چگونه برای به دست آوردن یک وام مسکن preapproval در 3 مرحله

آیا وام مسکن قبل از تصویب? وام مسکن قبل از تصویب است که قرض دهنده تعیین می کند شما واجد شرایط برای وام مسکن.

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

آیا وام مسکن قبل از تصویب?

وام مسکن قبل از تصویب است که قرض دهنده تعیین می کند شما واجد شرایط برای وام مسکن.

خود را قبل از تصویب نامه شامل مقدار خاص شما تایید شده برای (خرید از خانه خود را بودجه) و همچنین بهره و نرخ و مدت وام که در آن شما واجد شرایط برای وام.

به قبل از تایید وام دهندگان خود را ارزیابی و اعتبار و درآمد خود را بررسی و ارزیابی مالی کامل تصویر.

این متفاوت است از یک وام تحصیلی پیش که بدون نیاز به اسناد و مدارک و نمی خواهد شما را به حمایت شما نیاز به ایجاد یک پیشنهاد در یک خانه.

آن را بسیار مهم برای قبل از تایید کنید قبل از اینکه شما سعی می کنید برای ایجاد یک ارائه در یک خانه و یا حتی شروع به شکار خانه. در اینجا این است که چگونه به انجام این کار است.

شروع به وام مسکن خود را قبل از تصویب امروز (May 13th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه می توانید از پیش تایید شده برای وام مسکن

دقیق قبل از تصویب فرایند متفاوت توسط وام دهنده. اما آن را به طور کلی شامل یک درخواست وام و اعتبار بررسی و اشکال مختلف از اسناد و مدارک. بسیاری از وام دهندگان به شما اجازه انجام همه چیز آنلاین. اما اگر شما می خواهید, شما همچنین می تواند قبل از تایید از طریق تلفن و یا در فرد است.

مرحله 1: تکمیل خانه درخواست وام

وام دهنده خود را معمولا به شما گزینه تکمیل درخواست وام خود را آنلاین از طریق تلفن و یا در فرد است. برنامه های کاربردی آنلاین به طور معمول 10-20 دقیقه برای تکمیل.

درخواست وام, همچنین شناخته شده به عنوان فرم 1003 می پرسد برای اطلاعات شخصی شما اطلاعات مالی و اطلاعات مربوط به وام.

پس از تکمیل نرم افزار قرض دهنده را در سه دفتر گزارش اعتبار شناخته شده به عنوان یک ادغام. این گزارش نشان می دهد نمره اعتباری خود را و سابقه اعتباری خود را.

توجه داشته باشید: شما می توانید درخواست و قبل از تایید کنید با هر وام دهنده شما می خواهید. شما حتی می توانید از قبل تایید شده توسط بیش از یک وام دهنده به پیدا کردن بهترین ارائه دهد. قبل از مصوبات غیر الزام آور و شما آزاد هستید به سوئیچ قبل از گرفتن وام.

مرحله 2: سند خود درآمد و دارایی

وام دهنده خود را اسناد و مدارک مورد نیاز برای پشتیبانی از اطلاعات در مورد درخواست وام خود را. (این چیزی است که باعث می شود قبل از تصویب متفاوت از مدرک پیش.)

به طور معمول وام دهنده شما خواهد شد نیاز به این اسناد برای تصویب قبل از:

 • آخرین دو سال W-2s و/یا 1099s
 • آخرین دو سال اظهارنامه مالیاتی
 • سود و زیان بیانیه اگر خود اشتغالی
 • چک های اینترنتی برای 30 روز گذشته, اگر قابل اجرا باشد
 • حساب های بانکی و حساب های بازنشستگی و دیگر دارایی حساب
 • حکم طلاق, جدایی, توافق, اگر قابل اجرا باشد
 • اطلاعات تماس خود را صاحبخانه(ص) برای دو سال گذشته, اگر قابل اجرا باشد

برای سرعت بخشیدن به فرایند قبل از تصویب آن کمک می کند تا به این اسناد و مدارک در دست قبل از شما آغاز شده است. برخی از وام دهندگان قادر به جلو و اسناد و مدارک به طور مستقیم از کارفرما و بانک, اما نه همه.

مرحله 3 – وام دهنده وام مسکن خود را کامل قبل از تصویب

هنگامی که شما پر کردن خود را قبل از تصویب برنامه در تبدیل اسناد خود را و پرداخت هزینه درخواست خود را (در صورت اطلاق) کار خود را انجام داده است. آخرین مرحله (اختصاصی) است که به وام دهنده خود را.

اکثر وام دهندگان استفاده از universal خودکار اختصاصی سیستم (AUS) به قبل از تصویب مشتریان برای وام خانه. AUS تکنولوژی محور روند اختصاصی فراهم می کند که یک کامپیوتر تولید شده تصمیم وام.

به عبارت دیگر: شما لازم نیست که صبر کنید برای یک انسان به عنوان خوانده شده از طریق همه کسانی که اسناد و مدارک و تایید شما.

با استفاده از خودکار اختصاصی دهندگان توانایی ارائه نزدیک به نتایج فوری است که می تواند به طور کلی را تا 60 روز کامل از طریق پردازش کتابچه راهنمای کاربر.

شروع به وام مسکن خود را قبل از تصویب امروز (May 13th, 2020)

قبل از تصویب در مقابل مدرک پیش

از آن آسان است به اشتباه وام مسکن قبل از تصویب و مدرک پیش (به خصوص از آنجا که وام دهندگان اغلب تا نام خود را برای این مرحله). اما شما نباید مخلوط این دو تا. قبل از تصویب نامه به شما می دهد تایید خرید خانه قدرت — در حالی که مدرک پیش نامه ای است که فقط یک برآورد از آنچه شما می توانید استطاعت.

وام تحصیلی پیش

از پیش واجد شرایط شامل رسمی مصاحبه با وام دهنده. وام دهنده خود را به طور معمول شما می پرسد در مورد اعتبار خود درآمد دارایی و بدهی است. سپس آن را به شما می دهد یک ایده کلی از محدوده قیمت شما می توانید استطاعت و چقدر پول شما نیاز به خرید یک خانه.

قبل از مدرک تحصیلی که فوق العاده مفید بدانند آنچه شما می توانید استطاعت. اما از آنجا که هیچ یک از اطلاعات مالی خود را تایید شده است (تنها اعلام شده) یک مدرک پیش نامه نمی توان به طور جدی توسط یک فروشنده خانه.

در واقع به پیشنهاد شما نیاز به یک نامه قبل از تصویب.

وام مسکن قبل از تصویب

قبل از تایید شدن است گسترده تر نگاه کنید به گزارش اعتبار خود را, شما سابقه اشتغال و درآمد خود را. قبل از تصویب نیاز به تمام اطلاعات مشابه به عنوان مدرک پیش اما قرض دهنده می رود یک گام بیشتر در واقع تایید اطلاعات شما ارائه شده است.

برای دریافت یک نامه قبل از تصویب شما کامل کامل درخواست وام. که شامل ارسال مدارک مانند W2s صورتحساب های بانکی و چک کردن اعتبار برای حمایت از اطلاعات شما ارائه شفاهی.

با یک نامه قبل از تصویب در دست شما آزاد هستید به یک پیشنهاد در یک خانه در محدوده قیمت خود را. فروشنده در حال حاضر اثبات است که شما برای مقدار اعلام کرد.

وام مسکن قبل از تصویب پرسش و پاسخ

آیا وام مسکن قبل از مصوبات تاثیر نمره های اعتباری?

وام مسکن قبل از تصویب شامل "سخت" کشش اعتباری است که می تواند نمره اعتباری خود را. اما تاثیر است که معمولا بسیار کوچک است. با توجه به walterupdegrave یک اعتبار تحقیق را کمتر از پنج امتیاز کسب کردن نمره FICO شما. (برای چشم انداز کامل به ثمر رساند محدوده 300-850.) و اگر شما چند مصوبات قبل در عرض 2-4 هفته از یکدیگر تنها یک "سخت کشش" محسوب می شود در برابر نمره اعتباری خود را.

چگونه وام مسکن قبل از تصویب گذشته است ؟

وام مسکن قبل از تصویب نامه به طور معمول معتبر برای هر نقطه از سی تا نود روز. اما قبل از تصویب می تواند به روز شده و توسعه یافته اگر قرض دهنده دوباره چک اطلاعات خود را. این نامه قبل از تصویب به عنوان شواهدی وجود دارد که شما یک وام دهنده است که به بررسی اعتبار خود را به عنوان به خوبی به عنوان تایید درآمد و دارایی.

چه تفاوتی بین قبل از واجد شرایط و پیش تایید ؟

قبل از تایید شدن است شبیه به گرفتن قبل از واجد شرایط جز این که تمام اطلاعات شما فراهم می شود تا با حمایت و مدارک. با قبل از تصویب شما به طور معمول باید برای تکمیل کامل درخواست وام مسکن و شاید پرداخت هزینه درخواست. شما خواهد شد و سپس عرضه وام با اسناد مالی (مانند پرداخت های اینترنتی و W2s) و سابقه اعتباری خود را و نمره کشیده می شود.

چقدر قبل از تصویب هزینه ؟

قبل از تصویب است که با بسیاری از وام دهندگان. برخی از هزینه نرم افزار هزینه, متوسط هزینه ها اعم از $300–$400. این هزینه ها ممکن است اعتبار نسبت به هزینه های بسته خود را اگر شما به جلو حرکت می کند که قرض دهنده است. اما از آنجا که قبل از تصویب نمی کند کراوات شما را به یک وام دهنده توصیه می کنیم با شروع کردن با یکی که ارائه می دهد قبل از تصویب. شما همیشه می توانید انتخاب کنید یک وام جدید بعد.

چه مدت آن را به گرفتن قبل از تایید برای وام مسکن ؟

این بازه زمانی قبل از تایید شدن متفاوت توسط وام دهنده. اکثر وام دهندگان را یک تا سه روز است. بانک ها و اتحادیه های اعتباری ممکن است تا 30 روز است. برای سریعترین قبل از تصویب به دنبال یک وام دهنده است که دارای تخصص در دیجیتال برنامه های کاربردی وام مانند موشک وام مسکن, Better.comیا loanDepot.

هنگامی که شما باید قبل از تصویب وام مسکن?

اکثر وام دهندگان توصیه می کنیم قبل از تایید شدن سه تا شش ماه قبل از اینکه شما برنامه ریزی برای خرید یک خانه. اگر شما پیش بینی موانع برای وام خود را (مانند داشتن به بهبود نمره اعتباری خود و یا پرداخت بدهی), شما ممکن است بخواهید برای دریافت خود را برای اولین بار قبل از تصویب تا یک سال قبل از خانه خود را خرید. که باید به شما زمان کافی برای پاک کردن گزارش اعتباری خود و ساخت یک جامد پرداخت.

آنچه که در یک وام مسکن قبل از تصویب نامه ؟

قبل از تصویب نامه های متفاوت از وام دهنده به وام دهنده. آنها به طور معمول شامل قیمت خرید وام, برنامه, نرخ بهره, مبلغ وام, پرداخت مبلغ, تاریخ انقضا و آدرس ملک. نامه ای است که به طور معمول ارائه شده خود را با ارائه. برخی از فروشندگان نیز ممکن است درخواست خود را برای دیدن بانک و دارایی اظهارات.

شما می توانید را تکذیب کرد پس از اینکه از پیش تایید شده برای وام مسکن ؟

بله, شما می توانید محروم برای وام و حتی بعد از اینکه از پیش تایید شده برای آن است. وجود دارد تعدادی از دلایل این اتفاق می افتد.

برای مثال اگر چیزی بازدید گزارش اعتبار خود را و کاهش نمرات خود را, آن می تواند به شما فشار خارج از وام دهنده صلاحیت دستورالعمل.

و یا اگر شما از دست دادن شغل خود را قبل از بسته شدن در وام شما به احتمال زیاد خواهید بود را تکذیب کرد. چرا که قرض دهنده می تواند دیگر تایید شما قادر خواهید بود به پرداخت خود را.

و اشتباهات رایج می تواند تاثیر خود را قبل از تصویب بیش از حد مانند در حال اجرا بیش از حد بدهی قبل از وام می بندد.

اساسا هر چیزی که به طور قابل توجهی اثرات مالی خود را تصویر می تواند تاثیر وام مسکن خود را قبل از تصویب.

همچنین قبل از تصویب به طور معمول اتفاق می افتد قبل از پیدا کردن یک خانه. به عنوان مثل خانه خود را نیز باید تایید شده توسط وام دهنده.

مشترک قبل از تصویب اشتباهات

هر گونه تغییرات به درخواست وام مسکن خود را پس از قبل از تایید شدن می تواند بر نرخ بهره خود را و یا خرید خانه بودجه.

بهترین کاری که شما می توانید بین زمان شما قبل از تایید کنید و خود را تاریخ بسته شدن است که به حفظ وضع موجود — نگه داشتن همه چیز همان از نظر مالی.

 • نگه داشتن همان نزدیکی
 • تاخیر در خرید عمده است که می تواند تاثیر اعتباری یا بدهی خود را نسبت
 • محافظت از حساب پس انداز خود را
 • جمع آوری اسناد و مدارک برای هر سپرده های بزرگ به حساب های بانکی خود را

اگر شما هر گونه تغییرات عمده در هر یک از این مناطق می باشد که برای تماس با وام دهنده خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در غیر این صورت با برگزاری مداوم, شما باید قادر به نگه داشتن وام مسکن خود را قبل از تصویب دست نخورده و خانه خود را ارائه امن.

شروع خود را قبل از تصویب با بالا lendert امروز (May 13th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن