چگونه تلویزیون واقعیت کار در حال حاضر این واقعیت است که احساس می کند غیر واقعی است ؟

این قرار بود یک هفته بزرگ برای تلویزیون با شبکه های نورد سقوط ترکیب اولیه برای شروع تبلیغات مسابقه. اما اطلاعی

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

این قرار بود یک هفته بزرگ برای تلویزیون با شبکه های نورد سقوط ترکیب اولیه برای شروع تبلیغات مسابقه. اما اطلاعیه برای تمدید و لغو آهسته بوده است به عنوان نشان می دهد سعی کنید به شکل از چگونه به محوری در طول COVID-19. و که شامل فیلمبرداری از unscripted را نشان می دهد. چگونه شما را به تلویزیون واقعیت که واقعیت احساس می کند به طوری ... غیر واقعی است ؟

در جدید ترین قسمت از "بت آمریکایی" مسابقه لویی شوالیه سنگ در ایوان خود را برای مخاطبان زنده — یک. مادر خود را. قضات وجود دارد, بیش از حد, اما عملا مشاهده از طریق جعبه کوچک است که شبیه به یک زوم تماس بگیرید.

"بازمانده" "Keeping Up With the Kardashians" و "زنان خانه دار واقعی از آتلانتا" نیز تولید را نشان می دهد از راه دور.

"آن را به نگاه بسیار بیشتری DIY گفت:" تام Nunan استاد در دانشکده تئاتر فیلم و تلویزیون UCLA. "شما نمی خواهید برای دیدن افراد مشهور مورد علاقه خود و یا شخصیت های روشن و یا ساخته شده است. اما ممکن است بخشی از جذابیت این" Nunan گفت.

اما چه مدت می تواند این جذابیت گذشته است ؟ نشان می دهد که سند زندگی مردم می تواند در برخورد با واقعیت تلخ این بیماری همه گیر. مانند براوو را "Vanderpump قوانین" یک درام اجتماعی مجموعه ای در یک لا رستوران. یا "مسابقه شگفت انگیز" است که همه چیز در مورد سفر.

"منظورم این واقعیت در حال حاضر خواهد بود همه در مقابل دوربین با یک ماسک بر روی" گفت: Chris Sanders, تهیه کننده اجرایی در اقیانوس اطلس, تلویزیون, یک شرکت تولیدی است که کار با ان بی سی و کانال دیسکاوری.

نشان می دهد که می تواند رشد نوع است که اتفاق می افتد در یک حباب. شما می دانید که در آن شما پرتاب یک دسته از مردم با هم برای یک تجربه اجتماعی است. فکر می کنم "برادر بزرگ" و یا Netflix بکشد "عشق کور است."

"شما اساسا باید ایجاد یک محیط است که برای رفتن به امن است. بنابراین ما احتمالا از دیدن بیشتر از این انواع بسته-محیط زیست حالات" ساندرز گفت.

و تماشای مردم که بزرگترین نگرانی در حال مثلث عشق یا رای یک جزیره می تواند به مخاطبان از واقعیت واقعی.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب