چگونه خواهد اقلیت متعلق به کسب و کار کرایه در مراقبت 4.0?

کنگره و کاخ سفید هنوز در حال مذاکره در مرحله بعدی اقتصادی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در سنا در جلسه پ

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

کنگره و کاخ سفید هنوز در حال مذاکره در مرحله بعدی اقتصادی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در سنا در جلسه پنجشنبه قانونگذاران به دنبال جزئیات بیشتر در مورد چرا اقلیت متعلق به کسب و کار بهره مند کمتر از آخرین دور از محرک موجود در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و آنچه می تواند انجام شود متفاوت است.

سیاه صاحبان کسب و کار تا به حال به خصوص خشن, زمان گرفتن دسترسی به چک حفاظت برنامه بودجه در ابتدا گفت: Ronald Busby, رئيس جمهور از ایالات متحده, سیاه, اتاق یک بدن است که نشان دهنده هزاران نفر از صاحبان کسب و کار.

او گفت: کمیته مجلس سنا در کسب و کار و کارآفرینی است که 70 درصد از اعضای خود اعمال می شود که برای PPP وام محروم بودند و تقریبا هر کسی که به تصویب رسید دریافت کمتر از آنها خواسته.

مشکل او گفت: آیا با شروع این بیماری همه گیر.

"دسترسی به سرمایه است شماره 1 شماره 2 شماره 3 نگرانی برای صاحبان کسب و کار" او گفت:.

نژادی و نابرابری در کسب و کار وام اغلب فشار صاحبان کسب و کار کوچک به وام دهندگان غیر سنتی است که تمرکز بر روی گروه کمتر.

"بسیاری از مشتریان به ما که تا به حال شروع کاذب تلاش خود بانک و هرگز به پایان روند چرا که آنها فقط به سادگی نیست یک اولویت بالا به اندازه کافی" گفت: مارلا Bilonick مدیر عامل شرکت لاتین توسعه اقتصادی, مرکز که شهادت در سنا شنوایی.

البته بانک ها نه تنها منبع سرمایه برای کمک به شروع یک کسب و کار و یا نگه داشتن آن شناور در یک بحران.

"بسیاری از صاحبان قرض گرفتن در برابر سهام خانه خود را از طریق عدالت خانه خطوط و یا استفاده از دیگر, شما می دانید, اعضای خانواده و یا جامعه خود را برای کمک به آنها گفت:" رابرت Fairlie, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.

اما گفت Fairlie, حتی که رویکرد تمایل به فاش اقتصادی تفاوت برجسته نژادی شکاف ثروت در این کشور و این واقعیت که جوامع اقلیت در حال حاضر مبتلا به بدترین سلامت و اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de