چگونه ویروس را ویران کارگران در یک محله بروکلین

پدر ادوارد میسون به یاد زمانی که او متوجه شد COVID-19 خواهد بود ویرانگر به جامعه خود در براونزویل بخش بروکلین

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

پدر ادوارد میسون به یاد زمانی که او متوجه شد COVID-19 خواهد بود ویرانگر به جامعه خود در براونزویل بخش بروکلین شهر نیویورک است. آن را در اواسط ماه آوریل است. در محلی عمومی مجتمع مسکونی بسیاری از سالمندان نیست پاسخ دادن به تلفن های خود را. "و زمانی که آنها رفت و به آپارتمان آنها در بر داشت 10 سالمندان که گذشت بود," او گفت:. "به تنهایی در آپارتمان خود را. عمدتا سیاه و سفید با یک سنگین لاتین نفوذ به عنوان به خوبی."

پدر ادوارد میسون ارائه ربانی در کلیسای خود در براونزویل. (یاس Garsd/بازار)

سیاه پوست و لاتین در مردم شده اند سه برابر بیشتر احتمال دارد به آلوده COVID-19 از سفید همسایه و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ هنگامی که آنها دریافت آلوده با توجه به مراکز کنترل بیماری ها اطلاعات به دست آمده توسط نیویورک تایمز در این ماه. در میان دلایل بسیاری برای این کشور اختلاف است که سیاه و لاتین کارگران بسیار بیشتر احتمال دارد به کارهایی که نمی توانید از خانه انجام می شود ضروری مشاغل مانند بنده عمومی, اتوبوس, راننده, همراه مراقبت های بهداشتی و یا مواد غذایی کارمند.

"ما در حال تماس با آنها را ضروری کارگران" دانشگاه ایالتی اوهایو استاد اقتصاد Trevon لوگان گفت. "اما من به شما تضمین می کنند در ماه فوریه ما می اید به نام این افراد کار ضعیف. و یک دلیل وجود دارد که چرا آنها افسار به شغل خود را: آنها تمایل به مقدار محدود و یا در دسترس بودن از بیمار و مراقبت از بیمار را ترک کنند. و حقوق خود هستند به طوری که اگر آنها در حال کار آنها به معنای واقعی کلمه نیست یک چک به دور از بودن بی بضاعت آنها نصف یک چک به دور از بودن بی بضاعت."

براونزویل انعکاسی است از واقعیت. این 80% سیاه و ممکن است عفونت نرخ بیش از دو برابر شهر نیویورک به طور متوسط با توجه به آزمایش های دولت داده است. این ویروس به کشته شدن ده ها تن از میسون محله های کشیش نشین. "دو بخش بزرگ اشتغال برای جامعه ما برای مردان آن را در فروشگاه های مواد غذایی, برای زنان این خانه بهداشت مشاوران و در زمینه بهداشت و درمان," میسون گفت. "پس شما تا به حال بخش بزرگی از جامعه ما بیشتر از آنها زندگی می کنند در آپارتمان ساختمان های با چگالی بالا ساختمان نیاز به رفتن به کار هر روز."

Audra Palacio, 41, یکی از کسانی که ضروری کارگران شهرستان. او با نیویورک بی خانمان خدمات. هفته گذشته در خانه پدر و مادر او مادر بود سرخ کردن ماهی برای ناهار در آشپزخانه, در حالی که پدر او را به تماشای اخبار. Palacio به خاطر رفتن به محل کار با افرادی که بیمار شدن. او در خواست راهنمایی از کارفرمایان کردم و هیچ. در اواخر مارس او بیمار بود بیش از حد. "بدن درد. آن را فقط مانند چیزی است که در زمان بیش از بدن من است و من حتی نمی تواند حرکت می کند. مانند آن را در زمان بیش از قفسه سینه من," او گفت:. "و من تا به حال برای متوقف کردن. من نمی تواند تابع. من تا به حال به من سرپرست و به او بگویید: "من نمی توانم.' "

Audra پلکیو (مرکز) با پدر و مادر و برادرزاده. Palacio و هر دو از پدر و مادر او قرارداد COVID-19. (یاس Garsd/بازار)

راه Palacio توصیف آن COVID-19 آمد به براونزویل مانند آتش سوزی ، به زودی تمام خانواده از جمله مادر و پدر او که نزدیک 80. او همسایه درب بعدی به حالت اغما افتاد. عموی او درگذشت.

Palacio گفت: نبود فقط این واقعیت است که او آلوده کردم. آن را به مراقبت از او دریافت کرده است که باعث می شود او ناراحت است. "من به یاد داشته باشید برای رفتن به کلینیک های درمانی در این محله و گفته" اگر شما احساس بیمار چرا شما به اینجا می آیند ؟ شما می خواهم به من بیمار است ؟ شما می توانید افراد دیگر را بیمار می کند؟' و ما بدحجابی. ضروری کارگر مثل خودم."

برخی از کارگران ضروری می گویند درمان مانند ساخته شده است که آنها احساس یکبار مصرف. کارمن مشغول به کار در یک بیمارستان نیویورک برای نزدیک به 20 سال در تماس نزدیک با بیماران. او پرسید: بازار به استفاده از نام خانوادگی او; او را نگران کارفرما تلافی.

ملاقات ما در خم شدن در براونزویل در یک روز گرم تابستان و او در مورد تمام افرادی که در آنجا فوت کرد در چند ماه گذشته است. "ما از دست مردم در سوپر مارکت. ما از دست افرادی که مورد استفاده برای فروش مواد غذایی در خارج," او گفت:. "آنها گذشت. چرا که آنها اجازه دادن به مردم می میرند."

کارمن در 50s. در پایان ماه مارس او خواسته برای برخی از زمان پس از شوهرش به بیماری قلبی قرار می دهد که او در معرض خطر بالا برای COVID-19 و او را در معرض هر روز. "آنها را تأیید نمی کند من در خانه بمانند. از من خواسته برای زمان خاموش. آنها نمی آن را تایید کند." او در نهایت مریض شدم و گفت: آن را بسیار سخت برای پیدا کردن تست.

این نه فقط او. Erasma Beras-Monticciolo مدیر اجرایی محلی غیر انتفاعی قدرت دو گفت: آن زمان در حالی که برای درمانگاه های محلی برای ارائه COVID-19 انجام شد. "جامعه ما تا به حال به درخواست برای آزمون," او گفت:. "و اگر شما بیمار هستید چگونه می خواهید برای دریافت وجود دارد؟"

او تعجب نیست. "من نمی خواهم به آن می گویند عمدی بود. اما من آن را به عنوان غفلت است. تاریخی غفلت از جامعه ما است. همیشه این را تجربه کرده."

زمانی که کارمن, بیمارستان, کارگر, و در نهایت قادر به دسترسی به تست آن مثبت است. او گفت: به خانه بروم. "من تا به حال یک گروه بزرگ در کلیسا," او گفت:. "بنابراین ما دعا در تلفن. ما دعا دو بار در روز. 'ده piedad de nosotros y del mundo انتروهموراژيک e.. رحمت بر ما و تمام جهان است.' "

کارمن در نهایت بهبود از ویروس است و در بیمارستان در حال حاضر مشغول به کار است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن