در تگزاس محلی و مقامات دولتی نبرد بیش از اقامت در خانه سفارش

قاضی ریچارد کورتز از Hidalgo County, Texas, پیدا کرده است, خود را در مرکز جنجال در طول اقامت خود را در خانه ،

توسط AKHBAREMAAAA در 4 مرداد 1399

قاضی ریچارد کورتز از Hidalgo County, Texas, پیدا کرده است, خود را در مرکز جنجال در طول اقامت خود را در خانه ، او صادر اول در ماه مارس.

"من یک مقدار زیادی از نقد آن به دلیل برخی از مردم شغل خود را از دست. برخی از مردم نمی تواند رفتن به محل کار برخی از کسب و کار نمی تواند باز" کورتز گفت.

اما او گفت: اولین مستند مشغول به کار محدود کردن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به فقط تعداد انگشت شماری. سپس در اواخر ماه آوریل Gov. گرگ ابوت آغاز بازگشایی اقتصاد تگزاس و مهم محلی ، ویروس رسید به خصوص در ریو گراند دره که در آن Hidalgo County واقع شده است.

در برخی از شهرستانها در طول تگزاس و مکزیک, مرز, بیمارستان ها, کامل, خانه های مراسم تشییع جنازه در حال اجرا از فضا برای ذخیره بدن و دولت فدرال فرستاده است تلفن همراه morgues و همچنین پزشکان و پرستاران.

در ایالت ایدالگو شهرستان به تنهایی بیش از 400 نفر کشته شده اند. روز دوشنبه کورتز دوباره بالا برده اقامت در خانه سفارش دهید.

"من تا به حال به اقدامات ناامید. و حتی اگر من رفت و در برابر فرماندار موقعیت قرار نمی پناهگاه در محل" کورتز گفت: "من فکر حقایق و شرایط موجود در Hidalgo County من نیاز به اقدام شدید."

دفتر والی گفت: کورتز هیچ مکانیزمی برای اجرای stay-در-خانه سفارش. هیچ جریمه یا زندان زمان. چرا که وجود دارد هیچ ایالتی پناهگاه در محل قیمومیت که ابوت به حال به نام آخرین رفت و آمد مکرر.

در سفارش کورتز به شدت توصیه می شود اما نیاز نیست غیر ضروری کسب و کار به فروشگاه. استیو Ahlenius مدیر عامل شرکت McAllen اتاق بازرگانی گفت که سخت بپرسید.

"هر بازرگان من صحبت کرد گفت من انجام خواهد داد هر چه طول می کشد, اما من نمی توانیم به بستن بار دوم," او گفت:. "اما من فکر نمی کنم کسی است گفت: من قصد دارم به پرتاب احتیاط به باد و من فقط رفتن به باز کردن و بازگشت به آنچه قبل از آن بود."

Ahlenius اضافه شده است که آن را دشوار است برای کسب و کار به مذاکره و سیاست های همه گیر و مطمئن شوید که آنها پس از تمام قوانین.

"آره بسیاری از سردرگمی درست است ؟ ما یک مقدار زیادی از انتخاب رهبران و گفت همه چیز متفاوت است."

آن چیزی است که از یک قدرت مبارزه با زندگی در خطر است.

"آنچه که ما دیده ایم در تگزاس به طور خاص تمایل توسط رژیم صهیونیستی است. ابوت به آن هر دو راه" گفت: لیندسی Wiley استاد در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون است. "در زمان او تاکید کرد که دولت های محلی را کنترل اما واقعیت این است که او را مسدود کرده است بیشتر محلی اقدامات است."

رژیم صهیونیستی. ابوت نمی پاسخ به مصاحبه درخواست اما این هفته او بگویید ریو گراند دره ایستگاه تلویزیون که این منطقه است که دولت اولویت برای کنترل ویروس. دولت فرستاده شده از 1200 پرسنل پزشکی وجود دارد این هفته و ابوت گفت: بیشتر در حال آمدن است.

"تمرکز اصلی ما در حال حاضر افزایش منابع پزشکی به دره ریو گراند به مطمئن شوید که نیازهای پزشکی مردم در این منطقه به طور کامل با خطاب" او گفت:.

در جای دیگر در تگزاس شهردار Austin همراه با یک county قاضی در هوستون نیز مبارزه با ابوت بیش محلی سفارشات که فرماندار گفت: تجاوز دولت مقرر.

در گرجستان فرماندار است تحت پیگرد شهردار آتلانتا بیش از یک ماسک نیاز در شهرستان خود را.

ویلی گفت: این جنگ بین دولت و مقامات محلی در حال ناشی در بخشی به دلیل واشنگتن

"چه فدرال نقش در اینجا باید روشن است پیام روشن, راهنمایی, و, منابع," او گفت:. "و آنها موفق به ارائه تمام کسانی که مسئولیت."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب