چگونه ما می دانیم هنگامی که آن را امن برای بازگشت به کار ؟ کارگران و کارفرمایان می خواهید بدانید.

آن را امن برای بازگشت به کار ؟ کارگران می خواهید به دانستن و کارفرمایان می خواهید به دانستن بیش از حد به طوری

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

آن را امن برای بازگشت به کار ؟ کارگران می خواهید به دانستن و کارفرمایان می خواهید به دانستن بیش از حد به طوری که آنها نمی شکایت کرد. بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد پرسیدن این سوال که اقتصاد بازگشایی.

وجود دارد, اما هیچ الزام قانونی تعریف یک محیط کاری امن است وقتی که می آید به COVID-19.

"کارگران سراسر کشور که در حال حاضر مشغول به کار هستند وحشت زده گفت:" دیوید مایکل یک استاد در hariri دانشکده بهداشت عمومی از دانشگاه جورج واشنگتن و رئیس سابق اداره ايمنی و بهداشت شغلی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

OSHA مجموعه استاندارد برای چه امن در محل کار, اما آن را نمی کند در حال حاضر باید یک پتو حقوقی استاندارد برای حفاظت کارگران از بیماری های عفونی.

"و از آن تمایلی به موضوع اورژانس استاندارد گفتن کارفرمایان, 'شما باید به دنبال دستورالعمل CDC شما باید به دنبال OSHA توصیه,' " مایکل گفت.

OSHA می تواند بازرسی محل کار و یک سخنگو گفت که به شدت با انجام این کار و مشورت CDC دستورالعمل به شکل اگر یک محیط کار امن است یا نه. برخی از ایالت ها در پا و مجموعه خود را اتصال استاندارد.

"متحده برای مثال مانند پنسیلوانیا هستند که نیاز به اجباری متوسط چک برای تمام کارفرما-کارمند روابط" گفت: Gina فونت ارشد مشاوره در هلند و شوالیه. "برعکس کشورهای دیگر مانند تگزاس, آنها را کمتر سختگیرانه رویکرد است."

بیشتر وضعیت پیچیده پزشکی تعریف چه امن در حال تغییر بوده است می گوید: کارن الیوت یک وکیل با اکرت Seamens در ریچموند, ویرجینیا که توصیه کارفرمایان.

"همه فکر می کردند 3 فوت شد مناسب اجتماعی فاصله و سپس آن را نقل مکان کرد به 6 فوت" الیوت گفت. "برای اولین بار آن را بدون ماسک و سپس در حال حاضر این ماسک است."

گروهی از قانونگذاران در خانه معرفی یک لایحه که نیروی OSHA به انتشار موقت اورژانس استاندارد برای محافظت از کارگران است. در ضمن عدم اطمینان و تغییر استانداردهای اطراف چه امن است باید کارفرمایان جستجو برای حفاظت از چیز دیگری: مسئولیت.

"اگر ما می تواند یک قطعه از قوانین فدرال است که می گوید: بسیار به وضوح مسئولیت را تنها درخواست 'اگر' — شما می دانید که با یک استاندارد که در حال رفتن به برخی از قابل پیش بینی و اندازه گیری برخی از راحتی به کارفرمایان گفت:" لیندا کلی مشاور عمومی در انجمن ملی تولید کنندگان.

که باز سیاسی جدید نبرد خط. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می خواهد نوعی از مسئولیت حفاظت در آینده COVID-19 امداد لایحه. کار گروه به شدت مخالف است.

"من فکر می کنم این خشم است که کارفرمایان و شرکت ها به دنبال به شانه خالی کردن از مسئولیت های خود را هنگامی که کارگران در خط مقدم از این بحران ندارد و آنچه آنها نیاز دارند" گفت: Mary Kay هنری بین المللی رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی.

تمایل برای مسئولیت حفاظت و ملی با اتصال استاندارد ایمنی در راه دو طرف یک سکه: میل به یقین در اطراف معنی امن است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب