چگونه به درخواست وام مسکن تحمل تحت مراقبت در عمل: استفاده از این نامه مشکلات قالب

کمک برای صاحب خانه تحت مراقبت عمل در پاسخ به کروناویروس بحران دولت به تصویب مراقبت عمل می کنند. این فراهم می

توسط AKHBAREMAAAA در 23 فروردین 1399

کمک برای صاحب خانه تحت مراقبت عمل

در پاسخ به کروناویروس بحران دولت به تصویب مراقبت عمل می کنند.

این فراهم می کند برخی از حفاظت به وام گیرندگان وام مسکن رنج می برند با توجه به COVID-19.

مراقبت عمل اجازه می دهد تا این منفی تحت تاثیر قرار مالکان برای به تعویق انداختن پرداخت با استفاده از منکر است که می تواند توقف پرداخت وام مسکن تا یک سال.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد چه کسی واجد شرایط برای وام مسکن تسکین تحت مراقبت در عمل چگونه کار می کند, و چگونه به درخواست شکیبایی از وام خود را servicer اگر شما به آن نیاز دارید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


مراقبت در عمل وام مسکن تسکین توضیح داد

مهم است به درک چه مراقبت در عمل ارائه می دهد و در این راه از وام مسکن تسکین — و کسانی که واجد شرایط هستند.

مراقبت عمل مجوز وام مسکن وام گیرندگان که در حال تجربه یک COVID-19-مربوط به مشکلات مالی به دنبال تحمل خود را از وام برای یک مدت زمان محدود (تا یک سال).

تحمل این معنی است که وام دهنده موافقت خود را با تعلیق پرداخت وام مسکن خود را با هیچ تهدیدی از سلب حق اقامه دعوی در اموال خود را.

مراقبت عمل اجازه می دهد تا وام گیرندگان درخواست اولیه تحمل دوره تا 180 روز. در پایان 180 روز آنها سپس می توانید درخواست برای تمدید این دوره اضافی برای 180 روز اضافه شده و تا 12 ماه حداکثر.

چگونه وام مسکن تحمل این نسخهها کار میکند

"تحمل معنا نیست که شما مجبور به بازپرداخت به تعویق افتاد پرداخت و یا که بدهی های خود را ببخشند. به این معنی وام مسکن خود را پرداخت معوق یا با تاخیر تا پایان توافق تحمل دوره" توضیح می دهد که سوزان Hollander, یک وکیل املاک و مستغلات و دانشگاه بین المللی فلوریدا مربی ارشد.

"تحمل نیست ... بدهی های خود را ببخشند. به این معنی وام مسکن خود را پرداخت معوق یا با تاخیر تا پایان توافق تحمل دوره است." –سوزان Hollander و وکیل املاک و مستغلات

ریک Sharga, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت CJ پاتریک شرکت می گوید: با وجود راه های ممکن معوق خود را پرداخت مقدار پرداخت می شود که پس از تحمل دوره به پایان می رسد:

  • "این می تواند یک مبلغ یکجا پرداخت تمام معوق مقادیر;
  • "یا شما می توانید درخواست یک پسوند اضافه شده به پایان مدت وام برابر با تعداد ماه است که پرداخت شده است به تعویق افتاده. برای مثال اگر هیچ پرداخت ساخته شد که به مدت شش ماه اضافی شش ماه اضافه شده به پایان وام خود را
  • "یا شما می توانید درخواست خود را servicer به ایا قسطی مقدار با توجه بیش از زندگی باقی مانده از وام."

آگاه باشید که در طول تحمل دوران کنندگان مجاز نیست به اتهام هزینه و یا علاقه فراتر از آنچه شما را مجبور به پرداخت اگر شما در پرداخت های خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

که به معنی وجود دارد هیچ هزینه دیر برای پرداخت های از دست رفته است.

در علاوه بر این به لطف مراقبت در عمل به تعویق افتاد پرداخت وام مسکن با توجه به کروناویروس نمی توانند در برابر نمره اعتباری خود را در هر راه.

چه کسی واجد شرایط برای مراقبت در عمل وام تحمل?

مالکان واجد شرایط برای وام مسکن تسکین تحت مراقبت عمل می کنند اگر آنها معمولی و یا مورد حمایت دولت وام مسکن. که شامل:

  • وام مسکن متعلق به فانی می و فردی مک
  • FHA وام مسکن
  • و وام های مسکن
  • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن

برای بررسی اگر وام خود را حمایت Fannie Mae اینجا را کلیک کنید و یا با فردی مک اینجا را کلیک کنید.

اگر شما نمی دانید که آیا شما یک وام دولت خود بپرسید servicer (شرکت شما پرداخت به).

توجه داشته باشید: حتی اگر شما واجد شرایط, شما نمی خواهد به طور خودکار قرار داده و در زیر یک مثال از برنامه است. اگر شما نیاز برای به تعویق انداختن پرداخت وام مسکن خود را, شما باید تماس خود را servicer وام و درخواست آن را.

برای واجد شرایط, شما نیز باید رنج و مشکلات مالی ناشی از کوروناویروس — مانند از دست دادن شغل, کردند, کاهش ساعت کار در محل کار و یا هزینه درمان پزشکی صورتحساب.

چگونه به درخواست وام مسکن تسکین با مشکلات نامه

عادی تحمل قوانین شما نیاز به "اثبات" خود را مشکلات مالی توسط مستند خود را از دست دادن شغل یا مسائل دیگر. اما مراقبت در عمل ساخته شده آن را آسان تر برای مالکان برای دریافت کمک.

به تحمل تحت این طرح شما فقط نیاز به دولت است که شما در حال رفتن را از طریق مشکلات. شما نمی نیاز به آن را اثبات کند با اسناد و مدارک.

شما می توانید این نیم خود را servicer اما کارشناسان توصیه می کنند نوشتن و ارسال یک نامه مشکلات به جای.

در نامه خود شما باید تأیید و گواهی که شما رنج می برند مشکلات مالی ناشی از COVID-19 اضطراری است.

"من می خواهم شامل توضیح از آنچه اتحادش را تغییر در وضعیت مالی خود را ساخته شده است که آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای شما به خود را ماهانه پرداخت وام مسکن" Sharga توصیه می کند.

"به طور خلاصه توضیح دهد که مشکلات خود را مربوط به از دست دادن درآمد غیر منتظره هزینه های درمانی و طلاق و ورشکستگی و یا در غیر این صورت."

به یاد داشته باشید شما لازم نیست برای توضیح در جزئیات و یا ارائه مدرک از این مشکلات و یا اسناد و مدارک اضافی خود را با نامه.

"با این حال این احتمال وجود دارد که هنگامی که می آید زمان برای بحث در مورد برنامه بازپرداخت بعد کنندگان ممکن است برای درخواست و مدارک خود را به شرایط مالی" می افزاید: Sharga.

به عبارت دیگر فقط در مورد آماده به ارائه اثبات مشکلات خود را بعد از آن اگر خواست.

"جعل اطلاعات در طی این فرایند می تواند به عنوان تقلب و یا می تواند به servicer دلیل خواهان پرداخت فوری با بهره معوق خود را مقدار" Sharga می گوید.

در نهایت این نامه باید "همچنین شامل اطلاعات در مورد وام خود را مشخص و مورد نظر خود گزینه های بازپرداخت می گوید:" پارکر.

نامه مشکلات قالب

برای ساده کردن این فرآیند SixFifty ایجاد کرده است یک ابزار آنلاین رایگان برای تولید یک نامه مشکلات.

متناوبا شما می توانید دانلود یک مثال از درخواست/نامه مشکلات قالب اینجا و تغییر نام و جزئیات که در آن مورد نیاز است. (توجه داشته باشید که اگر شما خود را ندارد و مایکروسافت ورد شما می توانید با دانلود و باز کردن فایل در Google Docs و یا باز کردن دفتر.)

نمونه نامه زیر است.به: Wells Fargo

از: John Doe

تاریخ: مارس 09, 2020

Re: درخواست برای تحمل وام

ولز فارگو

شما در حال servicer از وام وام مسکن در املاک واقع در 1234 Cherry Tree Lane, سیلور اسپرینگ مریلند 20910. من وام عدد 1234567. من فرض کنیم که مانند بسیاری از, وام مسکن خانه من وام فدرال حمایت و موضوع را به تحمل حفاظت در تازه تصویب مراقبت عمل می کنند. من گواهی و شهادت می دهم که من دچار مشکلات مالی ناشی از COVID-19 اضطراری و درخواست شکیبایی در وام مسکن وام تحت مراقبت در عمل برای 180 روز.

من درک می کنم که در طول دوره تحمل من ممکن است به اتهام هزینه های جریمه و یا علاقه فراتر از آنچه که من می شده اند متهم به حال من ادامه داد: به همه من وام مسکن, پرداخت وام در زمان و در کامل است. من هم درک می کنم که من ممکن است کوتاه شدن دوره تحمل در هر زمان و که در پایان این تحمل دوره من ممکن است درخواست های اضافی تحمل دوره تا 180 روز. در نهایت من درک می کنم که فنی فردی مک و آژانس های فدرال را به کارگردانی و شرکت های وام مسکن برای کار با وام گیرندگان که درخواست شکیبایی تحت مراقبت عمل در گزینه های بازپرداخت. من به طور خاص به درخواست شما (1) آیا نمی پرداخت من تاخیر تحت مراقبت در عمل با توجه به عنوان یک مبلغ یکجا یا در پایان دوره تحمل و یا در پایان دوره وام و (2) آیا نمی, افزایش پرداخت وام مسکن پس از تحمل دوره است.

لطفا تأیید کنید که شما دریافت درخواست من برای تحمل بر من وام تحت مراقبت عمل می کنند. اگر من وام نمی باشد و به مراقبت عمل, لطفا اجازه دهید من می دانم اگر شما را دیگر تحمل گزینه های در طول COVID-19 اضطراری است. من به کمک شما قدردانی در طول این زمان دشوار است.

صمیمانه

John Doe


چرا نوشته تحمل درخواست مهم

"یک نامه مشکلات به وضوح توضیح وضعیت مالی شما را فراهم می کند یک سند نوشته شده است. این بخشی از فایل های خود را با وام مسکن servicer" می افزاید: Sharga.

"مکالمات تلفنی نیست به طور معمول ذخیره شده به عنوان بخشی از یک وام گیرنده فایل. و آنها می تواند موضوع را به دقت و بهره وری از هر کدام شخص در شرکت خدماتی اتفاق می افتد را به تماس بگیرید. بهتر است به ترک چیزی شبیه به این شانس."

رایان پارکر معاون رئیس جمهور قانونی محصول برای SixFifty موافق.

"نامه ای را فراهم می کند وام گیرندگان با توانایی خاص در مورد درخواست های خود را برای تحمل و به یک رکورد دقیقا آنچه آنها خواسته می گوید:" پارکر.

"ما شنیده وام مسکن کنندگان فشار دادن وام به خود را تحمل و برنامه هایی که کمتر سخاوتمندانه از منکر حمایت های ارائه شده تحت مراقبت عمل می کنند.

"ما شنیده وام مسکن کنندگان فشار دادن وام به خود را تحمل و برنامه هایی که کمتر سخاوتمندانه از منکر حمایت های ارائه شده تحت مراقبت عمل می کنند." –رایان پارکر, معاونت حقوقی, محصول, SixFifty

"نامه ای به طور خاص درخواست برای تحمل تحت مراقبت عمل باعث ایجاد یک رکورد است که وام گیرنده است که به دنبال تحمل حفاظت ارائه شده توسط کنگره است."

پارکر می گوید مشکلات نامه درخواست تحمل می تواند ایمیل و یا فکس. اما حلزون پستی آن را از طریق ایمیل ثبت نام (که شما فراهم می کند با یک پستی رسید که این نامه تحویل داده شد) یک گزینه بهتر است او می گوید.

"در غیر این صورت هیچ راهی برای تایید است که شما servicer دریافت نامه" پارکر می افزاید.

شما باید درخواست شکیبایی?

همه کارشناسان توصیه می کنند همان چیزی که: ادامه پرداخت وام مسکن خود را اگر شما قادر.

تحمل است و در حال حاضر کمک به هزاران نفر از مالکان که از دست داده اند شغل خود را به دلیل coronavirus.

اما بسیاری از کسانی که مردم به پایان خواهد رسید تا با پرداخت های بزرگ را در پایان دوره تحمل.

همه کارشناسان توصیه می کنند همان چیزی که: ادامه پرداخت وام مسکن خود را اگر شما قادر.

بهترین سناریو مقدار که به تعویق افتاد را می توان اضافه شده به انتهای خود وام و یا وام را می توان بازسازی.

اما حتی اگر شما لازم نیست که به پرداخت پرداخت های از دست رفته به عنوان یک مبلغ یکجا, شما را تا پایان خود را گسترش دوره بازپرداخت و افزایش تعداد مقدار شما پرداخت بهره.

بنابراین اگر شما می توانید آن را در بهترین منافع خود را به نگه داشتن به پرداخت وام مسکن خود را.

اما اگر پول تنگ است و تحمل است یک گزینه قابل دوام. آن را به کمک به بی شماری از مالکان مدیریت بودجه خود را در یک زمان دشوار است.

بررسی نرخ جدید (May 11th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب