چگونه برای واجد شرایط به عنوان اولین بار خانه خریدار برای کمک های مالی و وام های

که اولین بار خانه خریدار دارای قدرت پردازش آن به عنوان یک خریدار خانه اولین بار شما باید دسترسی به ویژه برنام

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

که اولین بار خانه خریدار دارای قدرت پردازش آن

به عنوان یک خریدار خانه اولین بار شما باید دسترسی به ویژه برنامه های وام مسکن با کم کردن پرداخت و انعطاف پذیر دستورالعمل.

شما حتی ممکن است در خط برای کمک مالی برای کمک به خود را با پیش پرداخت و هزینه های اختتامیه.

اما این همه بستگی به آنچه شما واجد شرایط برای.

واجد شرایط بودن شما برای اولین بار خانه خریدار کمک های مالی و وام بستگی به نمره اعتباری خود, درآمد, پرداخت و بدهی.

بنابراین انجام تحقیقات خود را قبل از خرید مطمئن شوید که شما از دست رفته اولین بار خریدار خانه برنامه های است که می تواند به شما پول صرفه جویی.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 5th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه برای واجد شرایط برای اولین بار خانه خریدار وام

وجود دارد مقدار زیادی از وام مسکن برنامه هایی که تهیه کردن به خریداران بار اول. و بسیاری از آنها را شل تر دستورالعمل به جای کسانی که با اعتباری کاهش درآمد یا پرداخت شود.

در اینجا پایه مورد نیاز برای واجد شرایط برای برخی از محبوب ترین, اولین بار خانه خریدار وام:

اولین بار خانه خریدار وام چگونه برای واجد شرایط
FHA وام 3.5 درصد پایین پرداخت 580 FICO نمره های اعتباری حداقل 50% DTI (بدهی به درآمد) نسبت حداکثر. هیچ درآمد کلاه. 1-, 2-, 3 - و 4-واحد خواص واجد شرایط هستند
معمولی 97 وام 3 درصد پایین پرداخت 620-660 FICO نمره های اعتباری حداقل 43 درصد DTI حداکثر باید یک single-family اموال. هیچ درآمد کلاه
Fannie Mae HomeReady وام 3 درصد پایین پرداخت 660 FICO نمره های اعتباری حداقل 45% DTI حداکثر 97% LTV حداکثر درآمد سالانه می تواند بیش از 100 درصد از متوسط درآمد برای این منطقه
فردی مک در خانه ممکن است وام 3 درصد پایین پرداخت 660 FICO نمره های اعتباری حداقل 45% DTI حداکثر 97% LTV حداکثر درآمد سالانه می تواند بیش از 100 درصد از متوسط درآمد برای این منطقه
وام مسکن 0% پرداخت 580-660 FICO نمره های اعتباری حداقل 41% DTI حداکثر باید یک کهنه سرباز وظیفه فعال خدمات عضو یا سازمان ملل متحد-ازدواج مجدد مرد متاهل از کیا/میا veteran
وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن 640 FICO نمره های اعتباری حداقل 41% DTI حداکثر درآمد سالانه نمی تواند بیش از 115% ما درآمد متوسط باید خرید واجد شرایط در مناطق روستایی
FHA 203(k) ناتوانی وام 3.5 درصد پایین پرداخت 500-660 FICO نمره های اعتباری حداقل 45% DTI حداکثر 5000 دلار حداقل هزینه های توانبخشی

می دانم که همه قوانین ذکر شده در بالا هستند لزوما در سنگ.

برای مثال, شما ممکن است قادر به واجد شرایط برای یک FHA وام با نمره های اعتباری به عنوان کم 500 تا زمانی که شما می توانید 10 ٪ پیش پرداخت.

و یا شما ممکن است واجد شرایط برای یک Fannie Mae وام با یک بدهی به نسبت درآمد به عنوان بالا به عنوان 50 درصد به جای 43%. اما شما نیاز به دیگر جبران عوامل (مانند یک بزرگتر حساب پس انداز) را به واجد شرایط.

بنابراین خود را کشف گزینه های وام. حتی اگر شما شرایط خاص آن محتمل تر به واجد شرایط به عنوان اولین بار خانه خریدار از شما فکر می کنید.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 5th, 2020)

چگونه برای واجد شرایط برای اولین بار خانه خریدار کمک های مالی

به عنوان اولین بار خانه خریدار آینده با پول نقد برای پرداخت و هزینه های بسته یکی از بزرگترین موانع. خوشبختانه وجود دارد کمک های مالی و برنامه های دیگر در دسترس برای کمک به.

"هر دولتی در این کشور دارای یک مسکن امور مالی سازمان و ارائه برنامه های ویژه برای خریداران بار اول می گوید:" آنا DeSimone نویسنده مالی مسکن سال 2020 است.

او ادامه می دهد "تقریبا هر یک از این سازمان همچنین پرداخت کمک برنامه. این برنامه ها معمولا برای ارائه کمک های مالی برای کمک به صندوق خود پرداخت—پول که ممکن است باید بازپرداخت شود.

"یا, کمک, می تواند در قالب وام پرداخت است که می تواند به تعویق افتاده تا خانه فروخته شده است و یا وام مسکن refinanced."

>> مرتبط با: برنامه های کمک پرداخت در هر دولت برای سال 2020

DeSimone اشاره می کند که سازمان ها به طور معمول ارائه کمک های مالی که برابر به 4 ٪ از قیمت خرید خانه را. "و بسیاری از برنامه ها نیز ارائه کمک های اضافی برای پوشش هزینه های اختتامیه."

البته اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط برای اولین بار خانه خریدار اعطای بستگی دارد آنچه در دسترس در منطقه شما.

فرشته مریت وام مسکن مدیر با غیرت اتحادیه های اعتباری توضیح می دهد که هر یک از این برنامه های مختلف تحصیلی مورد نیاز است.

"به طور معمول, شما می خواهم نیاز به یک 640 حداقل نمره اعتباری. و محدودیت های درآمد ممکن است بر اساس اندازه و موقعیت ملک می گوید:" مریت.

او اشاره می کند که در دولت یک برنامه محبوب است که در ایالت میشیگان مسکن سازمان توسعه گرانت که جوایز تا 7500 دلار در پرداخت کمک.

در نظر گرفته است که اولین بار خانه خریدار ؟

هر کسی خود را خرید اولین خانه ای است که به طور خودکار یک "خریدار اولین بار است."

اما باور کنید یا نه تکرار خریداران گاهی اوقات می تواند واجد شرایط به عنوان اولین زمان خریداران خانه بیش از حد اجازه دادن به آنها را واجد شرایط, ویژه برنامه های وام و کمک های مالی.

"در اکثر برنامه های که برای اولین بار خانه خریدار کسی است که به هر حال نمی مالکیت در سه سال گذشته است." –رایان لیهی مدیر فروش در وام مسکن Network, Inc.

"در اکثر برنامه های که برای اولین بار خانه خریدار کسی است که به هر حال نمی مالکیت در سه سال گذشتهمی گوید:" رایان لیهی مدیر فروش در وام مسکن Network, Inc.

که به خصوص یک خبر خوب برای "بومرنگ خریداران" که متعلق به یک خانه در گذشته اما رفت و از طریق کوتاه فروش سلب حق اقامه دعوی و یا ورشکستگی.

در زیر سه سال حکومت این افراد را آسان تر راه بازگشت به مالکیت خانه از طریق اولین بار خانه خریدار کمک های مالی و وام.

خود را بررسی کنید اولین بار خانه خریدار واجد شرایط (May 5th, 2020)

مشاوره برای اولین بار خریداران خانه در بازار امروز

سوزان Hollander یک وکیل املاک و مستغلات و دانشگاه بین المللی فلوریدا مربی ارشد. او می گوید: به طور کلی خریداران بار اول نیز نیاز به تایید حداقل دو سال از درآمد و اشتغال فعلی.

"بیشتر چه بسیاری از وام دهندگان شده اند به سرعت در حال افزایش حداقل نمره اعتباری مورد نیاز برای واجد شرایط برای وام های بسیاری به تازگی با توجه به COVID-19 نگرانی می گوید:" Hollander.

"این اتفاق می افتد زیرا اولیه وام به فروش می رساند یک استخر FHA وام به سرمایه گذاران در بازار ثانویه است. سرمایه گذاران به خرید این برای یک جریان درآمد و آنها علاقه مند در گرفتن خطر وام با کاهش اعتبار نمره در طول این زمان."

Randall یاتس مدیر عامل شرکت از وام دهندگان شبکه موافق است.

"برخی از وام دهندگان که قبلا پذیرفته شده و 580 نمره اعتباری برای FHA وام افزایش یافته است که حداقل به 620 به 660" یادداشت یاتس.

"اگر شما هر گونه مسائل اعتباری, من توصیه با استفاده از تمام وقت اضافی ما در طول این تعطیلی برای دریافت اعتبار خود را در نظم است."

به بهبود نمره اعتباری خود Hollander توصیه می کند این نکات:

  • تماس با شرکت کارت اعتباری خود را و درخواست افزایش خط اعتباری خود را
  • حفظ تعادل خود را زیر 30 درصد را مجاز حد اعتبار
  • اگر شما نمی توانید پرداخت صورتحساب در زمان تماس با شرکت کارت اعتباری خود را و درخواست تعویق در پرداخت ها بدون منفی در گزارش اعتبار خود را agency

>> مرتبط: راهنمای کامل به ساختمان اعتبار خوب

و به یاد داشته باشید — اولین بار خانه خریدار یا نه, شما ممکن است پیدا کردن وام دهندگان مایل به ارائه برخی از انعطاف پذیری با دستورالعمل های خود را.

بنابراین به خصوص اگر شما راست بر روی لبه واجد شرایط برای وام مسکن, مطمئن شوید که شما در اطراف مغازه و بخواهید مقدار زیادی از سوالات قبل از اقامت در وام.

هنگامی که تقاضا برای وام مسکن نترس به سوال در مورد مدرک تحصیلی مورد نیاز نشان می دهد مریت.

"اگر وام خود را حرفه ای نیست و حاضر به توضیح همه چیز پیدا کردن یکی دیگر از وام دهنده" مریت توصیه می کند.

پیدا کردن اگر شما واجد شرایط به عنوان یک خریدار اولین بار

بهترین راه برای تعیین اگر شما واجد شرایط برای هر گونه کمک و یا کمک به رسیدن به اقتدار مسکن در شهر و یا شهرستان که در آن شما می خواهید برای خرید یک خانه, توصیه Leahy.

توجه داشته باشید که کمک های مالی پرداخت و بسته شدن کمک هزینه نیست و به طور گسترده ای تبلیغ. شما ممکن است مجبور به انجام برخی حفاری خود را به قرار دادن منابع در دسترس را به شما و که شما واجد شرایط.

وقتی که می آید به وام مسکن وام چیزهایی هستند کمی آسان تر است.

شما می توانید پیدا کردن آنچه شما واجد شرایط برای عنوان های آینده خود نرخ بهره و پرداخت های ماهانه — به سادگی با خرید آنلاین.

بررسی نرخ جدید (May 5th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن