چگونه به ماندن در هوا برای نیم قرن? بپرسید "جوان و بی قرار"

Lizbeth dalgleish به یاد تماشای اولین قسمت از "جوان و بی قرار" در مارس 26, 1973. در حال حاضر وجود دارد بیش از

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

Lizbeth dalgleish به یاد تماشای اولین قسمت از "جوان و بی قرار" در مارس 26, 1973. در حال حاضر وجود دارد بیش از یک دوجین آمریکایی صابون در تلویزیون. اما این یکی متفاوت بود.

به Dagleish در 20s خود را در آن شخصیت به نظر می رسید واقعا جالب و خوب جوان. او گفت: این نشان می دهد ارائه یک نوع فرار از واقعیت خود: گیر در یک ناراضی ازدواج در زمانی که طلاق تابو بود.

"من نمیفهمد من می توانم گرفتن نیم ساعت. شما می دانید, آن را دشوار است. اما من هرگز از دست رفته نشان می دهد و در عین حال" او گفت:.

در اوایل این سال CBS تمدید "جوان و بی قرار" تا 2024, که بدان معنی است که آن را به زودی هوایی آن 50 فصل است. اپرا صابون نمی توانید به عنوان بسیاری از بینندگان به عنوان یک ضربه نخست زمان نشان می دهد و مخاطبان برای هر شبکه تلویزیون نشان می دهد در حال کاهش با بسیاری از جریان انتخاب کند. پس از آن هیچ feat کوچک به ماندن در هوا و سودآور برای نیم قرن.

صابون و هنوز هم بیشتر بینندگان از بحث نشان می دهد اما آنها گران تر را. برخی از شناخته شده را نشان می دهد مانند "همه فرزندان من" لغو شد با توجه به رتبه پور.

"وجود دارد یک مجموعه حساب دیفرانسیل و انتگرال گفت:" رابرت تامپسون می آموزد که فرهنگ پاپ در دانشگاه سیراکوس. "اگر شما می توانید بیشتر بینندگان برای ارزان تر نشان می دهد مانند "دکتر فیل" و یا یک " الن "و یا یک" کلی و رایان " یا " نظر " و یا هر یک از اینها در نهایت هزینه بهره مندی از ادامه این ارجمند سبک شروع به نگاه بسیار کمتر جذاب است."

هنوز یک صابون ارزان تر برای تولید از زمان نخست نشان می دهد. بازیگران را بسیار کمتر از این مجموعه نیست به عنوان مزین و به طور کلی صابون نمی نوار در محل.

و یکی دیگر از عمده دارایی: مخاطبان است که بسیار وفادار به نام تجاری. پس از COVID-19 تعطیل ترین هالیوود تولیدات ترین صابون تنها چند هفته ارزش را نشان می دهد در حال حاضر فیلم برداری شده است. در پایان ممکن است تنها ان بی سی "روز از زندگی" بود که هنوز پخش مواد جدید است. اما "جوان و بیقرار" reruns همواره کردم بهتر رتبه بندی.

تبلیغ علاقه مند هستند در این نوع از ثبات صابون می تواند ارائه با توجه به کلی Kahl, رئيس جمهور از CBS Entertainment. "این بسیار آسان برای فروش, تبلیغ," او گفت:. "این یک درگیر مخاطبان آن مخاطبان وفادار ترین و همچنین سازمان دیده بان زندگی می کنند. که به نوع یک زمانی با کیفیت است که تبلیغ کنندگان به دنبال دارد."

Dalgleish به شده است بخشی از این ثبات است. او یکی از میلیون ها نفر که نگه داشته از طریق تماشای این بیماری همه گیر.

"منظورم این است که زمانی که تمام جهان را به خود است که ناگهان پرتاب به تحول شما به دنبال چیزهایی است که تغییر نکرده در زندگی خود را," او گفت:. "و آنها هم مثل خود زندگی قایق."

او می گوید: او تا به حال بچه ها, مشاغل, بیماری, طلاق. و در حالی که زندگی اغلب احساس خارج از کنترل یک چیز باقی مانده خاصی برای نزدیک به 50 سال: "جوان و بی قرار است."

"و هر چند این موضوع ممکن است لمس در زندگی من بودند توسط مردم زیبا. در یک محل زیبا. بسیاری از آنها را غنی نمی کند همه آنها," او گفت:. "این فقط یک فرار. که یک نیم ساعت برای خودم."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن