در چین یک نبرد بر امنیت ملی قانون و تعهد به آمریکا معامله تجاری

هنگ کنگ نمایندگان مجلس به شدت انتقاد چین حرکت را بیش از آستین متوقف تلاش برای تصویب قوانین امنیت ملی قانون در

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

هنگ کنگ نمایندگان مجلس به شدت انتقاد چین حرکت را بیش از آستین متوقف تلاش برای تصویب قوانین امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار در قلمرو آن می رود در برابر "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که در آن پکن وعده داد که به شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

به لایحه ارسالی جمعه در روز افتتاحیه از چین قانونگذاری ملی در جلسه با هدف منع secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم است. می آید پس از ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته که در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان.

این لایحه یکی از بحث برانگیز ترین موارد در دستور کار ملی در سال درو قوی در سوئیس از دولت آمریکا و گروه های حقوق بشر. با وجود که پکن به نظر می رسد از دست داده اند صبر و مصمم است به اعمال کنترل بیشتر در هنگ کنگ و محدود کردن مخالفان فعالیت های سال گذشته تظاهرات.

وانگ چن نایب رئیس کنگره خلق ملی گفت: تظاهرات و خشونت در هنگ کنگ تا به حال به چالش "یک کشور دو سیستم" اصل و هدف از این قانون جلوگیری از هر گونه رفتاری که مطرح تهدیدات امنیتی بالقوه.

وانگ گفت: هنگ کنگ نظام حقوقی و اجرای باید برقرار شود و بهبود یافته "در سطح دولت" به "تغییر طولانی مدت وضعیت defenselessness در امور امنیت ملی در هنگ کنگ است."

قبلی تلاش برای تصویب چنین قانونی در هنگ کنگ مقننه کنار گذاشته شد و پس از گسترده تظاهرات خیابانی در سال 2003. این زمان پکن تصمیم گرفته است برای دور زدن این سرزمین قانونگذاری بدن با استفاده از چه منتقدان می گویند در حال مشکوک زمینه قانونی تحت قانون اساسی است که در خدمت به عنوان یک نوع از قانون اساسی هنگ کنگ پس از آن بازگشت به چین از حکومت استعماری بریتانیا در سال 1997.

بازگشت از تظاهرات خشونت آمیز خواهد بود کشیدن بیشتر در این سرزمین creaking اقتصاد باعث شده شرکت های چند ملیتی به تجدید نظر و حضور خود را در واشنگتن به بررسی سیاست های خود را از اعطای هنگ کنگ بیشتر به نفع تجارت شرایط از سرزمین اصلی چین Tsang گفت.

هنگ کنگ اصلی بازار سهام شاخص کاهش یافت و 5.6% در اخبار از این لایحه. دیگر بازارهای آسیایی نیز کاهش یافته است به دلیل نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا-چینی تنش اما هیچ کدام توسط یک حاشیه گسترده ای.

هنگ کنگ اجرایی کری لام در بیانیه ای گفت که امنیت ملی قانون "نمی خواهد تحت تاثیر قرار مشروع حقوق و آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ از ساکنان تحت قانون یا مستقل قضایی قدرت از جمله نهایی داوری اعمال شده توسط قوه قضائیه در هنگ کنگ است."

"من عمیقا بر این باورند که قانون ملی به تصویب توسط کمیته دائمی از NPC به دنبال عملا و به طور موثر جلوگیری و محدود کردن اقدامات و فعالیت هایی که به طور جدی تضعیف امنیت ملی و همچنین تحریم کسانی که تضعیف امنیت ملی با دفاع از "هنگ کنگ استقلال" و توسل به خشونت" لام گفت.

همچنین ساخت اخبار در کنگره خلق ملی: لی کچیانگ نخست وزیر چین شکسته است از سنت و نه اعلام یک رشد اقتصادی هدف است. برخی از تحلیلگران می گویند تنظیم رشد هدف مجموعه یک تن است که کشور نیاز به رشد در تمام هزینه.

در گذشته معنی است که مقامات محلی که می خواهید برای ترویج و یا می خواهید به نگه داشتن شغل خود را نادیده گرفته اند حفاظت محیط زیست قوانین و یا حتی ساخته شده تا اطلاعات برای پاسخگویی به سختی رشد اهداف است.

دولت مرکزی تعیین کرده است معیارهای دیگر هر چند مانند بیکاری ، در شهرستانها است که باید در پوش 6% اگر چه واحد اطلاعات اقتصادی پیش بینی آن خواهد بود و بیشتر شبیه به 10%. این زمان در سال آینده حزب کمونیست احتمال اعلام پیروزی در دیدار اهداف خود را — این سوال خواهد بود که چگونه آنها به دست آورد ؟

Keqiang است تصریح کرد که چین افتخار فاز یک معامله تجاری با ایالات متحده که زده شد در ماه ژانویه است که برای خرید کالاهای آمریکایی در اضافی $200 میلیارد بیشتر است. همه گیر می اندازد به سوال اینکه آیا یا نه این است که هنوز هم ممکن است یا نه و دیگر این خواهد آمد در هزینه به کشورهای دیگر است. کشورهای دیگر نیز در حال حاضر به دنبال اقتصاد چین آن را به عنوان یکی از اولین به راه اندازی مجدد پس از همه گیر رسید.

با گزارش از بازار را Jennifer Pak

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن