اگر اقتصاد آمریکا می شود بیمار دیگر کشورهای گرفتن می تواند 'پنومونی'

اقتصاد ایالات متحده کمک بیش از نیمی از جهان را در بازار سهام سرمایه حساب برای بیش از 15 درصد از تولید ناخالص د

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

اقتصاد ایالات متحده کمک بیش از نیمی از جهان را در بازار سهام سرمایه حساب برای بیش از 15 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی است و خیلی مهم بازار واردات به بوت. این جای تعجب نیست پس از آن که بحران اقتصادی در آمریکا بیش از نشت به اقتصاد جهانی است.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با دانشگاه میشیگان کشيش و بین المللی اقتصاددان Susan M. کالینز در مورد چگونه بحران بهداشت و درمان در آمریکا ترجمه می تواند به یک بحران اقتصادی جهانی. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: بدون اغراق در مورد اقتصاد آمریکا چگونه کار بد است و آن را برای اقتصاد جهانی است که این ویروس در حال انجام است آسیب به ایالات متحده و اقتصاد ؟

Susan M. کالینز: خوب, من می گویند که آن را بسیار مشکل ساز است. در همان زمان آن را دشوار است برای قرار دادن هر گونه دقیق اعداد که در اطراف. وجود ضرب المثل قدیمی است که زمانی که آمریکا عطسه اقتصاد جهانی است و باید اضافه کنم که برخی از کشورها بوده است. بنابراین تاثیر است که قطعا به طور گسترده ای متفاوت برای انواع دلایل مختلف.

Ryssdal: بنابراین اگر من آنگلا مرکل در آلمان و یا نخست وزیر آبه در ژاپن و یا در یک اقتصاد در حال توسعه چگونه باید نگران من بود در مورد چه خبر است اینجا ؟

کالینز: خوب, من فکر می کنم شما باید کاملا نگران است. در همان زمان شما باید نگران به دلایل بسیاری. اما این هم درست است که اقتصاد ایالات متحده است که به عنوان بزرگ به اشتراک گذاری از اقتصاد جهانی آن را به عنوان چند دهه پیش و آن را نه تنها موتور رشد جهانی. در همان زمان این بیماری همه گیر از دوره نهفته است همه کشورها در سراسر جهان است. و بنابراین همه آنها در وضعیتی وخیم است, که به معنی آن را آشکار است که دیگر موتور رشد است که رفتن به در آمده و بیش از.

Ryssdal: آیا شما به دنبال به چین به عنوان شاید که موتور ؟ آنها به نظر می رسد شما می دانید که آنها در رکود اقتصادی سریع تر و به نظر می رسد سریع تر در حالی که ما هنوز در حال مبارزه.

کالینز: خوب, شما می دانید اگر شما فکر می کنم به یک یا دو سال یا بیشتر پیش اقتصاد آمریکا شد کاهش. و چین و دیگر بازارهای در حال ظهور به طور خاص و آسیا بودند که در آن ما به دنبال برای موتورهای رشد. شما می دانید در همان زمان پیش بینی برای چین به طور چشمگیری کاهش یافته. آن را هنوز هم مثبت [صندوق بین المللی پول] دهکدهای را در سطح 1% برای سال پیش رو. اما آن را به طور چشمگیری پایین از جایی که آنها تا به حال آن را چند ماه پیش.

Ryssdal: اجازه دهید من شما را یک وری برای دوم با مشاهده است که شما یک آموزش اقتصاددان نه یک استاد از سیاسی تجزیه و تحلیل خطر اما به نظر می رسد باقی می ماند: چه چیزی شما را از افزایش تنش ها در ایالات متحده و چین ارتباط است ؟ قطعا تجارت آن آغاز شده است. اما در حال حاضر ما کنسولگری در هوستون و تعداد زیادی از خاردار کلمات در هر دو طرف.

کالینز: خوب, من فکر می کنم این همه بخشی از مخلوط. همه آنها تقویت هر یک از دیگر. و برای دیدن آن تنش ها تشدید می شود که ما در میان این چالش های دیگر است که تقویت کننده. بنابراین شما می دانید که ما باید کانال های تجارت ما از طریق کانال های بازارهای مالی و پس از آن نیز از طریق بازارهای کالا. و پس از آن علاوه بر تنش های سیاسی, این همه تقویت زیرا احساسات سرمایه گذار هستند و بخش عمده ای از چه نوع هوا ابهامات مرتبط هستند.

Ryssdal: راست. به طوری که می رود به خلق و خوی., و آخرین سوال و سپس من به شما اجازه شما: تمایلات سرمایه گذار شما ذکر شده مصرف کننده خلق و خوی بسیار نامطمئن و مضطرب است. همانطور که شما نگاه در سطح جهان همه تقریبا سهام آن است. است وجود دارد یک شسته و رفته و مرتب راه خروج از این چیزی است ؟ یا آیا ما فقط باید به آن سوار و صبر کنید برای این ویروس به را تشکیل می دهند ذهن خود را?

کالینز: من فکر نمی کنم هیچ گلوله نقره ای در اینجا. این است که بسیار متفاوت از رکود اقتصادی از آنهایی که ما استفاده می شود. من فکر می کنم این نوع مداخلات است که تغذیه انجام شده است مفید هستند و بقیه جهان نیز به نظر می رسد به ما سیاست های پولی. من فکر می کنم که نشانه های امیدوار کننده در نظر اضافی مالی بسته هستند مفید نیز هست. اما شما می دانید که وجود دارد مقدار زیادی از تاب و چرخش است که می رویم به اتفاق می افتد قبل از این یکی حل و فصل شود. و این که من رو به مختلف عدم قطعیت و این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از کانال های که در هم آمیخته اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن