در چین تعقیب بدهی پس از COVID-19 مستند

تجهیزات کارخانه تامین کننده وانگ Xiaojian آمد از اقتصادی چین shutdown از COVID-19 ویروس نسبتا صدمه ندیده است.

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

تجهیزات کارخانه تامین کننده وانگ Xiaojian آمد از اقتصادی چین shutdown از COVID-19 ویروس نسبتا صدمه ندیده است.

The 40-year-old اجرا می شود یک شرکت در شانگهای فراهم می کند که پمپ و لوله به مواد غذایی و دارویی و کارخانجات. وانگ نه گذاشته هر گونه کارگران و گفت: کسب و کار شده است و تقریبا به حالت عادی بازگشت از ماه مارس.

یک چیزی که تغییر کرده این است که او در حال حاضر تعقیب مشتریان خود را به پرداخت سر رسیده صورتحساب بارگیری در این هفته به جای هر سه ماه.

"حدود یک سوم از مشتریان من را به موقع پرداخت نمی. این اتفاق حتی قبل از همه گیر آمار" وانگ گفت. "برخی نمی انتقال پول مگر من آنها را یادآوری می کنند."

با توجه به مطالعه منتشر شده در اوایل ماه ژوئن توسط بیمه های اعتباری شرکت Coface 66 درصد از شرکت ها در چین مورد بررسی گفت: آنها با تجربه تاخیر در پرداخت 2019 است که از 62 درصد در سال 2018 است.

Businessman Wang Xiaojian likes to send clients an overdue invoice and follow up with a phone call. He said in China it is best to be gentle when chasing debt. (Jennifer Pak/Marketplace.)
تاجر وانگ Xiaojian لایک برای ارسال به مشتریان گذشته فاکتور و پیگیری با یک تماس تلفنی. او گفت: در چین بهتر است به آرام در هنگام تعقیب بدهی. (جنیفر Pak/بازار.)

"ما در حال حاضر لازم نیست که یک نظر سنجی برای شمال امریکا است اما آمار و ارقام [برای تأخیر پرداخت] بالاتر در چین از آنها و ... را در دیگر کشورهای اروپایی گفت:" کارلوس Casanova, نویسنده Coface مطالعه و شرکت آسیا اقتصاددان در هنگ کنگ است.

"اگر یک شرکت شما را پرداخت نمی کند در 180 روز 80% از زمان, آنها به شما پرداخت نمی در همه."

از 1,000-به علاوه شرکت های مورد بررسی توسط Coface, 27% از آنها گزارش شده است که بیش از 10 درصد از گردش مالی سالانه آنها در سال 2019 شد تا در پرداخت تاخیر بیش از شش ماه است که می تواند ایجاد جریان نقدی خطرات.

مردم چین مراقبت زیادی در مورد روابط است. اگر من تعقیب مشتریان من بیش از حد به شدت [به عقب افتاده خود را پرداخت صورتحساب], آن ممکن است صدمه دیده و اعتماد به نفس خود را.

شانگهای تاجر وانگ Xiaojian

پارچه گر ژانگ Baoguo, 37, در شرق استان ژجیانگ قرار بود در همان وضعیت به عنوان بیماری همه گیر.

"در سال 2014 پرداخت خواهد رسید و یک ماه بعد از ما تحویل داده است. که شد و 45 روز پس از آن سه ماه است. در حال حاضر پرداخت به شش ماه یا بیشتر" ژانگ گفت.

او را نگه می دارد کار با این مشتریان به این دلیل که محیط کسب و کار بوده است نه به عنوان خوب در رکود چند سال گذشته است. در حد رقابت وجود دارد و کمتر اعتباری آسان.

Zhang Baoguo (right) and his daughter pose in front of samples of fabric, which are usually destined for overseas markets like the U.S. but all of his overseas clients cancelled their orders because of the pandemic. (Courtesy of Zhang Baoguo)
ژانگ Baoguo و دختر خود را مطرح و در مقابل نمونه از پارچه. نمونه ها معمولا به مقصد بازارهای خارج از کشور مانند ایالات متحده, اما همه از مشتریان خارج از کشور لغو سفارشات خود را به دلیل بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد از ژانگ Baoguo)

"علامت های تجاری بزرگ نمی خواهد به ما پرداخت. وجود ظرفیت در صنعت نساجی و اگر من را قبول نمی کند خود شرایط پرداخت شرکت های دیگر خواهد شد. پس از آن قرار داده است که بازیکنان کوچک مثل من از کسب و کار" ژانگ گفت.

به علاوه منجر به همه گیر تمام مشتریان خود پرداخت و در نهایت.

"مشتریان من فقط نیاز به پرداخت بخشی از پرداخت های عقب افتاده در یک زمان به دلیل به عنوان یک پارچه گر من همچنین می توانید خرید از تامین کنندگان اعتباری. این الگو در صنعت" ژانگ گفت.

