در COVID-19 اقتصاد عواقب ناخواسته بخشی در سیاستگذاری

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط س

توسط AKHBAREMAAAA در 6 اردیبهشت 1399

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی هسته Econ همراه با شنوندگان ما.

همه ما نیاز به درک اصول اقتصادی در حال حاضر بیشتر از همیشه. دریافت یک یادآوری با ما Econ اعتبار اضافی عضویت در خبرنامه.


شما به وضوح می توانید ببینید نقش دولت در اقتصاد در اخبار این هفته 90 و یا پس از شرکت در حال حاضر تولید آزمون COVID-19 آنتی بادی برای دیدن اگر آن را به حال و بازیافت.

آن را تبدیل شدن به روشن است که برخی از کسانی که در تست های بالا نرخ شکست و بعد از غذا و دارو مقرراتزدایی این در ماه مارس آن را سختگیرانه تر دوباره در حال حاضر.

مقررات زدایی احتمالا منجر به آزمون است که به یک از امنیت کاذب خواهد بود یک نتیجه ناخواسته چیزی است که اقتصاددانان در مورد عقده روحی.

"یک سیاست بهتر است بیشتر از این پیامدهای ناخواسته آن را به حساب طول می کشد قبل از اینکه سیاست اداره گفت:" هما Zarghamee استاد اقتصاد در کالج بارنارد که تحریم های هسته Econ ناشر از باز-منبع کتاب درسی اقتصاد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio است خواندن با شنوندگان.

"حتی پس از آن وجود دارد هنوز هم عواقب ناخواسته تا آنجا که وجود دارد پیش بینی نشده اثر است که ممکن است رخ دهد."

در زیر یک ویرایش متن مکالمه بین Zarghamee و Brancaccio.

دیوید Brancaccio: یک مثال است به یاد داشته باشید ریگان-دوران جنگ با مواد مخدر: ایده استفاده از نیروهای نظامی برای جلوگیری از عرضه است. اما وجود دارد یک نتیجه ناخواسته.

هما Zarghamee: جالب پیامد ناخواسته وجود دارد که در حالی که این برنامه مسلما موفق در کاهش این مقدار از مواد مخدر به دلیل افزایش قیمت بسیار زیاد کل درآمد از کارتل افزایش یافته است. و این بدان معنی است که آنها تا به حال پول بیشتری به سرمایه گذاری مجدد به عملیات خود را. و بنابراین وجود همه این پیامدهای ناخواسته به این سیاست.

Brancaccio: همچنین در زمان رویدادهای در اینجا ما این مستند در بخش هایی از ایالات متحده: پناه در محل کلان اقتصادی هزینه اما بزرگ بهداشت عمومی بهره مند شوند. و هنوز هم برخی از مزایای پیش بینی نشده و برخی پیش بینی نشده وحشتناک, هزینه های.

Zarghamee: دقیقا. بنابراین برخی از هزینه های بسیار, نوع, روشن است. وجود دارد کاهش فعالیت های اقتصادی در تولید ناخالص داخلی وجود دارد افزایش بیکاری است. اما پس از آن برخی وجود دارد که کمتر پیش بینی شده مانند افزایش خشونت شده است که جدولها در تعدادی از شهرستانها ایالات متحده است. از نظر پیامدهای مثبت, منظور من یک نگاه می تواند در تصادفات است.

Brancaccio: در کالیفرنیا میزان تصادفات قطع شده است در نیمی از پناهگاه در محل. من دیدم آمار چین که دی اکسید کربن مرتبط با تغییر آب و هوا به پایین 25 درصد زمانی که آنها تا به حال به بسته اقتصاد خود را پایین.

Zarghamee: دقیقا. بنابراین برخی از این پیامدهای ناخواسته دوباره آنها اهداف سیاست اما آنها با داشتن این اثرات سودمند نیز هست. بنابراین علاوه بر آن شده است وجود دارد کاهش نرخ جرم و جنایت در بسیاری از شهرهای ایالات متحده. و این نوع در حال حاضر معروف واقع مارس بود که اول مارس در سال است که شده است وجود ندارد تیراندازی مدرسه.

Brancaccio: اما هنوز هم سیاستگذاران باید برای ادامه به کشف کردن راه برای فکر کردن در مورد عواقب گسترده تر از این سیاست آسیب زا. وجود دارد یک گروه از افراد برجسته در دانشگاه جانز هاپکینز که در حال کشتی با این و همه آنها برای مستند چرا که آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند. اما آنها همچنین اشاره می کنند که در حالی که این ویروس کشنده است به طوری که فقر و اقتصاددانان می خواهید ما را که به حساب.

Zarghamee: آره دقیقا. منظورم این پیامدهای ناخواسته می توان آنها را پیش بینی و به طور واضح به دولت بود این پیش بینی به حدی در آن جفت به ماندن در خانه با سیاست کنگره بسته و دیگر سیاستهای مالی و سیاستهای پولی. و سپس تا آنجا که نرخ فقر نگران هستند, سپس شما می توانید نوع نگاه در سراسر کشور در سیاست هایی است که با هدف به طور خاص تر در برخورد با فقر و آنهایی که با هدف به طور خاص تر در تلاش برای کمک به کسب و کار.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن