چگونه برای به دست آوردن یک وام مسکن آنلاین

بله, شما می توانید درخواست برای وام مسکن و حتی آنلاین وام مسکن استفاده می شود یک مقاله بسیار سنگین فرآیند با

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

بله, شما می توانید درخواست برای وام مسکن و حتی آنلاین

وام مسکن استفاده می شود یک مقاله بسیار سنگین فرآیند با پشته از اسناد و مدارک به ثبت نام و متعدد در جلسات حضوری.

برخی از وام دهندگان هنوز هم کار می کنند در این راه. اما به تازگی بازار شاهد افزایش در "دیجیتال وام مسکن."

این تکنولوژی را فعال کنید برنامه های کاربردی وام مسکن حذف بسیاری از خسته کننده دستی کار به طور معمول مورد نیاز و ساده کردن معامله به طور قابل توجهی.

آیا شما برنامه ریزی برای خرید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری خانه ؟ دیجیتال وام مسکن می تواند در سهولت روند. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

درخواست آنلاین با وام دهندگان امروز (May 11th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه وام مسکن آنلاین برنامه های کاربردی کار

دقیق دیجیتال روند درخواست وام مسکن متفاوت توسط وام دهنده, اما شما می توانید به طور کلی انتظار می رود آن را به چیزی شبیه به این:

 1. با پر کردن وام دهنده آنلاین نرم افزار
 2. اتصال حساب بانکی و حقوق و دستمزد پورتال برای وارد کردن اطلاعات مالی شمااگر این ویژگی در دسترس است
 3. ارسال هر گونه مدارک اضافی وام دهنده خود را درخواست. شما به احتمال زیاد آپلود این به نوعی از پورتال و یا فکس آن را بیش از
 4. دستور بازرسی خانه. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بازرسی خانه در اینجا
 5. صبر کنید برای خانه خود را ارزیابی. این دستور توسط وام دهنده خود را
 6. دریافت بیمه صاحب خانه و ارائه مدرک بیمه خود را به وام دهنده خود را
 7. حضور خود را بسته انتصاباعم از آنلاین و یا در فرد

در برخی موارد وام مسکن بسته انجام می شود کاملا آنلاین. این ممکن است شامل e-امضای اسناد و مدارک و یک چت تصویری با دیجیتال دفتر اسناد رسمی.

>> مرتبط: وام مسکن بسته: آنچه اتفاق می افتد در امضای خود

در موارد دیگر شما ممکن است نیاز به حضور یک فرد انتصاب در عنوان خود و یا نماینده املاک و مستغلات ،

بسته شدن خود را نیز زمانی که شما خود را پرداخت و پرداخت هزینه های بسته خود را.

این ممکن است به 100 ٪ دیجیتال وام مسکن?

در حالی که وجود دارد برخی از وام دهندگان که ارائه کاملا دیجیتال فرآیند در اکثر موارد شما نیاز به انجام حداقل یک مقدار کوچک از فیزیکی و یا در فرد کار در طول راه — معمولا در جدول بسته.

برای اکثریت از امروز وام دهندگان به شما اجازه می ها مدارک خود را به صورت دیجیتالی; از جمله صورتحساب های بانکی خود را, اظهارنامه مالیاتی, پرداخت اینترنتی, و بیشتر. بسیاری از حتی آنلاین فرم های برنامه شما می توانید با پر کردن و ارسال کنید.

اما پیشرفته ترین وام دهندگان ؟ آنها را مستقیم به روابط با حقوق و دستمزد پردازنده های بانک ها و دیگر موسسات مالی اجازه دادن به آنها را بکشید خیلی از شما مدارک مالی به طور مستقیم از فروشندگان خود را و حتی خود کارفرما.

این طول می کشد بسیاری از کار و بدون هیچ زحمتی از تقاضا برای وام مسکن, و آن سرعت بخشیدن به روند به طور قابل توجهی (اسناد و مدارک می تواند اغلب آهسته وام خود را اگر شما بر روی توپ).

در نهایت چند وام دهندگان حتی به شما اجازه نزدیک دیجیتالی. بعضی از آنها e-امضای ابزار دیجیتال و notaries که نگاهی به جدول بسته از راه دور به جای داشتن به ملاقات در فرد است.

برای بیشتر قسمت ها, هر چند, شما می توانید انتظار به حضور چهره به چهره اختتامیه نشست نهایی وام خود را.

این صدا ممکن است مانند یک بدون هیچ زحمتی اما اگر شما می خواهید برای اطمینان از همه چیز می رود هموار — و یا که شما دریافت کامل درهم شکستن همه چیز را برای شما ثبت و به همین دلیل — آن را در واقع می تواند بسیار مفید باشد.

>> مرتبط با: چرا بسته شدن در خانه ها بهتر است در فرد

چگونه وام مسکن آنلاین برنامه صرفه جویی در وقت

مقاله های سنتی برنامه های کاربردی وام مسکن به زمان دارد. یکنواخت مسکونی وام نرم افزار استفاده شده است که توسط اکثر وام دهندگان وام مسکن شامل عظیم 300 زمینه.

و اگر شما در حال خرید در اطراف ؟ شما نیاز به پر کردن چند تا از این اشکال.

>> مرتبط: چگونه به فروشگاه برای بهترین نرخ وام مسکن و وام دهنده

با دیجیتال, درخواست وام مسکن, هر چند بسیاری از این یکنواختی برداشته شده است.

دیجیتال برنامه های کاربردی اغلب می تواند قبل از پر کردن یک تکه بزرگ از این فرم برای شما حتی کشیدن داده ها از حساب های بانکی خود و کارفرما حقوق و دستمزد سیستم و بیشتر.

شدت این کاهش را در زمان یک برنامه طول می کشد و kickstarts پردازش و اختصاصی مراحل را به عنوان به خوبی.

برای مثال loanDepot — یکی از پرکار ترین وام دهندگان آنلاین — ادعای آن را می توانید در یک وام در به عنوان کمی به عنوان هشت روز. برای زمینه, زمان طبیعی به نزدیک 30-40 روز به طور متوسط.

که نمی تواند دریافت دیجیتال وام مسکن ؟

تعدادی از وام دهندگان ارائه 100%-آنلاین نرم افزار و فرایند تصویباما به خاطر داشته باشید: این به طور کلی این سایت متعلق به وام گیرندگان با طب سنتی, cut-and-dry پروفایل.

اگر شما در خارج از جعبه نامزد و سپس شما ممکن است نیاز به هاپ در تلفن و یا ملاقات با وام دهنده خود را در فرد و در برخی از نقطه در طول راه.

که ممکن است شامل افرادی است که:

 • اصلا سنتی 9-5 مشاغل
 • خود اشتغالی
 • در حال بازنشسته
 • نیاز به یک وام ادم تنومند و بدقواره
 • باید نمره های اعتباری پایین تر
 • بالاتر سطح بدهی
 • و غیره.

اساسا هر چیزی که شما در خارج از جعبه از یک "نخست" وام گیرنده باعث می شود آن را سخت تر به تایید شما.

وام دهندگان خواهد شد که برای قرار دادن در مطلب راهنمای کار بر روی نرم افزار خود را. و شما به احتمال زیاد بیش از حد با ملاقات حضوری و یا در دسترس بودن برای بیشتر تماس های تلفنی از مشتریان دیگر.

نمونه هایی از وام دهندگان وام مسکن آنلاین

تعدادی از وام دهندگان ارائه به طور کامل دیجیتال, وام مسکن, با موشک های, وام مسکن, Better.com و loanDepot را "mello smartloan" بودن برخی از گزینه های محبوب تر.

در اینجا نگاهی به آنچه باعث می شود هر یک از این گزینه های منحصر به فرد:

 • موشک وام مسکن -- این وام دهنده یک گزینه خوب اگر شما به دنبال برای درخواست وام خود را از طریق نرم افزار تلفن همراه. آن را ارائه می دهد آسان نرم افزار پردازش و دست کمک اگر شما به آن نیاز دارید. به همراه آن می آید از شناخته شده وام دهنده Quicken Loans — ملت-رتبه شرکت وام مسکن برای 10 سال در حال اجرا
 • loanDepot "Mello Smartloan" — Smartloan جالب است که در آن به شما امکان واردات همه درآمد خود را استخدام و دارایی های اطلاعات دیجیتالی و پس از آن باعث می شود شخصی وام توصیه هایی بر اساس آن داده است. سپس شما می توانید اتصال با یک مشاور به شما کمک کند بهترین مسیر را انتخاب کنید. خوبی کردن از Smartloan است که آن را ساخته شده است در ارزیابی روند چشم پوشی است که شما می توانید ذخیره صدها دلار و تعداد زیادی از بدون هیچ زحمتی (اگر اموال خود را واجد شرایط).
 • Better.com — Better.com شناخته شده است برای خدمات به مشتریان خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن نرخ پایین و هزینه های اختتامیه. مانند Smartloan شما همچنین اختصاص یک وام شخصی مشاور و پس از آنها کمیسیون بر اساس آنها قادر به شما صادقانه كلیك كنید مشاوره. توجه داشته باشید سریع در اینجا: بهتر ارائه نمی دهد و یا وزارت کشاورزی ایالات متحده وام پس این در ذهن نگه دارید. آن را نیز مجاز نیست و به سرچشمه وام در تمام 50 ایالت.

برخی از وام دهندگان ارائه دیجیتال وام مسکن شامل SoFi, HomeLight وام خانه (که قبلا Eave) و تضمین شده هستند.

دیجیتال یا نه همیشه در اطراف مغازه

این که آیا شما انتخاب کردن برای یک دیجیتال وام مسکن و یا مطمئن شوید که شما در اطراف مغازه. نرخ ها تا حد زیادی متفاوت از وام دهنده به وام دهنده شما می تواند نجات هزاران نفر با گرفتن فقط یک یا دو اضافی نقل قول. شروع در اینجا به چند شخصی رای دادن نقل قول در یک بار.

بررسی نرخ جدید (May 11th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن