چگونه به بازسازی بیشتر انعطاف پذیر اقتصاد در طول COVID-19 بازیابی

این مستند اداری چالش گرفتن محرک چک و وام کسب و کار کوچک به دست راست در طول COVID-19 بحران ممکن است یک تعلیم در

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

این مستند اداری چالش گرفتن محرک چک و وام کسب و کار کوچک به دست راست در طول COVID-19 بحران ممکن است یک تعلیم درس برای, چگونه برای اطمینان از مشکلات مشابه اتفاق نمی افتد دوباره دفعه بعد این کشور تجربه یک بحران بزرگ.

جب Brugmann موسس اصل انعطاف پذیر شهرستانها کاتالیست غیر انتفاعی است که کمک می کند تا شهرستانها بازسازی بعد از عمده بحران می گوید تحکیم زیرساخت های اقتصادی ما بسیار مهم است اگر ما می خواهیم به ارائه سریع و موثر امداد رسانی به افراد آسیب پذیر و کسب و کار در آینده است.

Brugmann به صحبت کرد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد نحوه اولویت بندی انعطاف پذیری که ما بازیابی از coronavirus بحران است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

آنچه ما واقعا نیاز به انجام این است که چطور ما تقویت هر دو کسب و کار کوچک جامعه و خانواده های کم درآمد قادر به آب و این نوع از شوک.

جب Brugmann ارتجاعی شهرستانها کاتالیست

دیوید Brancaccio: در طول سال ما به بررسی این ایده از انعطاف پذیری برای شهرها و مناطق — این ایده که وجود دارد سیاست هایی که می تواند کمک به یک محل در یک موقعیت بسیار قوی تر هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد. در اینجا ما عبارتند از: یک چیز بد اتفاق افتاده است. در چه راه هایی می توانم شما فکر می کنم انعطاف پذیری می تواند کمک به ما در حال حرکت رو به جلو ؟

جب Brugmann: بحران کنونی در معرض است که ما نیاز به ایجاد یک زیرساخت های کامل برای خاص ما اقتصاد محلی و مضطرب جوامع اطراف کشور ما که در آن حدود 100 میلیون نفر زندگی می کنند. ما قبل از این انجام داده. ما ساخته شده است تمام زیرساخت برای مقابله با خطرات آتش سوزی در شهرهای آمریکا استفاده می شود که برای سوزاندن به زمین به طور منظم.

Brancaccio: چه چیزی شما فکر می کنم برخی از این اولویت ها باید همانطور که ما حرکت رو به جلو ؟

Brugmann: زمانی که من فکر می کنم از آن به عنوان یک اقتصاددان من نگاه دو به شدت در معرض آسیب پذیری در اقتصاد ملی که بریزد پایین به ما محله های محلی و جوامع است. اولین چیز این است که اقتصاد ایالات متحده است که بسیار وابسته به مصرف شخصی هزینه. حدود 27 درصد از تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده است که مصرف مخارج خانواده هایی که کمتر از 70.000 دلار در سال است. بنابراین هنگامی که این خانواده مانند امروز رسید بسیار سخت با اخراج و کسانی که به مصرف مخارج رها کردن آن را به یک trickling پایین تاثیر بر روی کسب و کار کوچک جامعه است. و بنابراین آنچه ما واقعا نیاز به انجام این است که چطور ما تقویت هر دو کسب و کار کوچک جامعه و خانواده های کم درآمد قادر به آب و این نوع از شوک.

Brancaccio: پس از یک فاجعه اتفاق می افتد, دولت, بسیج, شاید دولت فدرال دست به دست کردن یک دسته از منابع و یک دسته از پول است. اما آنچه در این مناطق و یا شهرستانها و یا شهرها نیاز به یک راه برای دریافت پول به دست افرادی که به آن نیاز دارید به سرعت. به طوری که می تواند انعطاف پذیری ابتکار عمل می آید که برای خروج از این بحران همه گیر.

Brugmann: و این که چرا من آن زیرساخت ها است. این است که واقعا در مورد قرار دادن مکانیسم های نهادی در محل و یا تقویت آنهایی که در حال حاضر وجود دارد به طوری که وجود دارد این است که یک پاسخ. به طوری که در عرض یک هفته بودجه می توانید از درب به آسیب پذیر ترین کسب و کارهای محلی و خانواده ها.

اما ما باید تمام زیرساخت ها در ایالات متحده انجمن توسعه موسسات مالی, محلی, تعاونی بانک توسعه ارتباطات شرکت های بزرگ. و من فکر می کنم آنچه ما باید انجام دهیم این است که حمایت از آنها داشتن یک ظرفیت در جهت این پاسخ مکانیسم و قادر به اتصال به سرعت با دولت های ایالتی و فدرال به منظور به حرکت به سرعت پول را به اقتصاد هنگامی که آن را بر روی زانو خود را.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن