چگونه تلویزیون و فیلم در حال فیلم برداری در طول مستند

امشب قسمت از "قیام" یک درام قانونی در فصل اول خود را در CBS احساس خواهد شد بسیار واقعی است. کل قسمت طول می کشد

توسط AKHBAREMAAAA در 15 اردیبهشت 1399

امشب قسمت از "قیام" یک درام قانونی در فصل اول خود را در CBS احساس خواهد شد بسیار واقعی است. کل قسمت طول می کشد بیش از چت تصویری. به نظر می رسد مانند زوم را مشاهده گالری با جعبه سر صحبت.

این قسمت قرار است به تقلید آنچه حقوقی جهان در حال حرکت به سمت: دادگاه مجازی.

"که در واقع یک داستان دراماتیک حرفه ای داستان برای ما" گفت: مایکل رابین که کارگردانی قسمت.

نشان می دهد را انجام نداده فیلمبرداری در لس آنجلس هنگامی که کالیفرنیا رفت و به زمین افتاده و آن نیاز به یک آخر فصل. که به معنای رابین تا به حال به سادگی عکس را از طریق یک لپ تاپ دوربین و بازیگران تا به حال به نور صحنه خود را — و سپس آنها را به شکل از چگونه به انجام بیش از چت تصویری.

"زن و شوهر اول می شد کمی مکانیکی" رابین گفت.

با بسیاری از ما گیر داخل تلویزیون و فیلم ممکن است توجه ما در حال حاضر بیشتر از همیشه. که برای شبکه ها و جریان سیستم عامل اگر نشان می دهد که در حال حاضر فیلم برداری شده است. اما نشان می دهد که در میانهی شب به پایان رسید تیراندازی یا تا به حال به طور ناگهانی پایان فصل و یا استفاده از راه حل آنها را به پایان برساند.

در ضمن هالیوود است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد چگونه به کار هنگامی که محدودیت سهولت. اجتماعی فاصله به اندازه کافی آسان است برای دوربین اما بازیگران نمی توانید یک صحنه بوسیدن 6 فوت از هم جدا. برخی از مجموعه فیلم در حال صحبت کردن در مورد quarantining با هم به طوری که آنها می توانید کار نگه دارید.

"تقریبا مانند بازدید از یک زیست کره یا چیزی که در آن شما همه موافقت خود را برای رفتن به این محیط سربسته را با فیلم و سپس بیرون آمدن از آن گفت:" تام Nunan استاد در دانشکده تئاتر در UCLA.

Nunan گفت: فیلمبرداری خواهد شد آسان تر برای برخی خطوط داستان مانند قانونی و یا درام پزشکی است که باید کوچکتر کست و تنگ تر توطئه. اما نشان می دهد مانند "Zoey فوق العاده ای پخش" در NBC بستگی اضافی. این موسیقی محور با صحنه های که در آن مردم با ریختن به خیابان و رقص با هم.

"این نوع از صحنه من فکر می کنم فقط رفتن را دشوار خواهد بود به ساقه و گرفتن با خیال راحت" Nunan گفت. "و در برخی موارد خلاقانه آنها حتی ممکن است احساس ناراحت کننده برای مخاطبان است."

اگر نشان می دهد که در حفظ و انجام این صحنه آن احتمالا یک "جعلی آن تا شما آن را" وضعیت با کمک کامپیوتر تولید تصاویر و انیمیشن.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن