Netflix تر را افزایش بدهی. آن را پایدار ؟

اگر یک دندانه در نیمکت خود را از تمام Netflix تماشای طول قرنطینه, شما تنها نیستید. این شرکت به تازگی اعلام کرد

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

اگر یک دندانه در نیمکت خود را از تمام Netflix تماشای طول قرنطینه, شما تنها نیستید. این شرکت به تازگی اعلام کرد جدید خود را با بینندگان است دو برابر آنچه مورد انتظار بود.

تیم Hanlon از رسانه شرکت مشاوره Vertere گروه هشدار در برابر خواندن به آن بیش از حد. "مشترکین و مشاهده نیست ترجمه به سود" او گفت:. "حتی [مدیر عامل Netflix] Reed Hastings گفت: در تماس با امروز او انتظار دارد که رشد تعداد نسبتا کوتاه زندگی می کردند و مرتب از tamp پایین به عنوان ویروس شروع به بازی کردن و مردم شروع به بیرون رفتن دوباره."

پس از آن ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده است که Netflix نیز اعلام کرد که از آن خواهد شد افزایش 1 میلیارد دلار بدهی به دست آوردن و تولید محتوای جدید. Netflix همیشه از این انجام داده بود اما بحران اقتصادی عمیق تر, بسیاری از تعجب که آیا آن را یک مدل پایدار است.

وجود دارد بیشتر در جریان سیستم عامل از همیشه در رقابت با Netflix, تلاش برای شیر آب را که اسیر مخاطبان است. در ضمن Netflix شده است از دست دادن مجوز محتوا را نشان می دهد مانند "دوستان". "دفتر." "رسوایی است."

آن بوده است pivoting به محتوای اصلی برای مدتی در حال حاضر و که پول بیشتری هزینه در صف مقابل از صدور مجوز یک طنزهای تلویزیونی. Rahul Telang با دانشگاه کارنگی ملون گفت: سرمایه گذاران می دانند که. "در پایان روز این کسب و کار در حال رفتن به در مورد که می تواند نشان می دهد که مردم حاضر به پرداخت هزینه برای."

Netflix بدهی همیشه ابرو مطرح شده. اما با همه گیر آن را به سختی و تنها جریان, خدمات ساخت, سرمایه گذاران نگران است. نظر خود را رقیب دیزنی. اریک Haggstrom است یک تحلیلگر با eMarketer. "خود را در پارک ها تعطیل. زندگی ورزشی در حال لغو شد در حال حاضر که بد است برای ESPN که آن هم متعلق به دیزنی است. آنچه من می گویم این است Netflix بکشد است که در یک مکان بسیار بهتر از بسیاری از رقبای خود را."

Netflix نقدی سوزاندن ممکن است به نظر می رسد خطرناک است. اما حداقل آنها لازم نیست که یک دسته از خالی roller-coaster rides به نگرانی در مورد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن