صندوق بین المللی پول می گوید اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد 3 درصد در این سال به دلیل COVID-19

صندوق بین المللی پول با صدور آن سال 2020 چشم انداز اقتصادی جهان سهشنبه و این ترسناک است. صندوق بین المللی پول

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

صندوق بین المللی پول با صدور آن سال 2020 چشم انداز اقتصادی جهان سهشنبه و این ترسناک است. صندوق بین المللی پول می گوید: ما در آستانه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت; همه چیز بستگی به مسیر coronavirus.

این سازمان پیش بینی کرد اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد توسط 3 ٪ در این سال و اقتصادی جهان خروجی خواهد شاقول $9 تریلیون بیش از دو سال است. چگونه آن را می دانم این ؟ آن را نمی کند در واقع برای مطمئن دانند.

"این یکی از سخت ترین پیش بینی شغل ما تا به حال به انجام" گفت: گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان و نویسنده این گزارش است. حتی او اذعان می تواند اشتباه است. Gopinath هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. او گفت که او تا به حال به بداهه نوازی.

"ما زمان زیادی را صرف صحبت کردن به اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی," Gopinath گفت. "این چیزی است که ما تا کنون انجام شده در گذشته است. در این معنا, آن را بسیار متفاوت این زمان در اطراف."

Gopinath نیز در میان چگونه اجتماعی فاصله مؤثر است کسب و کار مانند رستوران ها و سینما ها و فروشگاه ها و کشورهایی است که تکیه بیشتر در این بخش. او به من نگاه کرد که دارای بهترین سیستم بهداشت و درمان و چه در هر کشور در حال انجام است برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. و او را پخته در عدم قطعیت — او انتظار دارد که برای تجدید نظر در گزارش. گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد گفت که هیچ جای تعجب است.

"ما به دنبال در پیش بینی که ممکن است تغییر به طور چشمگیری در طول دوره از یک روز یا حتی یک ساعت بر اساس یک سیاست تصمیم" Daco گفت.

صندوق بین المللی پول پیش بینی می شود کاهش داد. این گزارش در حال حاضر می گوید اگر همه گیر نیست حالا در نیمه دوم سال جاری رشد اقتصادی جهانی کوچک خواهد شد 6 درصد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن