چگونه به سرند پیر اقتصاد

ما به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته اما بسیاری از مردم ممکن است احساس مانند جشن به عنوان جهان و اقتصاد در حال

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

ما به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته اما بسیاری از مردم ممکن است احساس مانند جشن به عنوان جهان و اقتصاد در حال تغییر نگه دارید. بخشی از این تغییر شامل عزادار – و همه حق است.

مگان Devine یک روان درمانگر و نویسنده کتاب "این خوب است که شما OK."

"بازار صبح گزارش" صحبت به او در مورد غم و اندوه و آنچه در آن است که با اقتصاد است.

کیمبرلی Adams : هنگامی که ما صحبت در مورد غم و اندوه و از دست دادن, به خصوص در حال حاضر که ما در آن هستیم چگونه می توانیم با استفاده از آن زبان در اطراف چه به اقتصاد ؟

مگان Devine: اگر ما فکر می کنم در مورد چگونه ما استفاده از زبان از دست دادن به صحبت در مورد درد و غم و اندوه افزایش بیکاری در اطراف آن را مانند ما به نوعی باید به یک بزرگتر مکالمه از ما چگونه می توانیم بحث در مورد غم و اندوه در همه. و قطعا در فرهنگ ما, ما تمایل به نگاه در غم و اندوه به عنوان نوعی از یک مشکل حل شود. شما باید انعطاف پذیر, شما باید قوی و نگاه در سمت روشن و آن را به پرواز در حال حاضر. آنچه واقعا مهم در اینجا این است که به اذعان کرد که این سخت است. این درست است برای هر نوع از دست دادن که در سراسر کل [و اندوه] پیوسته از آن کوچکتر روزمره ضرر و زیان از طریق از دست دادن شغل از طریق نگرانی در مورد اینکه قادر به پرداخت وام مسکن خود را و یا پیدا کردن مهد کودک از طریق مرگ کسی به شما در مورد مراقبت.

آدامز: عزادار از دست دادن یک راه زندگی است که به نوعی نشان می دهد تا در بسیاری از راه های توجه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق. نه فقط افرادی که شغل خود را از دست اما شاید [شما] مشغول به کار از خانه هنگامی که شما نمی خواهید به آرزوی بچه های خود را می تواند در اردوگاه به طوری که کار خود را می تواند انجام شود و یا حتی فقط از دست رفته قبل از زمان است.

مگان Devine روان درمانگر و نویسنده. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

Devine: تاپیک بسیار غمگین. من فکر نمی کنم ما تا کنون واقعا تا به حال یک زمان قطعا در مرتب کردن بر اساس تاریخ اخیر از جمله ترکیب و آبشاری ضرر و زیان است. و من فکر می کنم شما حق تماس با آن از دست دادن یک راه زندگی است. ما نمی توانیم عجله به حالت عادی بازگشت. ما نمی توانیم عجله به راه زندگی استفاده می شود چرا که زندگی دیگر وجود ندارد. من فکر می کنم یکی دیگر واقعا از روی حیله و تزویر بخشی از این جدید عادی نیست وارد شده است. این داستان است که هنوز هم اتفاق می افتند. و این واقعا برای مردم زمانی که آنها می خواهم که قادر به نگه داشتن به چیزی پایدار و من فکر می کنم که چرا ما به نوعی با عجله به [ایده] بیایید بازگشایی اقتصاد بیایید انعطاف پذیر پیدا کردن راه دیگری برای قوی باشد.

آدامز: اگر ما با استفاده از زبان از غم و اندوه و از دست دادن به بحث در مورد تغییراتی که اتفاق می افتد در اقتصاد در حال حاضر و چگونه ما در حال برخورد با آنها به چه معنا برای نهایی بهبود ؟

Devine: من فکر می کنم که ما مرتب کردن بر اساس ساخته شده است این ایده که انعطاف پذیری خوب است برای کسب و کار ، این ممکن است کمی از کشش اما آن نوع اقتصادی آمریکا روایت بودن قوی و انعطاف پذیر است که راه انجام کسب و کار است که راه زندگی نیز مرتب شده بر سر آن در طول تمام این. پس از آن از دست دادن و آن را نیز یک فرصت است. من واقعا مراقب باشید در مورد استفاده از فرصت در همان جمله را به عنوان غم و اندوه چون ما عجله به آن تحول روایت [است که] در اینجا این واقعا دشوار است چیزی که اتفاق افتاده است و چگونه می توانیم به سرعت آن را به نوبه خود در اطراف به طوری که همه چیز حتی بهتر از قبل. که قصد ندارم به کار در اینجا. من فکر می کنم که نوع تحول روایت از غم و اندوه می کند و بدی واقعی برای کسانی که از دست داده اند بسیار نه تنها شغل خود را, اما آنها نگران سلامت آنها نگران هستید برای خانواده خود و مداوم اثر موج دار شدن است که بازی کردن برای مدت زمان بسیار طولانی در بسیاری از بخش های مختلف برای بسیاری از افراد مختلف است.

فکر کردن در مورد این ایده از زمان بحران نیز زمان فرصت بسیار خوبی است برای رفتن به واقعا روی حیله و تزویر. آنچه که ما می تواند به جلو و از غم و اندوه زبان است اذعان. به نظر می رسد که واقعا عجیب و غریب, اما ما نمی توانیم با ساختن یک زندگی جدید تا زمانی که ما حقیقت را در مورد آنچه اتفاق می افتد. نامگذاری از دست دادن و اجازه می دهد خود را به احساسات خود را در مورد آن. نه به طوری که شما می گویند ماندن گیر کرده ایم در آن احساسات و نشخوار فکری. یک تفاوت وجود دارد بین تصدیق تجربه خود را به طوری که شما می توانید خود را در مسیر روشن رو به جلو در مقابل نشخوار در مورد احساسات خود را. که مرتب از یک آمورف چگونه ما را به مهارت های غم و اندوه به آدرس از دست دادن شغل و عدم اطمینان اقتصادی اما پایه و اساس است. تصدیق آنچه واقعی است اجازه می دهد خود را به دولت است و به اعتبار حقیقت است که وضعیت و سپس به دنبال راه های خلاق به جلو در حالی که ایستاده است که در حقیقت از تجربه خود را.

آدامز: تغییرات ما در حال تجربه در اقتصاد و تا حدی حتی بسیاری از این کار ضرر و زیان آن را جمعی از دست دادن. آیا این تفاوت در چگونه ما در حال پردازش و اندوه در اطراف همه این از دست دادن ؟

Devine: من فکر می کنم آن را یک تفاوت. اغلب اوقات هنگامی که وجود دارد یک توده تراژدی ما به عنوان تماشاگران به مردم نمی شود که تراژدی مرتب کردن بر اساس مانند: "ما با شما. شما تنها نیستید." و واقعیت برای مردم که در واقع به طور مستقیم آن را تجربه آنها مانند "ما در واقع به تنهایی, شما می دانید. شما نه با من." این همه گیر و همه چیزهایی که باید اشتراک و اتفاق به دلیل و در این گیر هیچ کس ایمنی بدن شده. وجود دارد هیچ تماشاگران. این بدان معناست که ما در واقع همه تحت تاثیر این و ما همه در این با هم. به طوری که ایده شما به تنهایی در این [گیر] نیست خدمات لب این زمان. که قدرتمند است.

آدامز: با توجه به فرهنگ آمریکایی دستگیره غم و اندوه به طور خاص آنچه که برای ما چگونه در حال پردازش این لحظه از آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد ؟

Devine: من فکر می کنم ما تمایل به جدا کردن "اقتصاد" از مقیاس انسانی. و این نوع از عجیب و غریب تغییر ناگهانی در اینجا که در آن ما بالا بردن اقتصاد بالاتر از فرهنگ است. یک ستاره شناس کارولین کیسی که مذاکرات در مورد ما باید یک اقتصاد یا ما باید یک فرهنگ ؟ و یک فرهنگ است آنچه ما را کشت هم. چه ما با هم رشد به عنوان یک جامعه است. که واقعا یک راه جالب برای قاب فکر کردن در مورد چگونه ما حرکت رو به جلو با این اقتصاد جدید در این دنیای جدید است که هنوز هم تشکیل شده است.

وجود این نوع از ایده برندسازی و بازاریابی — فقط به نگاهی است که آن بخش از دنیای کسب و کار برای یک لحظه — بازاریابان داستان. داستان قدیمی از دنیا رفته است در حال حاضر. دنیای جدید داستان نشده است وارد شده است. چگونه ما می رویم به بحث در مورد که در وسط فضای جهان است که هنوز حل و هنوز هم تشکیل? که برای تلفن های موبایل مانند نوع متافیزیکی و خواستگاری اما حقیقت این است که ما نمی دانیم که چگونه این داستان در حال رفتن به در شش ماه و یا یک سال از هم اکنون و یا 18 سال از هم اکنون. ما چه می خواهیم به کشت ؟ چه نوع از فرهنگ ما می خواهید ایجاد کنید ؟ ما چه می خواهیم به رشد با هم ؟ و چگونه اقتصاد ما منعکس کننده آنچه که ما را کشت ؟ آنچه را که ما کشت در گذشته ؟ و چگونه ما می خواهند که به تغییر برای آینده ؟ اگر ما می خواهیم برای ایجاد یک جامعه است که عادلانه تر بیشتر فقط در سراسر بسیاری از بخش های مختلف از بشریت و جهان خود را ؟ این سوال مهم چگونه اقتصاد در خدمت فرهنگ و به عنوان یک فرهنگ ما چه می خواهیم به کشت ؟ آیا رشد ما در این دنیای جدید با توجه به این که ما باید به بازسازی?

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن