اگر بیشتر PPP پول در حال آمدن است چگونه می توانید سنا مطمئن شوید که اقلیت متعلق به کسب و کار بهره مند?

جمهوری خواهان مجلس سنا رول خود تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه شنبه به عنوان انتظار می رود. از آن به تاخی

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

جمهوری خواهان مجلس سنا رول خود تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه شنبه به عنوان انتظار می رود. از آن به تاخیر افتاده است تا هفته آینده.

آنها گفته اند که آنها می خواهند کمک های مالی بیشتر برای چک های برنامه حفاظت از وام. بازار را نانسی مارشال-Genzer است که داستان. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با میزبان صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: یکی از بسیاری از چیزهایی که در مجلس سنا شده است با توجه به دور دیگری از PPP وام به طور خاص چگونه اقلیت متعلق به کسب و کار ممکن است سود ؟

نانسی مارشال-Genzer: راست. سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته برگزار شد جلسه که در روز شنبه. وجود دارد برخی از موانع برای اقلیت متعلق به کسب و کار است که اعمال می شود برای PPP وام.

Fabiana استرادا شد یکی از شاهدان حاضر در این جلسه. او با اقدام یک گروه غیر انتفاعی است که کمک می کند تا اقلیت متعلق به کسب و کار بانکی. او به من گفت که بسیاری از صاحبان کسب و کار آنها با کار اشتباه در مورد چگونه PPP وام کار می کنند.

Fabiana Estrada: هر زمان ما در تلاش برای توضیح فرایند – من می توانم به شما بگویم واقعا وجود دارد بسیاری از درد پشت هر درخواست برخی از پول است.

بن-Achour: پس چه می تواند انجام شود به آدرس که سردرگمی?

مارشال-Genzer: Estrada می گوید وجود دارد باید قانون ساده در مورد نحوه درخواست برای PPP وام. او می گوید: برخی از اقلیت صاحبان کسب و کار مطمئن نبودند که آیا PPP پول کمک مالی یا وام. او همچنین گفت: شرایط بازپرداخت باید واضح تر.

بن-Achour: چگونه می تواند دولت همه چیز را آسان تر به درک ؟

مارشال-Genzer: Estrada می گوید: مدیریت کسب و کار کوچک می تواند با ارائه آموزش برای افرادی مانند او کسانی که کار برای سازمان های غیر انتفاعی مشاوره کسب و کارهای کوچک در تلاش برای دریافت PPP وام. و او می گوید این وضوح او را درخواست نمی خواهد فقط کمک به اقلیت متعلق به کسب و کار. آن خواهد بود مفید برای هر شرکت و تلاش برای به دست آوردن یک PPP وام.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن