چگونه به انتخاب یک پارچه ماسک صورت و جلوگیری از انتظار طولانی برای آن)

به عنوان متحده بازگشایی دولت و کسب و کار هستند درخواست (و اغلب نیاز) ساکنان به پوشیدن ماسک. و همانطور که ما در

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

به عنوان متحده بازگشایی دولت و کسب و کار هستند درخواست (و اغلب نیاز) ساکنان به پوشیدن ماسک. و همانطور که ما در گزارش وجود دارد ده ها تن از شرکت های پله در آنها را به فروش. اما می توان آن را سخت بدانید که چه شما در حال گرفتن اینکه آیا آن موثر خواهد بود و این که آیا آن خواهد رسید.همه در همه ،

در بازار ما همه در تلاش برای گرفتن دست خود را در ماسک ، در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم.

انتخاب یک ماسک

پارچه ماسک صورت می تواند محافظت از ما را از هر یک از دیگران' اخراج — بزرگ تف قطرات یا اسپری از یک متمرد سرفه یا عطسه. اما چگونه یک ماسک موثر است بستگی دارد, در, بخش, بر روی پارچه.

تاپیک مفید و دقیق نوشتن در تمام این توسط Dr. Susan L. Sokolowski در دانشگاه اورگان و دکتر کارن L. LaBat در دانشگاه مینه سوتا که هر دو پژوهش تجهیزات حفاظت شخصی.

برخی از takeaways: به دنبال ماسک که از چندین لایه ساخته شده از پارچه است که بسیار آسان برای شستشو و محکم بافته شده با نخ دفعات مشاهده شده است. امتیاز جایزه اگر پارچه دارای یک ضد میکروبی یا دافع آب پایان, به خصوص برای لایه بیرونی. این نیز مفید است اگر این ماسک دارای یک جیب برای یکبار مصرف فیلتر.

آنچه که شما می توانید استفاده به عنوان یک فیلتر ؟ Sokolowski نشان می دهد انباشته 2-3 فیلتر قهوه و یا با استفاده از منسوج واسط (یک پارچه مورد استفاده برای ایجاد ثبات قلاده های کمر و کافهای در لباس).

ماسک نیز باید مناسب محکم در اطراف بینی و دهان خود را. به دنبال یک ماسک با تسمه قابل تنظیم و یک قطعه فلزی است که نیشگون اطراف بینی.

اگر شما دارای الاستیک گوش حلقه آن ممکن است بیش از حد سست است. که اتفاق افتاده است به چند از ما.

خبر خوب: شما می توانید آن را تغییر دهید. من بخیه الاستیک در معدن.

در نهایت انجام برخی تحقیقات در این فروشنده قبل از خرید.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به من دستور داد فولاد ماسک از یک شخص ثالث فروشنده در آمازون و من هرگز آنها را دریافت. من به فروشنده چندین بار اما شنیده ام هرگز دوباره. من به پایان رسید تا گرفتن یک استرداد وجه از کارت اعتباری شرکت.

چیزی مشابه اتفاق می افتاد به میچل روزن پدر از بازار تولید پادکست پیتر Balonon-روزن. او دستور داد 100 ماسک در آمازون و آنها هرگز وارد شده است. خوشبختانه کارت اعتباری خود را هرگز متهم شده است.

و کلاهبرداری هستند و نه فقط اتفاق می افتد در آمازون:

قبل از شما سفارش ماسک گوگل نام شرکت است. جستجو برای آن در اداره کسب و کار بهتر کلاهبرداری ردیاب, که پر است از ماسک اومدی داستان. خواندن بررسی. و اگر شما شک و تردید و یا سوال با ایمیل فروشنده.

برخورد با تاخیر

بسیاری از افرادی که دستور داد پارچه ماسک یک ماه پیش هنوز دریافت نکرده اند آنها.

در آوریل 20, من دستور داد چند پارچه ماسک و فیلتر از خرده فروش آنلاین Vida. من این ایمیل رو در مارس 5:

ایمیل نیز شامل 30% تخفیف کد و گفت من خواهد بود مسترد برای هزینه های حمل و نقل. Vida همچنین گفته است که تلاش برای همکاری با ایالات متحده در کارخانه برای سفارش های آینده. من دریافت نکرده ماسک نشده است.

در مارس من نیز دستور داد یک ماسک از Rendall شرکت ، یک workwear خرده فروش در لس آنجلس. یازده روز بعد من این رو توجه داشته باشید:

ایمیل گفت که Rendall Co. شروع کار با سه کارخانه های جدید و محلی مرکز توزیع برای سرعت بخشیدن به حمل و نقل و آن شامل 20% تخفیف کد. من دریافت نکرده ماسک نشده است.

همچنین در بازار ارشد معاونت و مدیر کل دبورا کلارک دستور داد چهار پنبه ماسک صورت در Etsy. ماسک قرار شد در حمل دو تا هفت روز است. بیش از دو هفته بعد فروشنده به او گفت: وجود دارد یک تاخیر با پارچه او می خواست. ماسک فقط وارد شده است.

مثال دیگر: ما ارشد تکنولوژی Editor/تهیه کننده مایکل Lipkin دستور ماسک از لباس های مردانه برند باک میسون در اوایل ماه آوریل. آنها فقط بیش از یک ماه بعد.

من با صحبت اریک آلن فورد از بنیانگذاران باک مختلف این هفته است. او گفت: دستورات در حال اجرا حدود یک هفته پشت و که این شرکت در حال ساخت ماسک برای اولین بار پس شده است وجود دارد بسیاری برای کشف کردن. تقاضا نیز بالا بوده است. برای بافت باک میسون به طور معمول باعث می شود حدود 750,000 T-پیراهن یک سال, او گفت:. آن ساخته شده 400,000 ماسک صورت در شش هفته.

یک نکته: در نظر خرید محلی. مایکل دستور ماسک از یک فروشنده محلی در Etsy. او را برداشت و آنها را تا روز بعد.

ارشد تکنولوژی editor/تهیه کننده مایکل Lipkin در Etsy, ماسک

و من ماسک از یک شرکت به نام Tembo نیویورک است. آنها دست دوخته شده در کوئینز و وارد در روز.

در نهایت فقط به خاطر اینکه شما یک ایمیل گفت: ماسک شما را "حمل" به این معنا نیست که آنها در واقع. چند تن از ما بدست کسانی که ایمیل و بعد از آن گفته شده توسط فروشندگان است که آن را به سادگی به معنای یک برچسب حمل و نقل ایجاد شد.

موقت ماسک

TIU تولید هیلی Hershman دستور داد پارچه ماسک آنلاین, اما آنها نمی خواهد کشتی تا ماه ژوئن.

به دلیل تاخیر بسیاری از مردم تا به حال به سنگ فرش با هم خود را موقت پوشش صورت استفاده از موارد مانند ظرف و حوله چشم و ماسک و جوراب.

هیلی Hershman یک تهیه کننده برای ما پادکست "این ناراحت کننده است" ساخته شده یک ماسک از یک شال و یک زن و شوهر مو روابط.

Make-your-own-ماسک آموزش فراوانند.

همچنین NPR ماریا گودوی قرار دادن با هم یک ویدیو با برخی از راهنمایی در مورد چگونه به هر صورت پوشش شما بیشتر موثر است.

و به یاد داشته باشید: کارشناسان می گویند هر صورت پوشش است بهتر از هیچ چیز است.

همچنین بدون توجه به آنچه شما ماسک می پوشند, شما هنوز هم باید فاصله خود را نگه دارید و دستان خود را بشویید.

به ما بگویید که در مورد تجربه خود را خرید و یا ساخت ماسک صورت.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن