چگونه به Chenoa صندوق پرداخت کمک

این Chenoa صندوق وجود دارد برای کمک به خریداران خانه مثل شما آیا شما هیجان زده در مورد فکر داشتن خانه خود را,

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

این Chenoa صندوق وجود دارد برای کمک به خریداران خانه مثل شما

آیا شما هیجان زده در مورد فکر داشتن خانه خود را, اما کوتاه در بودجه ؟

پرداخت کمک کمک می کند. DPA برنامه های ارائه کمک های مالی و یا وام های که می تواند به سمت خود پرداخت و هزینه های اختتامیه.

یکی از گزینه های محبوب است Chenoa صندوق. این Chenoa صندوق فراهم می کند تا 3.5 درصد از قیمت خرید خود را — که می تواند پوشش خود را پرداخت اگر شما با استفاده از یک FHA وام.

اما تنها برخی از مالکان واجد شرایط برای Chenoa کمک های صندوق. پیدا کردن در صورتی است که شما شامل.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 6, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چه Chenoa صندوق ؟

Chenoa صندوق در سراسر کشور پرداخت کمک برنامه که با هدف ایجاد مسکن بیشتر مقرون به صرفه است.

که به ویژه برای کم تا متوسط درآمد خریداران و برای اولین بار خریداران. این برنامه نیست و محدود به این گروه است. تمام متقاضیانی که حداقل نیازهای واجد شرایط هستند.

این Chenoa صندوق توسط اداره CBC وام مسکن آژانس (CBCMA), فدرال اجاره دولتی نهاد.

چقدر پرداخت کمک در دسترس است ؟

Chenoa صندوق فراهم می کند پرداخت کمک (DPA) تا 3.5 درصد از خریدار خانه قیمت. این کمک می آید در قالب بخشایش و یا پس دادنی دوم وام محصولات.

وام گیرندگان می توانید با استفاده از Chenoa صندوق پول با FHA وام مسکن و Fannie Mae وام مسکن متعارف (هر چند معمولی برنامه است به طور موقت نگه دارید و در زمان نوشتن این مقاله).

این Chenoa صندوق DPA برنامه نیاز به خریداران خانه به کار با تایید "خبرنگار" وام دهنده. این بدان معناست که اگر شما امیدواریم که برای دریافت وام پول از Chenoa صندوق شما را مجبور به انتخاب وام دهنده وام مسکن خود را از لیست خود را.

"Chenoa صندوق است یک راه عالی برای وام گیرندگان به...نگه به پس انداز خود را برای آینده شرایط اضطراری بهبود صفحه اصلی, و یا یک روز بارانی." –Miki Adams اجرایی و معاونت CBCMA

خبر خوب این است که این مورد تایید وام دهندگان داده می شود واگذار اختصاصی قدرت. که باعث می شود آن را آسان برای وام دهندگان به استفاده از Chenoa صندوق محصولات.

همچنین وام گیرندگان که برای دریافت این کمک ها می تواند ترکیب آن با فروشنده امتیازات (در FHA دستورالعمل) برای کمک به هزینه های اختتامیه.

"Chenoa صندوق است یک راه عالی برای وام گیرندگان به نگه داشتن پس انداز خود را هنگامی که خرید یک خانه می گوید:" میکی Adams, معاون اجرایی رئیس جمهور برای CBCMA.

"با استفاده از پرداخت کمک آنها می توانید نگه دارید به پس انداز خود را برای آینده شرایط اضطراری بهبود صفحه اصلی, و یا یک روز بارانی."

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 6, 2020)

چگونه Chenoa صندوق DPA با این نسخهها کار با FHA وام

همه Chenoa صندوق وام ارائه 3.5 درصد پایین پرداخت کمک. برای FHA وام این کمک باید قرار داده می شود نسبت به پرداخت (و نه هزینه های بسته).

چیز شسته و رفته است که FHA وام در دسترس هستند با تنها 3.5 درصد از قیمت خرید پایین. بنابراین یک Chenoa صندوق وام به طور بالقوه می تواند پوشش کامل خود را پرداخت — ترک شما را به پرداخت تنها بسته شدن هزینه ها از جیب.

این Chenoa صندوق دارای سه برنامه های مختلف است که کار با FHA وام:

Chenoa صندوق رای استفاده برنامه

این است که محبوب ترین و موفق ترین Chenoa صندوق محصول. این اجازه می دهد تا وام گیرندگان به قفل در نرخ رقابتی خود را وام مسکن اولیه و همچنین به عنوان یک 3.5 درصد پایین کمک به پرداخت وام.

وام حداقل FICO نیاز 640 و حداکثر بدهی به درآمد (DTI) نیاز از 50 ٪ است. محدودیت درآمد برای این برنامه است که 135 درصد از درآمد متوسط در سطح در شهرستان که در آن وام گیرنده خواهد شد زندگی می کنند.

پرداخت وام خود را به مدت 10 سال و با نرخ بهره 8 درصد.

Chenoa صندوق DPA لبه

این Chenoa صندوق DPA لبه یک نرم دوم' وام مسکن. این گزینه بسیار محبوب در میان وام گیرندگان با کاهش درآمد به دلیل وجوه مورد استفاده برای پرداخت در حال بخشایش — به این معنی که شما به طور معمول لازم نیست که به پرداخت وام.

وام گیرندگان با نمره FICO 620 یا بالاتر و یک DTI از 45 درصد یا کمتر می توانید دریافت بهره وام مسکن دوم است که نیاز به هیچ پرداخت های ماهانه. ای (DTI مورد نیاز را افزایش می دهد برای بالاتر نمره FICO.)

این وام ببخشند پس از 36 ماه. اما شما مجبور به پرداخت در زمان (و نه بیش از 30 روز دیر) در اولیه خود را وام مسکن برای وام به بخشیده شود.

اگر وام گیرنده است اواخر پرداخت 36 ماهه بازنشانی دادن وام گیرنده دیگر فرصتی برای وام ببخشند.

Chenoa صندوق DPA لبه برنامه دارای یک محدودیت درآمد 115% از درآمد متوسط در شهرستان که در آن وام گیرنده خواهد شد زندگی می کنند.

Chenoa صندوق لبه Repayable دوم محصول

با این گزینه وجود دارد هیچ محدودیت درآمد برای واجد شرایط برای کمک پرداخت. وام گیرندگان باید حداقل 620 نمره FICO و DTI حداکثر 45% (این DTI مورد نیاز را افزایش می دهد برای بالاتر نمره FICO).

این Chenoa صندوق لبه repayable وام نیز همراه با دو شرایط متفاوت شما می توانید از را انتخاب کنید: 10 سال 0% بهره یا 30 سال در 5% بهره.

چگونه Chenoa صندوق DPA با این نسخهها کار با وام های معمولی

متاسفانه Chenoa صندوق DPA برای وام های معمولی شده است را در خود نگه دارد تا اطلاع ثانوی.

هنگامی که آن را می گرداند ، این محصول را جایزه کمک های مالی به ارزش 3.5 ٪ از قیمت خرید. بر خلاف Chenoa صندوق FHA محصول DPA در وام های معمولی استفاده می شود در بخشی از هزینه های بسته — اما تنها پس از پیش پرداخت شده است به طور کامل پوشش داده شده است.

وام متعارف DPA از Chenoa صندوق در رابطه با دو Fannie Mae محصولات: آن HomeReady وام مسکن و استاندارد آن معمولی 97% LTV وام مسکن.

چه کسی واجد شرایط برای Chenoa کمک های صندوق

اگر شما با استفاده از FHA وام مسکن مورد حمایت و می خواهید به درخواست Chenoa صندوق پرداخت کمک شما نیاز:

برای واجد شرایط برای وام های معمولی DPA (زمانی که آن را می گرداند) شما نیاز دارید:

  • حداقل نمره FICO از 640
  • حداکثر بدهی به نسبت درآمد از 50 درصد
  • یک دوم مدت وام مسکن از 10 سال و نرخ بهره به بیش از 2 درصد بالاتر از وام مسکن است.

خوشبختانه هیچ محدودیت درآمد برای واجد شرایط برای Chenoa کمک های صندوق در یک وام معمولی.

وکیل املاک و مستغلات و مسکن بروس Ailion یک فن از این برنامه است.

"این Chenoa صندوق متمرکز شده است در از بین بردن این مانع از پرداخت بودجه برای طرفهایی کم - متوسط درآمد مردم می گوید:" Ailion.

با استفاده از Chenoa صندوق برای کمک به خرید یک خانه است که یک "هیچ ذهن و بسیار خوشحال به خصوص در مقایسه با اجاره. تقریبا هر کس می تواند خرید یک خانه برای کمتر از مقدار آن طول می کشد برای رسیدن به یک آپارتمان" –بروس Ailion مسکن

"کم - متوسط درآمد به معنی کمتر از 115% متوسط درآمد خانواده برای خود در منطقه است. و معتبر بدان معنی است که شما قادر به واجد شرایط برای یک FHA یا وام متعارف."

Ailion اضافه می کند که با استفاده از Chenoa صندوق برای کمک به خرید یک خانه است که یک "هیچ ذهن و بسیار خوشحال به خصوص در مقایسه با اجاره. تقریبا هر کس می تواند خرید یک خانه برای کمتر از مقدار آن طول می کشد برای رسیدن به یک آپارتمان با کمک پرداخت."

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 6, 2020)

دیگر Chenoa صندوق مزایای

در علاوه بر این به DPA, Chenoa صندوق فراهم می کند هر دو قبل و بعد از خرید خریدار مشاوره برای کمک به اطمینان حاصل شود قرض موفقیت است.

"ما قرض موفقیت برنامه ایجاد شده برای حمایت از مالکان جدید از طریق اولین سال کامل از مالکیت خانه" توضیح می دهد که Adams.

"به طور منظم و ماهانه check-ins با وام اطمینان حاصل شود هر گونه سوال و چالش ها, و یا نیاز به کمک در حال ملاقات با حمایت حرفه ای و هود-مورد تایید مشاوران."

همچنین Chenoa صندوق تکیه بر یارانه های دولتی و به طور کامل خودکفا است. آن را به تولید به اندازه کافی بودجه برای ادامه اجرا و گسترش آن DPA برنامه و دیگر تلاش برای بهبود مالکیت خانه.

"برای مثال گسترش شکاف در آمریکایی های آفریقایی تبار نرخ مالکیت خانه در مقابل سفید پوستان همچنان وجود دارد" آدامز می گوید.

"برای رسیدگی به این مشکل CBCMA تیمی با UHOUSI ابتکار عمل برای ایجاد و گسترش فرصت ها برای افزایش مالکیت خانه در آفریقایی جامعه است."

ممکن است اشکالاتی

وجود دارد چند معایب به دنبال Chenoa کمک های صندوق.

اصلی ترین چیزی که به نظر این است که اکثر Chenoa صندوق وام باید بازپرداخت به جز آن DPA لبه نرم و دوم وام.

بنابراین نمی فقط در Chenoa صندوق — کشف دیگر DPA برنامه های خود را در منطقه بیش از حد.

پیدا کردن اینکه آیا شما واجد شرایط برای خرید خانه کمک مالی و یا بخشایش وام. اگر شما در خط برای پول که ندارد به پرداخت می شود وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را.

در سمت تلنگر از Chenoa صندوق ارائه می دهد بیشتر سخاوتمندانه کمک از بسیاری از دیگر برنامه های کمک پرداخت. نه همه ارائه خواهد شد تا آنجا که 3.5 ٪ از قیمت خرید. و Chenoa صندوق های جاری صاحب خانه مشاوره منحصر به فرد خود را گرفتن.

بنابراین حتی اگر وام برای بازپرداخت این Chenoa صندوق ممکن است بهترین شرط بندی شما.

نحوه درخواست برای Chenoa صندوق وام

Chenoa صندوق ارائه شده است از طریق خبرنگار دهندگان.

"به عبارت دیگر وام گیرندگان می توانید درخواست برای Chenoa صندوق از طریق یک Chenoa صندوق-تصویب وام دهنده" آدامز یادداشت ها. "بسیاری از وام گیرندگان درک فقط نیاز به یک نقطه تماس. که کمک می کند تا نگه داشتن وام فرایند ساده و صاف برای آنها است."

برای به دست آوردن یک لیست از تایید وام دهندگان ارسال یک ایمیل به info@chenoafund.org.

شما همچنین می توانید تلفن 866-563-3507 به صحبت با یک Chenoa صندوق حساب شرکتی اجرایی است. این فرد می تواند کمک به شما را در ارتباط با افسران وام به طور مستقیم.

اشکال جایگزین پرداخت کمک

Chenoa صندوق برنامه نیست تنها گزینه برای DPA و بسته شدن هزینه کمک.

برنامه های ویژه ای برای خریداران بار اول و دیگر خریداران در دسترس هستند در هر دولت است. زیر مراجعه کنید منابع آنلاین به جستجو و درخواست برای کمک به شما ممکن است واجد شرایط:

علاوه بر این "صحبت با وام دهنده خود را در مورد گزینه های تامین مالی" نشان می دهد Adams.

"گاهی اوقات یک محلی DPA برنامه ممکن است بهتر از یک Chenoa صندوق محصول. همیشه عاقلانه به تحقیقات همه گزینه ها و درک شرایط ارائه شده قبل از تصمیم گیری در پرداخت کمک برنامه یا امید بستن برای DPA در همه."

بررسی نرخ جدید (Jul 6, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de