که الگوی تبدیل شده ریسک به عنوان رشد اقتصادی چین کند شده است در سال های اخیر و ایالات متحده و چین در حال قفل شده است و در یک جنگ تجاری. اضافه کردن تاثیر این بیماری همه گیر و 2020 است مشغول به کار می شود بسیار چالش برانگیز سال برای شرکت های چینی.

"رشد [است] به انتظار قطره به 1 درصد در سال 2020 است. که کاملا بی سابقه" آسیا اقتصاددان Casanova گفت.

"جیب استرس همچنان به حضور در اقتصاد چین خواستار حتی بیشتر insolvencies در سال 2020" او نوشت: در گزارش ماه ژوئن.

این COVID-19 بحران شده است از بین برود خارج از کشور سفارشات از ژاپن و کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا برای پارچه گر ژانگ. او گذاشته یک کارمند و کوچک خود را ،

ژانگ گفت که او تا به برخی از سفارشات داخلی است که باید او را نگه داشتن شناور هر چند او اذعان می کند ruefully که این روزها او خیلی بیشتر رایگان زمان برای رفتن به ماهیگیری.

مانند بسیاری از مردم برای او پس انداز و در حال حاضر پرداخت کردن خانه خود را وام مسکن و وام خودرو.

به عنوان برای کارخانه تامین کننده تجهیزات وانگ او فعال تر در مورد تعقیب پرداخت دیر هنگام این بیماری همه گیر.

"من گفت: کارکنان است که اگر آنها نمی تواند جمع آوری پرداخت های عقب افتاده من کسر خواهد شد پول خود را از پایان سال جایزه" وانگ گفت.

این یک راه برای تحت فشار قرار دادن کارکنان خود را پرداخت تاخیر جدی است.

در 16 سال پس از او شده است در کسب و کار وانگ گفت که او تا به حال فقط یک مشتری به طور پیش فرض در پرداخت.

وانگ در زمان این شرکت به دادگاه و برنده شد. این شرکت پس از اعلام ورشکستگی و وانگ هنوز دیده نمی شود هر گونه پول به او بدهکار است.

وانگ انجام کسب و کار در چین است که همه در مورد آنچه که چینی ها از آن به عنوان 'guanxi' یا شخصی اعتماد و اتصالات.

"ما بر اعتماد متقابل است. قراردادهای بی فایده است. دادگاه نمی تواند انجام بسیاری برای ما یا" وانگ گفت.

اما وانگ گفت که او نمی تواند فشار مشتریان بیش از حد سخت به عقب افتاده خود را پرداخت صورتحساب.

"مردم چین مراقبت زیادی در مورد روابط است. اگر من تعقیب مشتریان من بیش از حد به شدت آن ممکن است صدمه دیده و اعتماد به نفس خود را," او گفت:.

برای او بهتر است که به بهانه ای که تعقیب بدهی. زمان زیادی برای انجام آن در چین به پایان سال قمری از آنجا که کسب و کار نیاز به خود کتاب.

این عمل چنان گسترده است که, آن است که مشترک به گوش مردم تعقیب بدهی و یا خواسته به پرداخت حمل و نقل عمومی.

"شما باید به من ارسال یک فاکتور برای 93 روز. چقدر پول است آن را در هر روز ؟ چه کل?" یک مرد در ایستگاه راه آهن شانگهای هنگقیو فریاد زد به تلفن خود را در ماه ژانویه پیش از سال جدید قمری و تنها چند روز قبل از همه گیر تعطیل بسیاری از اقتصاد چین است.

"شما تنها با ارسال یک عکس از کارت بانکی خود را. چگونه من می دانم که چقدر پول من مدیون شما؟"

شریک زندگی خود را ایستاده در کنار او مشت زدن اعداد به یک ماشین حساب است.

"یک پیمانکار می خواهد ما را به او پرداخت اما ما همچنین نیاز دیگران به ما پرداخت او گفت:" بدون دادن نام خود را از ترس که مشتریان خود را دریافت کنید و انجام پرداخت نمی کند ،

دو مرد گفت: آنها بیش از یک میلیون یوان ($140,000) در فاکتورها پرداخت نشده و در حال تعقیب مشتریان خود را از طریق تلفن.

طنز می تواند کمک به این روند بیش از حد.

تاجر ژانگ پنگ فروش چراغ. او در وبسایت خود در Douyin برنامه است که چینی ها نسخه Infinite.

"مشتریان عزیز که مدیون پول به من لطفا از ارسال پرداخت خود را به من" ژانگ گفت: در این ویدئو اشاره کرد و دوربین را به یک کاسه برنج صدر با خانواده-با نام تجاری سس چیلی با لائوس گن Ma.

"نگاهی به این: بدون پول من تنها می توانیم به لائوس گن Ma سس فلفل قرمز در برنج. من هیچ پول برای خرید گوشت خوک و سبزیجات است. لطفا پرداخت خود را به من به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است!"

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن