ضمنی و تعصب های آموزشی برای افسران پلیس است که کسب و کار

مینیاپولیس و لس آنجلس و نیویورک و ده ها تن از شهرهای دیگر سرمایه گذاری کرده اند میلیون ها دلار برای افزایش آگا

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

مینیاپولیس و لس آنجلس و نیویورک و ده ها تن از شهرهای دیگر سرمایه گذاری کرده اند میلیون ها دلار برای افزایش آگاهی در میان افسران پلیس خود را ناخودآگاه تعصبات اطراف نژاد و طبقه و جنسیت. بیش از پنج سال گذشته یا بیشتر تقاضا برای این ضمنی و تعصب آموزش گرفته در سراسر کشور است.

اما آیا ضمنی و تعصب برنامه های آموزشی در واقع کار می کند ؟

"واقعیت این است که این چند شاید میلیارد دلار در صنعت واز راه دور پیش از شواهد" گفت: پاتریشیا Devine اجرا می شود که یک آزمایشگاه مشغول به تحصیل تعصب در دانشگاه ویسکانسین.

Devine می گوید: در حالی که تحقیقات نشان داده است بهبود با برخی از تکنیک های وجود دارد واقعا هیچ استاندارد برای آموزش.

"وجود دارد مرتب از بسیاری از شهود و افکار واهی و پوچ است که می رود," او گفت:.

یکی از بزرگترین شرکت های آموزشی منصفانه و بی طرف پلیس می گوید در وب سایت خود آن را می دهد افسران ابزار برای تشخیص تعصب و تغییر رفتار کمک می کند و سرپرستان شناسایی مغرضانه رفتار در میان کسانی که آنها را مدیریت کنید.

اما اکثر گروه ها جمع آوری نمی شوند این نوع داده ها برای اندازه گیری اثربخشی می گوید لوئیس جیمز, دستیار استاد در دانشگاه ایالتی واشنگتن.

"این به طور معمول نوع مبتنی بر دانش, مانند, 'است که وجود دارد تغییر در نگرش بعد از آموزش?'" جیمز گفت.

به طور کلی او می گوید: ادارات پلیس نیست به دنبال در چگونه آموزش تاثیر می گذارد افسر رفتار و مطالعه بیشتر نیاز به ادارات پلیس باز به بیشتر موشکافی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب