چگونه بریتانیا نگهداری می شود نرخ بیکاری به پایین — در حال حاضر

در ایالات متحده تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون کار افزایش به بیش از 20 میلیون دلار در ماه آوریل پس از COVID-1

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

در ایالات متحده تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون کار افزایش به بیش از 20 میلیون دلار در ماه آوریل پس از COVID-19 مجبور کسب و کار به عنوان کل صنایع به حرکت آمد.

در ماه های پس از, برخی از مشاغل اضافه شده به اقتصاد آمریکا هر چند نرخ بیکاری در 11 درصد است که هنوز هم بالاتر از آن را قبل از بحران.

اما نه هر کشور است برخورد با همان مشکل است. انگلستان شده است قادر به نگه داشتن آن نرخ بیکاری از بالا رفتن سرسام آور در طول بحران.

چرا که دولت کردند برنامه ها و کسب و کار وام و کمک مالی به طرح های مجاز شرکت برای حفظ کارکنان خود را payman حتی اگر درهای خود را بسته شدند.

بازگشت در ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور انگلیسی, مغازه ها و رستوران ها و بارها به دولت در پا با حمایت بی سابقه ای.

آن را اعلام کرد میلیاردها دلار وام و کمک های مالی برای کسب و کار و خود اشتغالی کارگران و اجازه شرکت به درخواست کردند که برنامه را پوشش 80 درصد از دستمزد کارکنان.

تا کنون که به معنای کسب و کار باید اجتناب شود تخمگذار کردن 9.3 میلیون نفر از کارگران.

Nermine جورج صاحب Le Chalet کافه در شمال زبان انگلیسی در شهر لیدز گفت: آن دسته از برنامه هایی بودند که ضروری است برای کسب و کار خود را' زنده ماندن است.

"به ما اجازه می دهد به پرداخت کارکنان با کردند واقعا کمک بزرگی" جورج گفت. "آن را حیاتی برای بقای خود و برای ما به عنوان یک شرکت ما همان کارکنان. بنابراین هنگامی که ما شروع دوباره ما آموزش است و تنها در روش های جدید."

او قادر به حفظ تمام کارکنان خود را, اما او نه از جنگل است.

هزینه این برنامه با توجه به u. k. دفتر بودجه و مسئولیت تنظیم شده است به هزینه دولت بیش از $371 میلیارد دلار در این سال مالی.

به تلاش و محدود کردن بالونی بدهی در ماه اوت دولت را به کاهش سهم خود را به کار-حفظ طرح و درخواست کارفرمایان به کمک سهم بزرگتر از 80 درصد حقوق و دستمزد پوشش. با شروع در ماه اوت کارفرمایان پرداخت خواهد شد ملی بیمه و بازنشستگی سهم خود و از ماه سپتامبر آنها را مجبور به پرداخت 10 درصد از آنها furloughed حقوق کارمندان. توسط ماه اکتبر افزایش می یابد که به 20 درصد.

به جای تغییر جورج وزن نیاز به کاهش ساعات کار برای کارکنان.

"کارکنان بسیار حمایت," او گفت:. "و در واقع من پیام ضمن تشکر از ما برای انجام آن برای ما. و من می گویم: "این دولت به ما کمک میکند تا بیشتر از من.' اما من در تلاش برای کار هوشمندانه همه چیز را با هم کار کنند."

اما با بیشتر مسئولیت مالی تغییر به کارفرمایان تونی ویلسون مدیر موسسه اشتغال مطالعات گفت که می تواند منجر به اخراج به عنوان کسب و کار سعی کنید برای کاهش هزینه ها بعد از آن. او گفت: از دست دادن شغل می تواند در مجموع 4 میلیون یا 5 میلیون در اوایل سال آینده.

"من فکر می کنم دولت در حال رفتن به مجبور به تغییر جهت به کمک به مردم از شغل جدید پیدا کردن شغل بازآموزی برای کمک به مردم پیدا کردن شغل در صنایع در حال رشد سرمایه گذاری در مردم این ابزار به دنبال کار, آماده به کار و درخواست برای شغل جدید" ویلسون گفت:.

برای جورج آن را یک روز در یک زمان.

"بله, ما تکیه بر دولت اما ما باید انعطاف پذیر و پیدا کردن راه حل برای چگونه زنده ماندن," او گفت:. "هیچ چیز تضمین شده است. ما ممکن است مجبور به تغییر محل سکونت. ما ممکن است به تغییر مدل به یک فروشگاه آنلاین و تحویل."

برای او و تیم او در حال نگه داشتن مشغول محلی چای بعد از ظهر و دلی تحویل تا زمانی که او می گوید: کافه می توانید دوباره با یک انفجار بزرگ است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب