در لندن مستند یک خرده فروش عسل هدایت فروش آنلاین

خانه تازه و صنعتگر غذاهای قصبه بازار یکی از لندن قدیمی ترین غذا مقصد. به طور معمول شلوغ با خریداران بازار را ض

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

خانه تازه و صنعتگر غذاهای قصبه بازار یکی از لندن قدیمی ترین غذا مقصد. به طور معمول شلوغ با خریداران بازار را ضروری فروشنده باز هستند حتی به عنوان پادشاهی متحده باقی می ماند تحت مستند برای جلوگیری از شیوع این رمان coronavirus.

این "بازار" تیم بازدید قصبه بازار در سال گذشته در حالی که گزارش اقتصادی نگرانی از Brexit. این زمانی است که ما ملاقات سامانتا والاس مالک از زمین و گل تخصص فروشگاه که مبادرت به فروش انواع بین المللی محصولات عسل. والاس تصمیم به بستن مغازه کوچک با تمرکز بر خرید و فروش آنلاین. ما از او خواست در مورد مدیریت یک کسب و کار در جهانی همه گیر و افکار خود را در آینده از خرده فروشی.

سامانتا والاس با شوهرش استفانو Troiani. (حسن نیت ارائه میدهد از سامانتا Wallace)

"به طور کلی وجود یک سوراخ بزرگ در گردش مالي ما, متاسفانه,, بنابراین ما در حال از دست دادن بسیار زیادی از پول" والاس گفت. "اما به طور موثر کمی از پول ما در حال گرفتن کمک می کند تا اخلاقی ما کمک می کند تا احساس مثبت و همچنین به ما کمک می کند در ادامه به پرداخت کارکنان ما در حالی که آنها در مستند."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن