چگونه اقتصاد ؟ در مقابل چگونه است اقتصاد برای هر یک از ما ؟

درک سلامت اقتصاد بستگی دارد که چگونه شما قاب داده ها. آمار اقتصاد کلان (مانند که در اداره آمار نیروی کار شغل

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

درک سلامت اقتصاد بستگی دارد که چگونه شما قاب داده ها.

آمار اقتصاد کلان (مانند که در اداره آمار نیروی کار شغل گزارش) می توانم به شما بگویم در مورد اقتصاد به عنوان یک کل است, اما disaggregating که داده ها — شکستن آن را به زیر شاخه ها مانند نژاد و جنسیت و محل سکونت— می توانید نشان می دهد برخی از جالب و مهم واقعیت.

روندا Vonshay شارپ است که یک اقتصاددان و موسس و رئیس موسسه زنان برای علم حقوق صاحبان سهام و مسابقه (عاقلانه). او در صحبت با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد اینکه چرا بیشتر مردم به فکر می کنم در مورد اطلاعات که در disaggregated تشکیل شده است یکی از اهداف خود. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: بنابراین کمک به ما در درک چرا disaggregated اطلاعات مهم در سیاست ،

روندا Vonshay شارپ: من فکر می کنم من می خواهم برای شروع با گفتن این که زمانی که ما disaggregate اطلاعات ما حرکت به دور از تعصبات. بنابراین اگر شما disaggregate اطلاعات توسط شما حرکت به دور از سفیده بودن هنجار. در سیاست های چشم انداز disaggregating داده ها اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن تفاوت های ظریف و نتایج به طوری که شما می توانید صنایع دستی سیاست های بهتر. برای مثال هنگامی که ما فکر می کنم در مورد بیکاری اعداد که آمد روز جمعه گزارش ها می گویند که بیکاری سیاه پوستان از افزایش 16.7 به 16.8[%]. اما این بیکاری تعداد برای سیاه پوستان به عنوان یک کل. اگر شما disaggregate که در آن BLS را و سپس شما را ببینید که نرخ بیکاری برای مردان سیاه و سفید رفت و از 16.1 به 15.5 اما برای زنان آن افزایش یافته است. این چالش زمانی که ما لازم نیست داده شده است که در disaggregated است که آن را سخت تر به صنایع دستی سیاست های موثر. شما را تا پایان پیشنهاد سیاست هایی که در حال مرتب کردن بر اساس one-size-fits-all و که ممکن است جمعیت است که بیشتر آسیب پذیر است.

Ryssdal: می تواند به شما من یک نمونه از داده ها است که disaggregated که شما آمده اند در سراسر است که ما را از بهره مند دانستن برخی از جزئیات و تقاطع از آن ؟

Vonshay شارپ: آره پس من می مانم با یک بیکاری ، بنابراین BLS گزارش داد که کارگران پاره وقت را افزایش داده اند اما آنها نمی disaggregate آن داده است. بنابراین آنچه که ما نمی دانیم این است که یک افزایش در تعداد از زنان که در حال کار پاره وقت ؟ ما نمی دانیم که اگر یک افزایش در تعداد از مردمی که مراقبان ما نمی دانیم که چه بخش های آن نهفته است. به طوری که ما در حال فکر کردن در مورد مراقبت عمل می کنند و ما در حال فکر کردن در مورد حقوق و دستمزد طرح حمایت ما نیاز به اطلاعات که بیرون آمدن از BLS که صحبت کردن در مورد وضعیت اقتصادی فعلی به disaggregated به طوری که برای دور بعدی از سیاست های ما می تواند سیاست هایی که در حال رفتن به موثر باشد و در واقع کمک به مردمی که نیاز به کمک.

Ryssdal: آیا شما فرض کنید این است که یک لحظه — و یا شما امیدوارم که من حدس می زنم که این یک لحظه ای که در آن این علت ممکن است یک کمی از رزونانس برای مردم به عنوان ما سعی می کنید به کشف راه ما را از طریق این ؟

Vonshay شارپ: من خوشبین هستم. بنابراین دیابت [الیزابت] وارن و [تشکر. Ayanna] Pressley و همچنین به عنوان سن. [Tim] Kaine و سناتور. [علامت] وارنر پیشنهاد disaggregating اطلاعات COVID-19 بیماری همه گیر. نگرانی من این است که آیا یا نه آن خواهد بود disaggregated مناسب است. اگر شما در راه است که COVID-19 داده است که در گزارش این گزارش با نژاد و قومیت و آن گزارش شده توسط جنسیتی و شهرستان سن و اما آنچه ما واقعا نیاز به آن است که اطلاعات گزارش شده است که در تقاطع نژاد و جنسیت و سن و محل سکونت به طوری که ما می تواند یک ایده در مورد چه کسی بودن نهفته است. و من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن