چگونه تهمت اجرایی به منظور تغییر خواهد کرد رسانه های اجتماعی و اینترنت

پس از توییتر این هفته قرار داده واقعیت-بررسی لینک در برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

پس از توییتر این هفته قرار داده واقعیت-بررسی لینک در برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی کاخ سفید در حال حاضر در پاسخ با یک فرمان اجرایی را به تلاش برای حذف برخی از حمایت های حقوقی و اجتماعی از شرکت های رسانه ای. این یک قطعه از یک سال 1996 قانون به نام بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که سیاستمداران و برخی از فعالان به مدت طولانی به دنبال تغییر است.

بخش 230 یکی از کسانی که همه چیز ساخته شده است که بسیاری از حس هنگامی که آن را برای اولین بار آمد زمانی که اینترنت بسیار جدید است. اگر شما یک وب سایت است که تا به حال نظرات و یا مردم اجازه ارسال تصاویر شما می تواند با شکایت از وجود اگر یکی از آن چیزهایی بود که حق کپی رایت و یا توهین آمیز.

بدون بخش 230 اینترنت به عنوان ما می دانیم که آن را نمی خواهد وجود داشته باشد و این نه اغراق. گوگل, وبلاگ Tumblr, MySpace, Facebook, Twitter, YouTube و همه بستگی به این حفاظت به ساخت مدل های کسب و کار.

جف Kosseff نوشت که یک کتاب در مورد بخش 230 می گوید: ما هیچ ایده چه اینترنت ممکن است مانند نگاه کنید بدون این مقررات است.

سیستم عامل ممکن است یا سانسور همه چیز برای ترس از شکایت کرد و آن را تضعیف می کند آزادی بیان استدلال که بخشی از این حکم اجرایی.

یا سیستم عامل ممکن است فقط می گویند که ما در حال دست زدن به هر چیزی برای ترس از شکایت کرد و پس از آن آزادی بیان مشکل این است که این سیستم عامل در تلاش بوده اند تا متوسط را به طور کامل از دست. شما می توانید انتظار به دعاوی سعی کنید برای جلوگیری از این فرمان اجرایی جدید.

یک شبه توییتر قرار داده ویژه برچسب بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس ناآرامی و گفت: این نقض سیاست خود را در مورد "ستایش خشونت است." توییت شد و هشدار داد که مقامات می تواند شلیک غارتگران است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب