چگونه به ملی Homebuyers صندوق کمک های مالی و وام های

NHF کمک های مالی می تواند کمک به شما در خرید یک خانه دیر بسیاری از می تواند صاحب خانه احساس می کنند نمی توانند

توسط AKHBAREMAAAA در 5 خرداد 1399

NHF کمک های مالی می تواند کمک به شما در خرید یک خانه دیر

بسیاری از می تواند صاحب خانه احساس می کنند نمی توانند پا در درب زیرا آنها فاقد پول نقد برای پرداخت و هزینه های اختتامیه.

خوشبختانه شما خود را هنگامی که آن را می آید به کسانی که در خارج از جیب هزینه.

وجود دارد هزاران نفر از برنامه های کمک پرداخت در سراسر کشور برای کمک به خریداران خانه اولین بار و تکرار خریداران به طور یکسان.

ملی Homebuyers صندوق (NHF) است که یکی از این برنامه. از سال 2002 آن را به میلیون ها دلار برای کمک به خانواده در دستیابی به مالکیت خانه رویاها.

بهترین بخش: NHF کمک های مالی و وام به طور کلی لازم نیست که به پرداخت. بنابراین اگر شما واجد شرایط برای کمک های خود را به عنوان خوب به عنوان پول رایگان.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 25th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)

چه ملی Homebuyers صندوق ؟

ملی Homebuyers صندوق (NHF). یک غیر انتفاعی و عمومی سود شرکت در سال 2002 تاسیس.

آن را ارائه می دهد بسته شدن و/یا پرداخت کمک و وام گیرندگان واجد شرایط در سراسر کشور — از جمله برای اولین بار خریداران خانه و تکرار خریداران.

این NHF می تواند به ارائه کمک به 5 ٪ از مبلغ وام وام مسکن. بنابراین اگر شما یک 250.000 دلار وام برای مثال NHF ممکن است به شما بدهد تا 12.500 دلار به عنوان کمک مالی و یا بخشایش وام برای کمک به خود را با هزینه های چشمگیر.

این NHF می تواند به ارائه کمک به 5 ٪ از مبلغ وام وام مسکن. که $12,500 نسبت به پرداخت 250.000 دلار وام.

ساکنان کالیفرنیا همچنین می توانید استفاده از دیگر NHF برنامه از جمله تامین مالی برای بهره وری انرژی خانه ارتقا گرفتن وام مسکن اعتبار گواهی (MCC) و اضافی پرداخت کمک.

با توجه به وب سایت خود را به NHF ایجاد شد به "تحریک و گسترش مالکیت خانه فرصت ها و تقویت جوامع در سراسر کشور." مخاطبان آن است که مردم به دنبال مسکن ارزان قیمت کمک کند از جمله خریداران بار اول.

پس از آن ایجاد این سازمان داده است بیش از $339.4 میلیون در پرداخت کمک به وام گیرندگان واجد شرایط. بیشتر چه, آن است با کمک بیش از 40,300 افراد یا خانواده ها در خرید یک خانه.

چگونه NHF کمک کار

مردم در تمام 50 ایالت دنبال می پرداخت و بسته شدن کمک هزینه از NHF. آن را در دو شکل می آید:*

  1. کمک بلاعوض تا 5 درصد از نهایی مبلغ وام. "کمک های مالی نیست باید بازپرداخت شود" یادداشت آنا DeSimone نویسنده مسکن سرمایه گذاری 2020
  2. دوم وام با 0% بهره که ببخشند پس از سه سال ، این وام مسکن دوم است که به طور معمول به اندازه کافی بزرگ برای پوشش خود را پرداخت و یا هزینه های بسته

با بخشایش وام, شما لازم نیست که به پرداخت هر گونه اصلی و یا علاقه به این معنی شما لازم نیست پرداخت آن را به عقب در همه — تا زمانی که شما با رعایت این برنامه محدودیت. عمدتا شما را مجبور به ماندن در خانه کامل سه سال طول می کشد وام به بخشیده شود.

"بخشایش وام کمک به خریداران خانه خود را پوشش هزینه های چشمگیر" DeSimone می گوید. "و پس از آن هر سال برای چند سال یک بخش خاصی از وام تعادل ببخشند تا زمانی که آن را به صفر می رسد."

در مورد NHF وام وام تعادل به طور کامل بخشوده پس از سه سال ،

چگونه برای واجد شرایط برای NHF پرداخت کمک

برای واجد شرایط برای کمک مالی یا وام از ملی Homebuyers صندوق شما باید برای دیدار با چند شرط اساسی. خوشبختانه آنها بیش از حد سخت:*

  • شما لازم نیست که به یک خریدار واجد شرایط
  • این محدودیت های درآمد بالاتر از انتظار می رود به عنوان برنامه ای هدفمند برای کم درآمد و همچنین متوسط درآمد افراد
  • نمره FICO حداقل و بدهی به نسبت درآمد حداکثر نسبتا انعطاف پذیر: 640 و 45 درصد بود
  • این کمک می تواند برای استفاده های معمولی وام های رهنی و همچنین FHA VA و کشاورزی وام
  • NHF کمک های بودجه می تواند در ترکیب با دیگر غیر NHF وام کمک برنامه

نکته مهم: برای درخواست NHF پرداخت کمک شما نیاز به کار با یک شرکت وام دهنده وام مسکن.

شما می توانید پیدا کردن یکی در منطقه خود را با درخواست خود را نماینده املاک و مستغلات و یا با تماس با NFH در آن شماره تلفن رایگان: (866) 643-4968.

*یک NHF نماینده این اطلاعات را تایید کرد اما نمی تواند ارائه مقادیر خاص/شماره.

اشکالاتی به نظر

برخی از محدودیت وجود دارد با NFH کمک, اما.

شما باید به ماندن در خانه به مدت حداقل سه سال است. بنابراین اگر شما برنامه ای در حال حرکت به زودی پس از خرید و یا refinancing خانه خود را با کمک از NFH وجوه هدایت روشن است.

همچنین در حال حاضر کمک تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید خانه و نه یک تشکیلات جدید بکار تجاری. و تنها یک شماره را انتخاب کنید از شرکت وام دهندگان ارائه NHF کمک. بنابراین شما باید مجموعه ای از باریک هنگام خرید به اطراف برای نرخ.

جایگزین NHF برای خرید خانه کمک های مالی

اگر شما واجد شرایط برای یک NHF گرانت — یا شما به دنبال کمک های اضافی برای تکمیل یک وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های دیگر برای کمک به خریداران خانه.

این مقاله لیست محبوب برنامه های کمک پرداخت در هر دولت است.

و یا شما می توانید ببینید downpaymentresource.com برای قرار دادن منابع کمک های خود را در منطقه شما ممکن است واجد شرایط خود را بر اساس اعتبار و درآمد.

"دیگر به دنبال خریدار کمک در HUD وب سایت" نشان می دهد Randall یاتس مدیر عامل شرکت از وام دهندگان شبکه.

با توجه به برنامه ارائه شده "معمولا حداقل نمره اعتباری 640 مورد نیاز است و با وجود محدودیت های درآمد که توسط دولت متفاوت است. و این از دیگر برنامه های ارائه کمک های بین 3 ٪ و 5 ٪ از قیمت خرید به واجد شرایط وام گیرندگان."

اکثر برنامه های کمک پرداخت یک miminum نمره اعتباری 640 و ارائه کمک های بین 3 ٪ و 5 ٪ از قیمت خرید.

رایان Leahy با وام مسکن شبکه همچنین توصیه تماس با سازمان مسکن برای شهرداری که در آن شما در حال خرید. این سازمان می تواند کمک به شما در پیدا کردن بسته شدن هزینه ها و پرداخت کمک برنامه هایی که ممکن است به طور گسترده ای شناخته شده است.

"نگاه از نزدیک در مورد نیاز است که ممکن است باید به ملاقات کرد مانند تکمیل اولین بار خانه خریدار کلاس" توصیه Leahy.

در نهایت این که آیا شما به دنبال NHF بودجه و یا در غیر این صورت,", مطمئن شوید که شما کار با یک افسر وام است که تجربه کار با کمک های مالی و پرداخت کمک برنامه" Leahy می افزاید.

"گاهی اوقات این برنامه ها می توانید وام وام مسکن خود را کمی بیشتر به چالش کشیدن به هماهنگی و اطمینان از تمام وجوه آماده برای بسته شدن." بنابراین داشتن یک افسر وام که در حال حاضر آشنا با این روند همه چیز را بیشتر هموار.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

با نرخ پایین تاریخی آن زمان زیادی را به فکر کردن در مورد خرید اولین خانه.

همراه با پرداخت پایین و بسته شدن کمک هزینه کل فرایند خرید خانه می تواند بسیار مقرون به صرفه تر از شما فکر می کنید.

بررسی نرخ جدید (25 ماه مه سال 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن