدن و چه من از شنیدن از مدیران اجرائی در مورد هیئت مدیره تنوع.

چالش بعدی خواهد بود که C-suite. دوباره ما دیدن بیش از حد چند آمریکایی های آفریقایی تبار. و این است که به من فکر می کنم یک ذهن تغییر یک باور است که با تنوع بخشی به کسب و کار خود را در واقع انجام دهید بهتر است. و دیوید طنز در اینجا این است که ما تا به حال برای سال تحقیق است که نشان می دهد این ایده است. و بیشتر ما دیدن سرمایه گذاران ساخت این خواسته ها و شرکت های برگزاری پاسخگو سریع تر ما را ببینید شتاب و از این ایده از تنوع در شرکت های بزرگ امریکا است.

"من فکر می کنم آنچه در اینجا مهم است که شرکت های بزرگ امریکا باید چه شرکت های بزرگ امریکا بهترین می کند: اندازه گیری. و incent نتایج است که شما می خواهید برای دیدن."

دارن واکر

Brancaccio: بنابراین ساخت شرکت پاسخگو — از آنجا که شما می توانید تعداد افرادی که در هیئت مدیره هستند که متنوع شما می توانید تعداد افرادی که مدیر عامل و یا شما می دانید, در, C-suite. اما آنچه در مورد دیگر معیارهای ؟

واکر: کاملا. بنابراین اجازه دهید به اندازه حفظ و نگهداری. اکثر شرکت های بسیار خوب در استخدام و آمریکایی های آفریقایی تبار. آنها بسیار خوب در حفظ آمریکایی های آفریقایی تبار. و بنابراین من می خواهم به درک و چرا از آن است و برای نگه داشتن شرکت های پاسخگو به انجام یک کار بهتر از آن است.

ما همچنین نیاز به سوال در مورد, که در حال فروشندگان? که در حال تامین کنندگان? که یک فرصت برای شرکت در عملیات کسب و کار از شرکت ؟ و بنابراین اجازه دهید مجموعه ای از معیارهای در اطراف وجود دارد.

من فکر می کنم آنچه در اینجا مهم است که شرکت های بزرگ امریکا باید چه شرکت های بزرگ امریکا بهترین می کند: اندازه گیری. و incent نتایج است که شما می خواهید برای دیدن. اگر ما این کار را با ضرورت است که ما incent دیگر ضرورت شرکت, من با اعتماد به نفس است که ما را در حل این چالش است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن