اگر یک شرکت است که جدی در مورد نژادی پرداخت سهام چه باید آن را انجام دهید ؟

این editor-in-chief از Bon Appétit magazine, Adam Rapoport است استعفا داد و پس از یک عکس مطرح او را تا لباس پو

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

این editor-in-chief از Bon Appétit magazine, Adam Rapoport است استعفا داد و پس از یک عکس مطرح او را تا لباس پوشیدن و به عنوان یک کاریکاتور از پورتوریکو مرد با پوشیدن یک زنجیره به دور گردن خود انجام کهنه بر روی سر خود و یک Yankees baseball نیوجرسی. همسرش با برچسب عکس "boricua" یک اصطلاح پورتو Ricans اغلب با استفاده از خود را شناسایی. همچنین کارکنان متهم Bon Appetit از underpaying مردم از رنگ.

Condé Nast مجله پدر و مادر شرکت گفت: در توییتر که از آن می رود به "طول های بزرگ به اطمینان حاصل شود که کارکنان پرداخت می شود نسبتا مطابق با نقش خود و تجربه در سراسر شرکت."

حرکت فراتر از Bon Appétit اگر یک شرکت است که جدی در مورد نژادی و قومی پرداخت سهام چه بتن مراحل آن باید مصرف شود ؟

بخش اول بسیار اساسی است. آن را سخت به رفع آنچه شما را اندازه گیری نمی کنند. شرکت ها می توانند شروع به جمع آوری داده ها. Adia هاروی Wingfield می آموزد جامعه شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

"شما خواهید دید بسیاری از محققان می گویند که اگر شرکت واقعا می خواهید به آدرس تنوع و شمول مجموعه سخت اهداف خاص تنظیم اهداف این درمان را به عنوان شما می خواهم هر متریک در یک شرکت" هاروی Wingfield گفت.

شما می توانید اندازه گیری پرداخت شکاف در راه های مختلف. شما می توانید به طور متوسط حقوق تمام کارکنان شکسته نژاد و قومیت. و یا رفتن موقعیت موقعیت. مدیر بازاریابی سطح سه — آنچه که در همه حال ساخت است ؟

Kellie kirk mcguire که هدایت این مرکز برای عدالت جنسیتی و رهبری در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: شرکت ها باید نیز انتشار داده های خود را.

"درد سریع ترین راننده" kirk mcguire گفت. "ما می دانیم که وجود ندارد جنسیتی یا نژادی, پرداخت سهام ، ما می دانیم که. بنابراین اجازه دهید فقط مخفی پشت اعداد. اجازه دهید آنها را خارج وجود دارد."

او گفت: شرکت ها باید یک تعهد عمومی به پرداخت سهام و نگه دارید و مدیران مسئول آن است.

"اگر مریم در این سازمان است 2% پرداخت شکاف و علامت گذاری در این واحد کسب و کار 12 درصد پرداخت شکاف سپس علامت comp رو به توان به: شما در دستیابی به این هدف است که ما برای ما به عنوان یک شرکت ؟ اگر آن را نه او به آن را احساس کنید," او گفت:.

کاترین Giscombe اجرا می شود که تحقیق و مشاوره شرکت Giscombe و همکاران گفت: شرکت ها باید روشن و هدف معیارهای که در آن یک کارمند می افتد در محدوده حقوق و دستمزد برای یک موقعیت به دلیل بیش از حد اغلب تعصب سرخی در.

"اگر آن را به خوبی من فقط دیدن این شخص به عنوان اینکه در سطح بالایی از مقیاس. من واقعا دوست دارم این پسر. او مرا به یاد خانواده ام. منظورم بدیهی است که مردم نمی به معنای واقعی کلمه می گویند چیزی شبیه به آن. اما که می تواند پایه ای برای گرایش به توصیه کسی که یک سطح بالاتر از پرداخت" Giscombe گفت.

و او توصیه می کند تغییر عملکرد بررسی روند بنابراین کارکنان ارزیابی های متعدد همکاران مختلف قومی و نژادی در پس زمینه هنگامی که آنها در حال رفتن برای جمع آوری و یا ارتقاء.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن